Californication
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

uprzedzam że jeszcze finałowego odcinka nie widziałem (własnie się pobiera)

ale już po przedostatnim zastanawiałem się czy będzie 5 sezon?

a jeśli sa takie plany to czy jest w ogóle sens skoro ten 4 jest naprawdę średni a porównując do pierwszych dwóch sezonów wręcz słaby ;/

co uważacie?

ocenił(a) serial na 7
peeszet

Czwarty sezon kończy wątek procesu Hanka i bez wdawania się w szczegóły wygląda na to, że serial zostanie zakończony. Moim zdaniem nie byłoby to takie złe, ponieważ obecne jest dla mnie zadowalające. Nic tak bardzo nie psuje historii jak próba na siłę tworzenia kolejnych odcinków odbiegających od poprzedniej serii. Miejmy nadzieję, że ShowTime da nam inny, równie dobry serial.

ocenił(a) serial na 10
chemicznie_czysta_biel

5. sezon zostal juz potwierdzony jakis czas temu :) ale cholera...znowu czekac do stycznia... :( to jak męczarnia... a ostatni odcinek byl swietny :) long live Californication!

i nie uwazam ze ten sezon byl sredni. byl swietny jak kazdy poprzedni. uwielbiam po prostu ten serial :)

Smagal

ten sezon był naprwdę niezły , no i ta urocza prawniczka , która nie iwem dlaczego straszliwie pasowała do Hanka

ocenił(a) serial na 9
nawrot_aga

mam strasznie mieszane uczucia co do piątego sezonu. z jednej strony z chęcią obejrzałbym dalszą część opowieści o hanku i jego świecie, z drugiej natomiast zakończenie tego sezonu idealnie zamykałoby całą serię, stwarzając pozory realności całej historii. niestety pozostaje tylko czekać na informacje

ocenił(a) serial na 8
jarkos100

Hmm..zostało trochę niedokończonych wątków typu kwestia Łysego mojego idola i jednak Hani, która co jak co zasługuje na happy end, w końcu jest 'dobrą osobą'. Dziwi mnie takie podejście, że Hania tryka na lewo i prawo, a jak Karen znajdzie sobie jednego i nawet nie zdąży z nim nic zrobić to już koniec świata...bo może Hania się zmieni. Panowie scenarzyści, liczę na dużą poprawę, gagi były kiepskie, teksty również..sam czasami mam lepsze teksty, a to już obraza!

Smagal

Potwierdzili 5 sezon zaraz po premierze czwartego. Miał bardzo dobre wyniki. Co do zakończenia 4 sezonu to się zgadzam z osobami twierdzącymi że taki koniec tego serialu byłby idealny. Udało mu się uniknąć więzienia ale nie wydaje mi się żeby to był dobry zabieg gdy się myśli o kontynuacji serialu. Ja uważam że sezon był dobry, poznaliśmy Hanka trochę z innej strony, nie był już taki lekkoduchem gdy widmo więzienia nad nim wisiało.

ocenił(a) serial na 8
peeszet

na jednej ze stron poświęconych cali... znalazłem coś takiego, informacja ze stycznia br
"Stacja SHOWTIME była bardzo zadowolona z premiery czwartego sezonu Californication i postanowiła zamówić piąty sezon losów Hanka!
Pierwszy odcinek czwartego sezonu oglądało ponad 1,12 mln widzów i jest to najlepszy wynik w historii premierowego odcinka tego serialu..."

ocenił(a) serial na 8
kubsztok

Chyba coś nie tak. 1,12 mln? Prędzej 11,2 mln

Crash-Mander

1,12, to Showtime, nie CBS.

Crash-Mander

ta stacja nie jet ogólnie dostępna to taki nasz np. foxtv, więc wynik jest bardzo dobry.

jotbe007

Ten serial ma taką oglądalność i robi taką kasę, że go tak szybko nie anulują...

Logan_Cole

Szkoda tylko, że postacie takie jak Eddie Nero czy Lew Ashby występują tylko w jednym sezonie :(

ocenił(a) serial na 10
Ciechan

edie nero pewnie bedzie w koncu w nast sezonie bedą kręcić film:)

użytkownik usunięty
peeszet

Moim zdaniem sezon 5 to ja wiem raczej nie powinno być ale zobaczymy .

ocenił(a) serial na 10

Lepiej ogaladac 5 seozn Cali niz 25353 Mody na sukces. Dobrego serialu nigdy dosyc a Hank wraz ze swoja historia miazdza system.

ocenił(a) serial na 8
Cinek_16

Według mnie czwarty sezon był bardzo dobry, pierwsze dwa odcinki i ostatni wręcz rewelacyjne. Nie sposób się nie zgodzić, że obecne zakończenie jest idealne, cudowne rzekłbym. Z drugiej jednak strony... Co my byśmy robili bez Hanka? Chrzanić to, niech robią 5,6,7 i 10 sezon. Najwyżej będziemy mogli przerzucać się tekstami typu: "Z każdym sezonem coraz większe dno, pierwsze cztery sezony to było coś". A póki co cieszmy się, że Hank nas nie opuszcza. Kto wie, może 5 sezon będzie jeszcze lepszy?^^

ocenił(a) serial na 9
peeszet

Ciekaw jestem jaki będzie ten 5 sezon, wkońcu kilka wątków nam się zamknęło. Fajnie jakby w serialu pozostała pani Adwokat, dała radę w 4 sezonie, w 5 mogłaby być z Hankiem. Z drugiej strony taki obrót sprawy wyklucza jego "skakanie z kwiatka na kwiatek". Może to właśnie tym mogliby zaskoczyć nas scenarzyści, tzn. Hank z jedną kobietą, bardziej stateczny, spokojny, pisarz... Tylko czy to by się dało oglądać? Napewno gdyby mniej wariował miałby większą szansę na powrót Karen.
Pole do popisu dla reżysera żeby po świetnych sezonach zrobić coś co zaskoczy jeszcze widza.

ocenił(a) serial na 8
boixos

spoko, nie macie sie co martwić. Jeszcze zrobią z tego serialu mode na sukces , ]

ocenił(a) serial na 10
ESPEE_o_O

Zgadzam sie z Pijanym_Aniolem :) oglada sie dobrze, chce wiecej ;)

ocenił(a) serial na 9
peeszet

Stworzenie nowego serialu byłoby chyba najlepszą możliwością, lecz po prostu fani kalifornizacji boją się, że ten klimat, który tworzą postacie zaniknie. A więc chcą kontynuować coś, co jest pewne i cieszy oko.

Tak swoją drogą - finał czwartego sezonu był naprawdę świetny pod względem technicznym i merytorycznym. I chyba zapewne większości przypomniały się pierwsze sezony. ;p

Riviside

Ale następca od Showtime już jest, inny tematycznie ale bardzo przystępny i trzymający wysoki poziom - stosunkowo nowy więc nie wszyscy mogą jeszcze znać - http://www.filmweb.pl/serial/Shameless-2011-554657

ocenił(a) serial na 9
solimarcin

Dzięki za informację. Na pewno obejrzę w najbliższy weekend.

Riviside

Cześć. Wlasnie skonczylem ogladac 4 sezon i juz mam ochote na kolejny ale skoro to niemozliwe to moze zaproponujecie mi jakis serial ?? Najlepiej taki ktory baaardzo wam sie podobał. Wymienie niektore tytuły ktore juz zaliczyłem: Chuck, Fringe, Dr house, Jak poznałem~, Dexter, white collar, Trawka, Breaking bad, The event. Licze na pomoc. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
bulwazi

The Wire, The Shield, Deadwood, OZ, Mad Men, Six Feet Under, The Sopranos, True Blood (to akurat jakies genialne nie jest, ale ogolnie serial w porzadku), Boardwalk Empire

ocenił(a) serial na 7
peeszet

Tom Kampinos będzie zmierzał z fabułą w nowym kierunku

Marcy i Stu ciągle będą, mniej lub bardziej „w związku”.


Hank będzie mieszkał w Nowym Jorku, jednak wróci również do L.A, nie wiadomo gdzie będzie na stałe.


Hank spłodzi książkę na temat swojego życia w L.A

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones