CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002-2012)
CSI: Kryminalne zagadki Miami: Sezon 7 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon 7, Odcinek 20

Wolfe's in Sheep's Clothing

8,6 161
ocen
8,6 10 1 161
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum s7e20

Odcinek 7X20

ocenił(a) serial na 10

Mam prośbę czy mógłby mi ktoś powiedziec jak skończył się tamten odcinek?Dla przypomnienia był to odcinek w którym Ryan musiał sabotować śledztwo po tym jak został porwany i torturowany przez mafie.Szukałam w necie odcinka online ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć czy to z napisami czy z lektorem a nie mogłam go na AXN ostatnio obejrzeć.Bardzo dziękuję za odp

anitab_22

Mozliwe SPOJLERY nie wiem dokad ogladalas ale Horacy dowiedzial sie o wszystkim poniewaz ojciec od Billego przyszedl do biura. I Rayan o wszystkim powiedzial. Potem Horacy znalazl tego kolesia od spadochronow i on zaprowadzil go do fabryki, gdzie byl przetrzymywany Billy. Horacy Super Glina oczywiscie go uratowal. Po wszystkim Rayan dal Erikowi i Call łuske, ktora wczesniej zabral z miejsca zbrodni. Okazalo sie ze zabojczynia jest ta sekretarka i ona takze wspolpracowala z rosyjska mafia. Amen

Mam nadzieje ze jasno to napisalam:)

ocenił(a) serial na 10
ewcynka16

Bardzo jasno:)Super bardzo Ci dziękuję:)))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones