CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum 9 sezonu

hej, do wszystkich zainteresowanych: już jutro seria 9 rusza na axn, start o 21 :-)

ocenił(a) serial na 8
mgrztcik

Czyli dzisiaj był 1 odcinek 9 sezonu?

Happy93

tak, następny czyli drugi będzie za tydzień w czwartek :-) A co przegapiłaś? Spokojnie na AXN przecież cały czas lecą powtórki :-) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
mgrztcik

a gdzie nie lecą powtórki?:D AXN to jeden z tych kanałów na których premiery są 2 lub 3 razy do roku :)

I dlatego AXN jeszcze mi się nie znudził;D
A odnośnie czwartkowego odcinka - dlaczego uśmiercili akurat tego,który był w miarę fajny?:(

ocenił(a) serial na 8
wormsik

No, też go lubiłam:(

ale zwróć uwagę, że na AXNie pierwsi puszczają nowości i to im się chwali, gdyby czekać na TVP, czy Polsat to można by starości doczekać :P
PS Też nie rozumiem tego uśmiercania Cardozy.... ehhhhhh :(

użytkownik usunięty
mgrztcik

Cardoze prawdopodobnie uśmiercają dlatego że Rodriguez wraca na pełny etat na plan a aktor grający Jessego był zatrudniony zamiast Delka bo Rodriguez miał jakieś problemy z producentem(chyba)

no trudno jakoś może to przeżyję... byle do czwartku i kolejnego wieczoru ze zbrodnią :D

Jak dla mnie to Delko mógł zginąć,z całej ekipy jego nie lubię najbardziej,jest wybitnie nijaki:)Jesse był fajny....Czemu takich muszą uśmiercać?!

wormsik

mówi się trudno i ogląda dalej! :-) Pamiętajcie już dziś nowy odcinek :D Ah nie moge się doczekać!

mgrztcik

Gdybym to ja mogła mieć coś do powiedzenia w pisaniu scenariusza - wybiłabym połowę ekipy i wstawiła nowe twarze wg własnego widzimisię;p
Ale póki co cieszę się tym 9 sezonem;D

wormsik

Czy ktoś wie kiedy będą napisy do odcinka 14 i 15?????????

użytkownik usunięty
wormsik

ale mam nadzieje ze to nie bylby jakis Pattison, Lautner albo co gorsza Bieber bo bym cie znalazla za taki scenariusz;)

haha Crimea ma racje, Pattisona bym nie zdzierżyła, ja osobiście nic nie mam do aktorów z CSI Miami, jak dla mnie są rewelacyjni, świetnie grają i ładnie się prezentują na ekranie.

użytkownik usunięty
mgrztcik

może to już przyzwyczajenie ale przez takich gości ludzie popełniają samobójstwa

czy napsiy ktoś ma??

maka4_2

marka4_2, po co Ci napisy, jak na axn masz dziewiąty sezon z lektorem :-) Poza tym nie bądź piratem, jak możesz legalnie w domku co czwartek oglądać CSI.

mgrztcik

hmm moze nie mam axn??

maka4_2

aha, to faktycznie masz kłopot, bo jak widzę po Twoim filmwebowym profilu, to lubisz wiele ciekawych seriali do których dostęp miałbyś z axn.....

użytkownik usunięty
mgrztcik

na axn jest na tyle nieprzyjemnie że lektor jest taki nijaki i tłumaczy gorzej niż na polsacie, ma nieprzyjemny głos i tłumaczenie jest często tak wstawione że nie słyszysz co mówią aktorzy a przecież mają lepsze głosy niż Bieber

ale dzięki temu nie muszę zerkać co chwila na dolne napisy by coś zrozumieć, moge skupić się na akcji, mi to bardzo pomaga, a lektor cóż... wszystkie filmy w tv są z lektorami więc zdążyłam się już przyzwyczaić

mgrztcik

nie mam kłopotu. Ściągam oglądam i kasuje. gorzej jak nie ma napisów bo nie wszystko rozumiemm czasami mówią slangiem albo jakieś terminy medyczne kryminalistyczne itp. a co do lektora to jest do d**y banalne rzeczy sa źle przetłumaczone oczywiście nie zawsze....

maka4_2

na szczęście są juz napisy do dwóch odcinków

maka4_2

ja i tak zachęcam do nabycia axn bo zyski są ogromne z posiadania tego kanału - wiem bo go praktycznie cły czas oglądm :P

Spokojna Twoja głowa,tych osobników to bym nawet patykiem nie szturchnęła więc tym bardziej do serialu wstępu by nie mieli:)
A co do aktorów w CSI - każdy czymś tam się charakteryzuje,niektórzy są denerwujący ale ogólnie tworzą fajny twór i miło ich się ogląda:)

wormsik

Więc przypominam drodzy fani tylko dla jasności: dziś 3 odcinek przed nami, ja osobiście nie mogę się doczekać, zapowiada się ciekawie: "Niewidomy mężczyzna jest jedynym świadkiem w sprawie porwania. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy, główne podejrzenie pada na człowieka, który w chwili popełnienia przestępstwa powinien znajdować się w więzieniu."

mgrztcik

hej, milczycie a przecież wczoraj był rewelacyjny odcinek! Fajnie pokazali jak niewidomy ma rozwinięte inne zmysłu: np węch, wyobraźnie, no i lubie jak tworzą portret pamięciowy zawsze mnie zastanawia jak im się udaje nartsować tak dokładną i odpowiednią twarz że rozpoznanie kim jest dany człowiek to nie problem. No i teraz znowu czekanie do następnego czwartku....

ocenił(a) serial na 9
mgrztcik

No odcinek faktycznie bardzo dobry.
Akurat miałem trochę do czynienia z osobami niewidomymi.
To niesamowite co oni potrafią słuchem wykryć.
Nie wszyscy oczywiście ale kilka takich osób spotkałem.

nightgale

Czy los bywa sprawiedliwy: zbiera wzrok, a dodaje słuch...
Oby więcej takich odcinków, już nie mogę się doczekać następnego czwartku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones