PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131322}

Chancer

8,1 87
ocen
8,1 10 1 87
Chancer
powrót do forum serialu Chancer

Serial z młodości

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam ten serial jeszcze z czasów młodości. Chetnie bym do niego wrócił. Chociaż byłem wtedy nie do końca swiadomy fabuły (zwłaszcza, ze opierała sie ona w duzej mierze na sprawach zwiazanych z operacjami finansowymi), pamietam niesamowity klimat, którym już wtedy angielskie produkcje wyróżniały się na tle amerykańskiego chłamu. No i pamietam, ze ostatni odcinek serii zafascynował mnie konstrukcją fabularną, dynamiką i pomysłowością. Ciekawe czy jeszcze kiedyś uda mi się wrócić do tego serialu...

ocenił(a) serial na 10
StrasznyTyp

Ja rowniez pamietam ten film z lat 1990-1991 i jako 13 - 14latek bylem zafascynowany fabula i sposobem nakrecenia tego serialu(inaczej niz popisowce rodem z usa),rola Cliva Owena (scena kiedy kladzie glowe na srebrnej bodajze tacy - kto widzial film, pamieta)londynskim klimatem, angielska obyczajowoscia i specyficznym klimatem lat 80/90.
Niestety, nie pamietam ostatniego odcinka, ale do dzis utkwila mi w pamieci muzyka J.Hammer'a.
Moze dlatego siedze od kilku lat na tej wysepce i w tej dziurze, jak nazywam Londyn.
Moim marzeniem jest kupno tego filmu, ale nawet tu nie jest to proste, ani tanie.
Warto by go bylo obejrzec jeszcze raz....
Serdecznie pozdrawiam fanow tego serialu!

ocenił(a) serial na 9
franz94

Pamiętam tacę. To jak light motive u mnie się pojawiało, w różnych
sytuacjach. I któregoś razu wpadłam - myśląc intensywnie skąd ja "tego"
gościa znam - już po dwudziestce, że Ryzykant i taca srebrna z miejscem
na szyję...

StrasznyTyp

Ja też pamietam, przy jakiejś okazji kupiłem dvd na brytolskim amazonie. Ale niełatwo się tego angielkigo słucha a napisów angielskich brak... W sumie przydałyby się

ptlak

Czy wie ktos, gdzie ten serial mozna zobaczyc?

dream_theater_3

jak napisale powyzej lata temu - dvd box stoi na polce - sluze wypozyczeniem ale oryginal bez napisow niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones