PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850126}
6,7 1 346
ocen
6,7 10 1 1346
Chapelwaite
powrót do forum serialu Chapelwaite

____bez spojlerów____

Serial przyjemnie się oglądało. Jest klimat, mrok, dobre odwzorowanie "tamtych" czasów. Ostatni odcinek jednak za bardzo ckliwy, tak naprawdę druga połowa odcinka jest dla mnie bardzo słaba. Gdyby nie to byłaby wyższa ocena. Adrien Brody gwiazdą Chapelwaite. Bardzo przekonywujący w swojej roli.

ocenił(a) serial na 7
Qnen

SPOJLER!!!!! Zastanawiałam się nad zakończeniem. Czy Charles odpłynął by wieść gdzieś samotnicze życie wampira, czy odpłynął w głąb morza, żeby zabiło go słońce i księga razem z nim zatonęła? Jeśli pierwsza opcja - jak miał zamiar chronić się przed słońcem? W końcu to była tylko mała łódeczka bez większych żagli. No i dlaczego uznał że będzie lepiej z daleka od rodziny? Jako wampir mógł chronić ją bardziej niż gdy nie było go wcale. Jeśli druga - totalnie głupie, bo mógł po prostu wypłynąć (jako człowiek), rzucić księgę do wody i wrócić.

Sighma

Słusznie . Jeżeli słońce go zniszczy, nie ma gwarancji , co stanie się z książką , tak starannie zaszytą w jego wnętrzu . Chyba że przed wschodem gdzieś się zaszył . Zastanawia mnie pozostawienie tej przemienionej córki . Mieszkając w ciemnym domu była utrapieniem dla reszty. Może lepiej by było , gdyby zabrał ją ze sobą . A książki nie mógł wrzucić jako człowiek , bo jak mówił , pilnuje jej „jedno z nich”. Musiał się zamienić , żeby zwolnić z obowiązku córkę . Trochę rozciągnięty na tyle odcinków , więc nie uważałam aż tak bardzo. I dojmująco smutny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones