PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 373
oceny
6,2 10 1 8373
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Jak w temacie. . .
Czy w ogóle powstanie sezon drugi , jest planowany, jak tak to kiedy ?
Ktoś coś wie?

Zaczytana_xD

Tak powstanie.

saimon13

To już jest pewne na 100%?
A co z przedłużeniem pierwszego sezonu? Bo słyszałam, że jeśli te dziesięć odcinków zbierze wystarczającą widownię, sezon przedłuży się o kilka kolejnych epizodów.

ocenił(a) serial na 9
Invisse

To bardzo fajnie, ale wiadomo kiedy jest planowana emisja kolejnych epizodów?

ocenił(a) serial na 8
Zaczytana_xD

pewnie sezon 2 powstanie w 2012 r.

ocenił(a) serial na 1
michal_12_filmweb

oby wcześniej nadszedł koniec świata ;)

Zaczytana_xD

teraz z napisam obejrzałam odcinek i w 2 sezonie Morgana urodzi króla spłodzonego przez Arthura...nieźle XD

kinga45

jaki odcinek?

Invisse

no 10 odcinek ostatnia scena odcinka, odcinek do pobrania z napisami na moim chomiku : kKahlan

kinga45

Ciekawe kogo wybiorą w 2 sezonie do grania Mordreda ( syn Morgany i Artura)

ocenił(a) serial na 9
kinga45

Też właśnie obejrzała, drugi sezon zapowiada się ciekawe, ale nie podoba mi się ten wątek z synem Artura i Mrogany. . .
Co to miała być ?! No, ale zobaczymy jak to się potoczy. . .

ocenił(a) serial na 5
Zaczytana_xD

a gdzie można obejrzeć odcinek z drugiej serii??

ocenił(a) serial na 9
kasiuleq

Druga seria jeszcze nie powstała, my tutaj mówimy o 10 odc 1 sezonu

ocenił(a) serial na 8
Zaczytana_xD

Wątek syna Morgany i Artura nie jest niczym nowym, Mordred występuje w legendach właśnie jako ich syn.

ocenił(a) serial na 4
Zaczytana_xD

Zaczytana_xD
Najpierw poczytaj sobie trochę legend arturiańskich i później dopiero mów co Ci się podoba, a co nie. Jakbyś nie wiedziała, to właśnie Morgana przybrała postać Ginewry, zaciągnęła Artura do łózka i później powstał z tego "romansu" ich syn - Mordred. Resztę sobie doczytaj.

ocenił(a) serial na 8
Piratka16_2

dorosłego Mordreda jeszcze nie będzie w 2 sezonie ,ja myślę ze w 2 sezonie będą rycerze okrągłego stołu ,jak myślicie Merlin wróci w 2 sezonie ? Bo na koniec 1 sezonu odszedł z Camelotu

michal_12_filmweb

mogę sobie dać rękę uciąć, że wróci. Przecież to jedna z głównych postaci.
(Chyba że Fiennes dostanie lepszą ofertę gdzie indziej ;))

ocenił(a) serial na 7
michal_12_filmweb

Właśnie obejrzałam cały sezon i gdyby miało nie być Fiennes'a jako Merlina to nie byłby już ten sam serial.

Piratka16_2

Piratka, akurat wersji legend arturiańskich istnieje naprawdę tyle, że Zaczytanej spokojnie może się jedna z nich nie podobać ;) Ja np. pierwszy kontakt z legendami miałam poprzez książkę Zimowy Monarcha, gdzie pochodzenie Mordreda jest zupełnie inaczej przedstawione (wnuk Uthera, bratanek Artura), więc tak samo jak Zaczytana nie przepadam za tą wersją legendy, gdzie Mordred jest dzieckiem Artura i Morgany.
Po inne wersje ciekawych odsyłam do wiki, tam jest ładnie rozpisane.

ocenił(a) serial na 9
Invisse

Piratka16_2
Właściwie to nie fascynują mnie arturiańskie legendy , a więc nie mam zamiar się w nie zagłębiać, jednak nawet jeżeli miała bym taki zamiar to nie wszystko musi mi się podobać, każdy ma inny gust. Zresztą Camelot to serial oparty na legendach, jak pisała, pominęli obecnie postać Lanselot , więc myślała, że jedynie będą opierać się na owych legendach, stwarzają własną historię .

ocenił(a) serial na 6
kinga45

Pewnie będzie musiał płacić alimenty. :P

Zaczytana_xD

Nie będzie 2 sezonu! http://www.examiner.com/article/camelot-on-starz-no-season-2-for-arthur-and-his- roundtable tyle w tym temacie.

ocenił(a) serial na 6
mewusia_m

szkoda mi się serial bardzo podobał mimio żałosnego Artura ;) muzyka na rozpoczęciu mistrzostwo :)

mewusia_m

sami sobie zaszkodzili, wypuszczając ten sezon w czasie trwania Gry o Tron. Jeszcze warto dodać, że Przygody Merlina były bardzo dobrym serialem, które poruszały właśnie kwestię legend arturiańskich i potrzebnie, niepotrzebnie powielili ten temat ale mogli z tym przeczekać 2011 rok i wypuścić w 2012. Teraz się mogą dziwić, że oglądalność, popularność była nędzna..
Osobiście żałuję, ciekawa była obsada i mogło to naprawdę ciekawie rozkręcić, nawet mi się ten sezon podobał..

conradez

Przygody ...to taki serialik dla podlotków, Camelot reprezentował pewien poziom. Zmarnowano potencjał

dona.marie

Przygody Merlina też miały swój poziom, oczywiście serial ten rządził się swoimi prawami, był przede wszystkim skierowany do młodszego grona odbiorców, fabuła jest niezwykle lekka, przyjemna w odbiorze, czasami wręcz łatwa do przewidzenia ale to nie o tym serialu tu mowa. Kwestia jest tego, że poruszany jest dokładnie ten sam cykl legend arturiańskich. Dwa bardzo podobne seriale w tym samym momencie? Oczywiście moje zdanie moim zdaniem ale artykuł (do którego link jest kilka postów wyżej) rozświetla dokładnie sprawę przyszłości serialu Camelot i nie mam tu zamiaru snuć jakichś wymysłów tylko odsyłam do lektury:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones