PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 788
ocen
8,0 10 1 13788
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Czy tylko ja nie spodziewałam się śmierci Otisa? :'(

ocenił(a) serial na 8
agrestowa55

Ja też byłam zdziwiona! I smutna. Był takim dobrym duchem tej remizy. Szkoda.
Ciekawe kiedy ratowniczka kopnie pastora?? :) i wróci do Chicago :)
Ta gadka że nie musi pracować, to powinien być alarm. Uciekaj dziewczyno do Chicago. :) :)

nan_s

Z tego co słyszałam, już w 2 odcinku podejmie decyzję o powrocie do Chicago :D Pewnie Casey się ucieszy... Ogólnie fajnie by było połączyć ich razem :)

ocenił(a) serial na 8
agrestowa55

Zgadzam się. :) :) Oboje tacy złotowłosi, pasują do siebie, chociaż to trochę będzie dziwne, kiedy spotkają Gabi i jej brata:) :) Zaraz obejrzę 2 odcinek :)

nan_s

No nie wiem, Gabby na dobre wyjechała i aktorka nie myśli na razie o powrocie do serialu, Antonio, nie wiem czy oglądasz CPD, jest na odwyku i nie wróci do pracy w policji (aktor też odszedł z serialu)... Ale hipotetycznie rzecz biorąc, rzeczywiście, byłoby dziwnie :D

ocenił(a) serial na 8
agrestowa55

Antonio był chyba w innym serialu z prawnikami w Chicago, ale go skasowali.
W odcinku 2 spotkania Casseya i Brett nie było :)
Czekam na 3:).

nan_s

Ja dziś planuje obejrzeć 8x02 :) Fakt, Antonio był w Chicago Justice, ale po anulowaniu serialu wrócił do Chicago P.D. Aktor po tym sezonie 2018/2019 zdecydował się odejść z #OneChicago.

ocenił(a) serial na 10
agrestowa55

8 sezon a ja dalej jestem głodny tego serialu.

Brett wróciła do domu.

Nowy ciekawie się zapowiada, taki młody Severide.

No i zbliża się wątek Truddy u Molly

Kocham ten serial

Marcin5800

O tak, mimo tylu lat serial dalej trzyma poziom :)

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Masz rację. 8 sezon, a ja nadal jestem głodna tego serialu. A przed nami NA PEWNO jeszcze 3 nowe sezony!! To bardzo cieszy człowieka. A serial z sezonu na sezon jeszcze bardziej się rozkręca. I ani przez trochę nie zalatywał operą mydlaną. Tylko brakuje co niektórych postaci, których już z nami nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones