PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567691}

Chaos

6,3 156
ocen
6,3 10 1 156
Chaos
powrót do forum serialu Chaos

Po Pilocie

ocenił(a) serial na 8

Ech, uśmiałam się, więc daję szansę. Niewymuszony humor. Zobaczymy co będzie w kolejnych odcinkach, po pilocie zawsze trudno ocenić. Trochę krótkie, wyrywkowe sceny, ale może taki będzie urok tego serialu. Pilot na pewno warto zobaczyć, żeby sprawdzić, czy się podoba.

ocenił(a) serial na 7
nemezis

Oglądnąłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Na tę chwilę 8/10 na zachętę. Zobaczymy jakie będą kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
PiotrLolo

Nie będzie. Zlikwidowali show i zdjęli z ramówki.

ocenił(a) serial na 7
nemezis

Szkoda :(

nemezis

cały serial jest dostępny w internecie. wszystkie 13 odcinków. :)

ocenił(a) serial na 7
nemezis

Puścili wczoraj odcinek 4 i 5. Chociaż tyle dobrego, że będzie można zobaczyć do końca to co wyprodukowali.

ocenił(a) serial na 8
PiotrLolo

Tak, a teraz puszczają dalej. na razie do 11

nemezis

w ence w kolekcji VOD nSeriale od 7 lipca ( tuż po premierze amerykańskiej) będzie można oglądać polską premierę :) wszystko w porządnej cyfrowej jakości i co najważniejsze z polskim lektorem

ocenił(a) serial na 8
dawgrzesko

Polski lektor jest najważniejszy ;>?

nemezis

dla mnie osobiście nie, wręcz preferuję język oryginału + napisy, ale z doświadczenia wiem również, że zdecydowana większość widzów woli lektora, bo albo nie zna języka obcego, albo nie chce im się czytać napisów. w ence jest o tyle fajnie, że w większości nadawanych filmów, można sobie dowolnie przełączać głos lektora (w różnych językach w zależności od dostępności), lektora wyłączyć, włączyć sobie napisy polskie, albo angielskie, albo jakiekolwiek inne które są dostępne. czasem jest tak, że oryginalna ścieżka oferuje o wiele lepszą jakość dźwięku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones