PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500523}

CANAAN

6,6 275
ocen
6,6 10 1 275
CANAAN
powrót do forum serialu CANAAN

Duże ambicje...

ocenił(a) serial na 5

nie spełnione praktycznie wcale. Zawsze szkoda patrzeć na zmarnowany potencjał. Najbardziej boli kapryśność scenariusza, która sprawia, że do każdej sytuacji postacie podchodzą inaczej, często w sprzeczności z tym, co zadeklarowały uprzednio jako swoje życiowe credo. Do tego roztrzęsione tempo (na przemian pędzi i pełznie), bełkotliwe i niekonsekwentne refleksje i ckliwy do bólu finał... Główna antagonistka sporo wynagradza, więc idzie całość przetrawić do końca, ale suma sumarum to średnio pochlebna zasługa. Z własnej woli oglądać tylko jeśli macie przypadkiem ściągniętego batcha na dysku a siadł wam internet i nic innego nie macie.

ocenił(a) serial na 7
Hikee

A ja się z tą opinią nie zgadzam. Sama idea była świetna, serial trzymał w napięciu i naprawdę chciało się oglądać dalej.
Antagonistka za to sztampowa do bólu, nie wiem czym się zachwycać jeśli chodzi o ten fakt. Raczej najsłabiej wykreowana postać.
Mnie sie anime to bardzo podobało, zacząłem oglądać tylko przez wzgląd na studio, które zajęło się produkcją (PA Works), które praktycznie nigdy mnie nie zawiodło, a Canaan było jedynym ich anime, którego jeszcze nie widziałem. Nie zawiodłem się ponownie. Bardzo dobra realizacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones