Chłopaki z baraków
powrót do forum 10 sezonu

W ostatnim odcinku sezonu dziesiątego widzimy jak Ricky cudownie zostaje wybudzony z trzytygodniowej śpiączki za pomocą zielska, Barbara znów przejmuje kontrole na osiedlem i nie wyrzuca wszystkich pod warunkiem że Julian opuści park co czyni! Pytanie czy ktoś wie co dalej z serialem, koniec słodko-gorzki czy jednak jest planowany sezon 11? Ogólnie jakie są Wasze odczucia po ostatnim sezonie, w sumie moim zdaniem 10 sezon najsłabszy, ten Snoop Dogg i inni celebryci, nie pasowało to.

ps Kurde faja czy Jim Lahey to stary Rickiego na prawdę!?

ocenił(a) serial na 10
kamil_34

Znalazłem info że Netflix chce od 11 sezonu odnowić TPB, nie wiem czy to oznacza stworzenie nowej historii od początku, czy lekka zmiana koncepcji i wprowadzenie nowych bohaterów lub bohatera za Julina, który odchodzi w finałowej scenie i nie wiadomo czy powróci. Dobra wiadomość jest taka że 11 jest planowany

ps sorry za post pod postem

ocenił(a) serial na 10
kamil_34

Sezon 11 będzie, to potwierdzone. Na zdjęciach z netflixa widać że Julian wróci do parku. Najbardziej boli mnie brak J-Roca w 11 sezonie, aktor odszedł od serialu :(.

ocenił(a) serial na 9
quoooza

Odkąd J Rock wyszedł z pierdla stracił pazur.

No ja mam nadzieję że 11 sezon będzie bo zakończenie 10 mnie lekko mówiąc nie usatysfakcjonowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones