PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652195}
7,0 63
oceny
7,0 10 1 63
Cachito de Cielo
powrót do forum serialu Cachito de Cielo

czy wie ktos moze na kiedy jest zapalnowana emisja serialu w polsce?

ocenił(a) serial na 6
majorzu

Z tego, co się orientuję, na razie telenowele sprzedano do Rumuni, Puerto Rico i do Dominikany. Myśle, że tv4 wykupi na 100% ten serial, jak każdy z Maite. Pozostaje nam tylko czekac.

lucre

Dziękuję za informację i czekam z niecierpliwością :)

lucre

moze dadza po ukrytej miłośći

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

tez mam taką nadzieję

lucre

pisz do stacij tv 4

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

ma byc ponoc petycja

lucre

a co to jest

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

np. jesli cos sie chce, w tym przypadku, by Cachito de Cielo leciało w Polsce, to się zakłada taką specjalną petycję. Trzeba zebrac określoną liczbę podpisów i ludzie się podpisują. Jak się zebierze te liczbe podpisów, to spełniają prośbę zawarta w petycji.

lucre

a ile musisz byc podpisu

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

im więcej, tym lepiej :)

lucre

niom..a na poczte wp..nie odpisuje tv 4

lucre

a jako teelnowele ogladasz

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

Cachito de Cielo, oglądałam jeszcze Corazon Valiente, ale nie znalazłam na to czasu, więc przestałam

lucre

niom..a ukryta miłość

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

nie, tak jak wspomniałam tylko Cachito de cielo

lucre

aha topiszcie moze dadza

majorzu

Mam nadzieję, że nigdy.

ocenił(a) serial na 1
petit_fleur

Również mam taką nadzieję...

petit_fleur

Żałosne. To, że ty nie chcesz czegoś widzieć nie oznacza, że każdy ma tego nie oglądać. Po to istnieją *** gusta i guściki. -.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

UUUUUUU... Myślisz, że mnie uraziłeś. No jednak nie. Mój gust jest jak moja pozycja-zawsze nad tobą. A poza tym wyrazić opinie można, ale z tego co wiem, obrażanie innych(nawet upodobań-bo pewnie nie wiesz bądź nie chcesz wiedzieć co mam na myśli) nie zalicza się do tego. Aha no i jesteś żałosny. I do tego rozpuszczonym bachorem "co ja chce to tak ma być!" "nie jestem dziecko mam już x lat!!"(no sory, ale dziecko się tak jak ty nie zachowuje)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

HHAHHAHAHA... No fajnie. Ale ja nie obrażam cię. Ja cię nazywam(mówię jaki jesteś). No i ty nieudolnie obrażasz mnie. A tak w ogóle to mam gdzieś to kim dla cb jestem. Nie chcesz rozmawiać? Spoko-nie masz riposty "z honorem" milkniesz. Poza tym twe zachowanie daje do zrozumienia, że mam rację. Fajnie, ale nie musisz mi tego mówić bo to wiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

HAHHAHAHAHAHAHA.... Kurde, jak ja lubie jak ty mi odpisujesz. Normalnie poprawiasz humor jak prowadzący Familiady -.-
1.)Ja cię nie obrażam-ja pouczam cię(ale niestety głupota nie jest uleczalna)
2.)Jeżeli masz się powtarzać i pieprzyć głupoty-odpuść. Poza tym tu się nie dyskutuje tylko wyraża opinie(czego ty nie potrafisz).
3.)Fajnie, że odnosisz wrażenie o moim smutku, ale ja nie mam takiego życia. I zarozumialcem też nie jestem(WOW zauważyłeś to), ale to nie znaczy, że jestem głąbem i nie umiem odpłacić się pięknym za nadobne("Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" kotek).
4.)"Zastanów się nad sobą"? Weź... Ty zastanów się nad postępowaniem, bo w przeciwieństwie do ciebie ja jestem normalnym człowiekiem w realu i normalnym userem w necie(nie tak jak ty mały bachor co dupe ma wyżej niż sra a potem bawi się w hejtera).
5.)Zasługuję na obrazę? Śmieszne. Nie obrazisz mnie po raz kolejny? No wybacz, ale nawet komputerowcem dobrym to ty nie jesteś. Spójrz na klawiaturę-tam jest taki guziczek "Backspace". Najedź kursorem za wyraz "nie" i naciśnij go trzykrotnie. Dzięki temu będziesz miał zdanie równoznaczne z prawdą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

Żałosne. Nie znasz powodów nieobecności mojej to się nie udzielaj(nawiasem mówiąc-pisząc znaczy się bo pewnie do tego się doczepisz nie mając nic sensownego do powiedzenia-na profilu pisze ostatnie logowanie misiaczku jakbyś nie zauważył-miałam czas to natychmiastowo odpisałam, a że miałam czas od razu po zalogowaniu czyli dziś oznacza, że umiem sama rozmawiać, a nie liczyć tak jak ty na pomoc innych i... idąc twoim tropem myślenia-zastanawiać się dwie godziny nad odpowiedzią haha). Poza tym "klepiesz trzy po trzy"... No chyba ty skoro nie umiesz realnie odnieść się do prawdy tylko z niewiedzy wpieprzasz jakieś głupoty by mnie obrazić. Aha i tak na marginesie gdybyś był lepszy to nie dał byś się sprowokować i z taktem uraziłbyś mnie. Niestety ani jednego, ani drugiego nie nie osiągnąłeś. No a co do nauki, to mam same piątki(co widać po moich inteligentnych wypowiedziach). Tobie przydałaby się szkoła. Proponuję zawodówkę, bo w innych szkołach nie dasz sobie rady. Albo jakąś zaoczną(tam na 100%zdasz).
PS: Ojejku. Wiesz polonista nie uważałby to za poważny błąd-większość nawet nie uznałaby go wcale(ale co ty możesz wiedzieć, przecież już po kilkukrotnym kiblowaniu w zerówce zakończyłeś edukację ;p).

Madream

To ty dajesz się sprowokować. Twoje wypowiedzi są coraz dłuższe i nudniejsze, więc następnym razem aż tak się nie wysilaj, bo przeczytam - tak jak teraz - najwyżej pierwsze i ostatnie zdanie. Udowadniasz tylko, że sam siedziałeś w zerówce więcej niż przeciętny, normalny człowiek.
PS. JEST: Wiesz polonista nie uważałby TO za poważny błąd(...)
POWINNO BYĆ: Wiesz, polonista nie uważałby TEGO za poważny błąd(...)
Ha, ha, ha i co inteligentny polonisto?

petit_fleur

hahhahaahha... No raczej w Polsce to ty nie funkcjonujesz. Obydwie formy są poprawne. Aha i chcesz skrótów. Ok, ale jeśli mi się znudzi powtórne i nadaremne pouczanie cię to się streszczę. Aż do zamilknięcia(ale to wcale nie będzie oznaczać twojej racji tylko moje zblazowanie tobą). A teraz powiem(napiszę) ci-powtarzasz się, małpujesz po mnie(to idealne dziecinne zagranie na brak kreatywności-"Nie to ty tak zrobiłeś!","Nie, to on zaczął!","A co ty w takim razie robisz robisz?") i(niestety ale muszę się powtórzyć, bo do ciebie to chyba nie dociera) nie odnosisz się do faktów i pieprzysz jakieś głupoty. Uważasz, że ja mam odpowiadać na twe(albo twoje-też jest poprawne, kup se... sobie słownik) farmazony, a ty sam na prawdę milkniesz i czepiasz się błędów, których ja nie popełniłam. Wywijanie się "przeczytam tylko ostatnie zdanie" sugeruje brak argumentów na prawdę(bolesną) zawartą w mej(mojej) wypowiedzi. I jeszcze wracając do długości moich wypowiedzi... Nie moja wina, że za każdym twoim postem zwiększasz liczbę "inteligentnych" informacji zawartych w nim. I mymi wypowiedziami udowadniam tylko, że skończyłam z wyróżnieniem szkołę, a przede wszystkim wyniosłam dużo wiedzy z niej oraz to, iż mam stalowe nerwy odpowiadając ci z taktem. Coś jeszcze ci powiedzieć? A tak, jeżeli myślisz, że mnie urazisz swoim sztucznym śmiechem(taaa.... wiem, że powiesz "nie widzisz mnie przez monitor", ale spójrz na zapis myszko), to nadal nie osiągnąłeś tego.
PS: Jestem kobietą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

HAHHAHAHAHAH... To widać ciebie zabolała, mnie to co ty gadasz wcale nie boli. Poza tym sam(uuuu no sorki, ale używasz takich czasowników, że wywnioskować można, że jesteś "ono", ja to z grzeczności powiedziałam kim jestem) siebie pogrążasz. Poza tym-powtórzę brak argumentów=wyzwiska i pieprzenie głupot czyli twoje wypowiedzi. Aha no i ponownie się zaśmieję HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA.... Kurde no.... HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA Jak można być takim debilem! "PS2". Takie coś kotek nie istnieje! HAHHAHAHHA I do tego bez dwukropka(to jest taki znaczek półgłówku-":"). Fajnie, że pokazujesz swoją "biedotę mózgu", ale ja nie chcę słuchać o twojej "mądrości" i smutnym życiu, gdzie w chęci podniesienia samooceny wyżywasz się na normalnych userach. No i przeczytaj zasady funkcjonowania w necie. Etyka zabrania stosowania wielkich liter... TYCH CO TERAZ NIMI PISZĘ KOTUŚ.
PS: Nie zasługujesz na miano człowieka, tak więc dobrych czasowników się trzymasz ;)
"PS2:"Dzięki za informację z tym, co w wściekłości zrobiłeś. Ja też zastosuję się to tej zasady
[...]
"PS666:"Jak już to boli mnie to, że w tym świecie jest tyle debili, co myślą, że jak poużywają wyzwisk to "będą guru prawdy", a tak naprawdę to sami są bezwartościowymi istotami.

Madream

I znowu 1:0 dla mnie.

petit_fleur

I znowu robisz z siebie pośmiewisko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
petit_fleur

Fajnie, że wyliczasz ilość głupot jakie pleciesz, ale jest ich trochę więcej niż 2... Około 222222222222222222222222222222222222222222222222222222222 ich jest.

Madream

3:0

petit_fleur

Zmień płytę, powtarzasz się-jak zwykle nic sensownego nie mówiąc.

Madream

Kolejny punkt przewagi dla mnie 4:0. Jeśli nie wiesz dlaczego, to przeczytaj swoje wypowiedzi i będziesz mieć odpowiedź.

petit_fleur

Bo ja coś sobą prezentuję? Ty nawet gówna nie możesz, bo mu uwłaczasz. Fajnie, że mnie doceniasz, ale nie musisz mi mówić to tym dennym wyliczaniem, które ma za zadanie "wkurzyć mnie" i gdy zamilknę oznaczać twoją "wygraną". Mówiłam ci co to będzie oznaczać, a to już zaczyna mnie łapać.

Madream

Podejrzewam, że złapał cie skurcz mózgu. 5:0

petit_fleur

Podejrzewam.... A nie ja to wiem, że z głupoty wymyślasz denne informacje. I wiem, że mam rację dlatego tak bobasek postępuje. A guci guci i do mamusi i powiedz, że tobie ten psychiatra nie pomaga.

Madream

Pogrążasz się z każdym zdaniem. Mało ci cyferek? No to punkcik dla mnie 6:0

petit_fleur

Ok. Widzę, że ty nadal lśnisz głupotą, małpujesz i powtarzasz się. Wezmę z ciebie przykład.
JEEEEEE!!!! WYGRAŁAM! JESTĘ LEPSZA NISZ YOU! 666:-00,00000 DLA MNE! trollu -.-

Madream

Ha ha ;D
Nie mogę ;D
Brawo ;D

Madream

Chodziło mi o to, że gratuluję tego, że udało Ci się spławić petit_fleur, w końcu to, że oni nie chcą tego serialu nie oznacza, że inni też i że nie mają go puszczać.

Lenkaaa_93

Spoko.

Madream

I tu go pojechałaś no bo nie znaczy, że jak on nie chcę tej telenoweli to inni mają jej nie chcieć . Nie staje ani po twojej stronie ani jego no ale proszę was zachowujecie się jak dzieci on pisze z tymi 5:0 to żałosne a ty z tym wypominaniem o szkole żeby poszedł do zawodówki bo na więcej to sobie nie da rady i przerwał szkołę w zerówce to jest nudne kochana i dupy nie urywa . Więc dam wam radę oby dwoje dajcie sobie spokój z tymi kłótniami bo robicie z siebie kretynów .

majorzu

Znalazłam info, że ma lecieć na tv4 od października ;D

ocenił(a) serial na 9
Lenkaaa_93

Oby to była prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones