PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 505
ocen
7,7 10 1 150505
6,6 14
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Kto by tak chciał ?

ocenił(a) serial na 8

Na pierwszy rzut oka wydawał mi sie ten serial o niczym o tak sobie marzenia każdego faceta z
fajną zabawną otoczką , ale tak myślałam ogladając kilka odcinków i to nie chronologicznie dopiero
ogladanie tego od pierwszego do ostatniego odcinka stwierdzam ze ten serial jest bardzo równie
przygnębiający jak dobry , mam wrażenie ze stara nam sie uświadomić ze nawet mając wszystko
czyli to co mam Hank czyli wieczną wolność(nie tylko ta związkowa ale tekże z pracą) , porsche ,
kase i piękne kobiety które bardziej pragną jego niż on ich , jedyne czego brakuję mu do szczęścia
a bynajmniej to co mu sie wydaję ze mu brakuje to Karen , choć ona nic nie zmini jest tylko celem
którego nie da sie osiągnąć dlatego tak bardzo ją pragnie , sama nie wiem jakiego sensu szukam w
tym serialu ale z pewnością jest głęboko psychologiczny choć gołe cycki i porąbany humor tworzą
miraż który przysłania całą reszte ciekawych cytatów i dość ciekawej fabuły dlatego ludzie troche
stronią od tego serialu i tak bardzo go krytykują nie widzą tego co żaden inny serial nie ma

ocenił(a) serial na 9
skyline8

fajnie napisane i trudno się nie zgodzić :)

dlatego lubię ten serial i pamiętam dwa pierwsze sozony łykłem w 3 wieczory :)

skyline8

nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że problemem Hanka jest to, że on woli gonić króliczka (Karen) niż go złapać. Może to jest dla niego sensem życia, kto wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones