PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598173}
6,2 118
ocen
6,2 10 1 118
Byłem gangsterem
powrót do forum serialu Byłem gangsterem

szkoda ogladac, jezeli to jest na faktach autentycznych to nie bardzo mi sie chce w to wierzyć bo wyglada to cale widowisko jak zmyslona historyjka.

javy87

Uwierz że nie jest to zmyślona historyjka, sam miałem okazję spotkać i porozmawiać z kilkoma bohaterami tego serialu

ocenił(a) serial na 8
javy87

Jak można oceniać człowieka po wyglądzie ? Przemyśl to co napisałeś! Gdy myślisz gangster, to zaczynasz filtrować danego człowieka poprzez znane Ci stereotypy z filmów i teledysków względem ich wyglądu, co jest ogromnym błędem. Liczy się min. charakter, psychika, otoczenie człowieka, które spowodowały że wszedł na taką drogę życia, a nie pół metra w bicepsie, 2 metry wzrostu, wytatuowane ciało i groźny wyraz twarzy. Wymienione na końcu cechy możesz spotkać u raperów, którzy piszą w tekstach o swoim gangsterskim życiu, a tak naprawdę to właśnie Ci raperzy są pajacami. Produkowane filmy także zniekształcają obraz przestępcy, ale tutaj grają aktorzy oraz jest reżyser i wiadomo, że to tylko gra aktorska. Film dokumentalny tj. "Byłem gangsterem" daje wiele do myślenia i należy go osobiście przeanalizować. Przykro mi, że jedyne na co zwróciłeś uwagę to wygląd osób występujących. Nie wgłębiając się w pozerstwo muzyki rap kończę swojego posta.

ocenił(a) serial na 9
javy87

fakt autentyczny ???

javy87

masz rację- nie wierz w to, bo to jest na 'faktach nieautentycznych'
..paranoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones