PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 871
ocen
7,6 10 1 26871
Castle
powrót do forum serialu Castle

Książki Castle

ocenił(a) serial na 10

Hej ludki, ilu z Was czytało ksiązki Castle?
Ja jestem w trakcie kupowania 3 częsci ;]

d6993489

A są takie książki? Gdzie je kupujesz? U "Gryzonia"? :)

ocenił(a) serial na 10
exces

2 pierwsze tak... ale 3 kupuje na stronie wydawnictwa - 12posterunek

d6993489

Hej... podaj więcej info na temat tych ksiązek.
I inna prośba.. wszyscy tu piszecie o 6 czy juz nawet 7 sezonie, a ja... nie moge obejrzec całego 4sezonu.. znalazłam program anyfiles gdzie nie trzeba sie logowac ani nic, ale tam sie konczy na e17.. mozecie podac strony, na których wy to ogladacie po PL. moga byc napisy... przepraszam, ze nie ten watek, ale jak moj login wskazuje jestem wkurzona! zaczelam ogladac ten serial na tvp2 i mnie wciagnelo..niestety po wakacjach zdjeto castla z antany na rzecz wielkiego G....! dlaczego zadna z polskich stacji "ogolnodostepnych" nie chce wyemitowac tego serialu, ktory jest tak wielkim hitem i cieszy sie mega popularnoscia???
pozdrawiam fanow Castle&becket i polecam trzynastego apostola.
przosze o pomoc

ocenił(a) serial na 9
wkurzona91

Polecam s c s . p l (usuń spacje), ale tam potrzebne jest konto, za to jest możliwość wyboru między lektorem, napisami czy wersją oryginalną. Ewentualnie z a l u k a j . t v (tu też usuń spacje) tam można oglądać bez konta, niestety, jest limit i słaba jakość obrazu.

Wracając do tematu: jakiś czas natknęłam się na którąś książkę w Empiku w Gdańsku, tyle, że pojęcia nie miałam co to za książka i o co w ogóle chodzi (bo to z 2 lata temu było, a serial oglądam od końca 2013). Teraz strasznie żałuję, że nie jej nie kupiłam.

Ireth_Oakenshield

Dzieki :) wyprobuje te strony. moge zalozyc konto, ale faktycznie chce miec z tego korzysci i seriale bez limitu... co do ksiazki to pamietam jak ja pierwszy raz zobaczylam... i przyznam sie,że ten zabieg marketingowy im sie udał... moze nie uwierzyłam w prawdziwego Castla,ale "wszystko mi sie pomieszało, tj serial z rzeczywistoscia :)to była "fala upałow"

ocenił(a) serial na 9
wkurzona91

Prosz :)
Ja zobaczyłam "Gorączkę zmysłów" i naprawdę chciałam kupić tę książkę! Gdańsk daaaaaaleko, na stronie Empku powieść niedostępna, Matras chyba w ogóle nie ma tego w ofercie, a Merlin też :( Hmmm, chyba skorzystam z Gryzonia, ale wolałabym książkę w wersji papierowej a nie elektronicznej.

ocenił(a) serial na 10
Ireth_Oakenshield

Jest na stronie wydawnictwa 12 Posterunek z darmową dostawą:))

ocenił(a) serial na 9
bzybzy

Jej, dziękuję :D Już do mnie przybywa :)

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones