Castlevania
powrót do forum 2 sezonu

Obejrzałem cały drugi sezon bo pierwszy naprawdę mnie zaciekawił drugi to bajka bez klimatu bez błyskotliwych dialogów fabuła tragiczna to mógłby być hit ktos za to beknie nie wiem kto jest za to odpowiedzialny ale na pewno nie ludzie z 1 części myślę ze zrobili wszystko bez przykładania sie na szybko do szerszego grona widzów czyli dla dzieci szkoda potencjału tego serialu

ocenił(a) serial na 6
guciofjucio

Miałem nadzieje ze to bedzię klasyk jak perełka Berserk ale niestety ktos to ładnie spier.......<zły>

ocenił(a) serial na 6
guciofjucio

Niestety prawda. Pierwszy sezon mimo wad był niezłym rozpoczęciem, ale drugi sezon to porażka. Jedynie muzyka, kreska i niektóre sceny akcji dają radę.

ocenił(a) serial na 8
guciofjucio

Jak dla mnie akurat ten sezon był dużo bardziej klimatyczny niż pierwszy, dużo więcej było w nim Castlevanii (bossowie z gry, muzyka z gry, Alucard, Dracula, Sypha wyczyniali swoje sztuczki z gry).

Początek drugiego sezonu powinien być lepiej wykonany, z tym się zgodzę. Zbyt rozwleczony i miejscami dialogi do niczego nie prowadzą, ale mimo wszystko myślę że warto dać im jeszcze jedną szansę i obejrzeć trzeci sezon :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones