PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 795
ocen
8,0 10 1 13795
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Cruz uczący Zumby mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 10
Robert831231

A co po 7 odcinku? Podobno jest croosover... Kontynuacja w Chicago P.D czy jak?

ocenił(a) serial na 8
Maciej_Kielanowski

Tak, tylko że trzeba jeszcze zobaczyć odcinek Law & Order: Special Victims Unit z tego tygodnia i na koniec dopiero Chicago PD.

ocenił(a) serial na 10
Robert831231

Jakaś podpowiedź byłaby mile widziana :) W sensie odcinek i sezon :)

ocenił(a) serial na 7
Maciej_Kielanowski

Ok wystarczyło poszperać w necie :)
Sezon 16 odcinek 7
nazwa odcinka: Chicago Crossover

ocenił(a) serial na 10
sidu44

Tak dokładnie zrobiłem jak napisałeś, poszukałem w necie i znalazłem :)

Nawet wiem że jeżeli chodzi o Chicago P.D to S02E07 :)

Dzięki za pomoc :)

ocenił(a) serial na 7
Maciej_Kielanowski

A wiadomo jaki to ma być sezon, i który odcinek, aby móc go obejrzeć? :)

ocenił(a) serial na 7
Robert831231

Muszę przyznać, że odcinek bardzo mi się podobał. Pomijając oczywiście wątek ze ślubem Kelly'ego - tak przeczuwałam, że Severide wróci z Vegas z obrączką i nie pomyliłam się. Scenarzyście poszli po najkrótszej linii oporu i to było bardzo sztampowe. Nie wiem jak się ustosunkować do tej jego Britt, ale postawiłabym pięć dolców na góra trzy miesiące.
Cruz i jego zumba wymiata! To jakbardziej sympatyczny moment tego odcinka - i dzięki niemu polubiłam Sylvie. Fajna ta ich konspiracja i wydaje mi się, że może to być początek jakiejś fajnej przyjaźni. Swoją drogą, czy tylko mi się wydaje, że nasz urocza sanitariuszka ma coś do Severidea?
Na wielki plus był też Mills. Kurde chyba dopiero teraz zaczynam zauważać, że ten facet jest naprawdę uroczy. Brakuje mi go trochę w pełnej akcji jako ratownika i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci do służby w jednostce. Na razie cieszę się, że w ogóle się pojawia na ekranie i chcę go więcej.

ocenił(a) serial na 8
pietrusia

Mnie się też jeszcze rozmowa Hermana z Bodenem podobała, ta jak się zastanawiali kto mógłby Kelly'ego powstrzymać od robienia głupot i Herman wypalił "Shay" Czy Ja wiem, czy szybko się to posypie, w tej scenie pod barem gdy z nią stał i razem płakali wyglądało jakby się jednak mieli dłużej utrzymać razem.

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Dla mnie tez wielki szok jeżeli chodzi o Severide'a i Brett. Ciężko powiedzieć ile się to utrzyma, ale jak dla mnie dalej szkoda że nie wyszło do końca z Erin.
A zumba pokazała ile energii się kryje w Cruzie :) Fajnie to wyglądało :)
Ja próbuję ogarnąć Sylvie co ona w sobie kryje i czego się w po niej spodziewać :)

ocenił(a) serial na 10
Maciej_Kielanowski

Dokładnie to sprecyzowałaś. Ta Sylvie jest bardzo tajemnicza, a Cruz w swojej Zumbie pokazał jaki jest zabawny. Jeżeli chodzi o związek Severide'a to obstawiam 3 dolce no może na miesiąc, ale chociaż ta jego żona wydaje się być fajna, no chyba że go wykorzysta i odejdzie, ale mam nadzieję, że to małe prawdopodobieństwo;)
Mnie też jeszcze strasznie podobała się scenka, w której Hermann rozmawiał z Boden'em, i Dawson z Severide'em, więc w sumie cały odcinek był niesamowity, dlatego też za to kocham ten serial<3

ChicagoFireD

Ja bym się nie zdziwiła gdyby się okazało, że żona Severide'a ma jaką przeszłość , która kiedyś ją dopadnie. Coś mi się nie widzi aby byli razem. Jak to mówią co nagle to po diable ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones