PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137837}

Catwalk

7,0 19
ocen
7,0 10 1 19
Catwalk
powrót do forum serialu Catwalk

To chyba ten serial (patrząc na filmiki na YT) leciał w latach 90 na TVP1 o godz. 10:00 w któryś dzień tygodnia. W tamtych latach o tej porze czesto leciały seriale.

Dude_

Rzeczywiście leciał koło 92' lub 93' tam pierwszy raz zobaczyłem Neve Campbel

Dude_

Pamiętam nawet piosenkę z czołówki, choć kompletnie nie pamiętam, o co w tym serialu chodziło. Był chyba jakiś zespół muzyczny, coś takiego. Szło faktycznie w TV, ale ja bym obstawiał bardziej 95'-96'.

Sekeletu

Znalazłem :)
Pierwszy odcinek 04.10.1994
TVP1, wtorek, godz. 10:00

https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/04_pa%C5%BAdziernika_1994

Dude_

A ja na YT obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek :) Koszmar, aktorstwo rodem z Trudnych Spraw, praca kamery jak z Mody na Sukces :)

A ten program TV przeniósł mnie w czasie. Po Agrobiznesie zaczynała się Telewizja Edukacyjna, którą uwielbiałem i zawsze się zastanawiałem kto to wymyślił, żeby puszczać takie arcyciekawe rzeczy w trakcie, gdy wszyscy są w szkole. No i te programy: Kwant, Joystick, później Tik-Tak, Sensacje XX Wieku, coś pięknego :)

Sekeletu

Ja się zastanawiam jak ja ten serial oglądałem skoro chodziłem w tamtym czasie do podstawówki:)
Taki młodzieżowy serial we wtorki o 10:00 bo powtórka o innej porze nie pamiętam.

W poniedziałki były powtórki serialu z niedzieli (np. "Dr.Quinn")

A najbardziej żałowałem że "Star Trek. Następne pokolenie" puszczali w piątki właśnie o 10:00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones