PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 788
ocen
8,0 10 1 13788
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Podoba mi się ten duet. Myśle, że cos z tego dobrego może wyniknąć. A jak wy uważacie?

xxriadna93

Też tak uważam :) Od początku obecnego sezonu tak myślałam że zaczyna się coś między nimi dziać. Teraz scenariusz zdecydowanie idzie w tę właśnie stronę ;) Zobaczymy co z tego będzie =)

xxriadna93

Kim jest ten lub ta matt ?

ocenił(a) serial na 10
kisha31

Matt Casey !

ocenił(a) serial na 10
xxriadna93

Ewidentnie fabuła zmierza do tego że będą razem. Iskrzy ale ktoś musi im to uświadomić jak kiedyś Casey musiał powiedzieć Severidowi że kocha Stelle. Teraz przyjaciel powinien się zrewanżować albo koleżanki Brett powinny jej pomóc.

Napewno jak juz będą razem to dojdzie do konfrontacji ich związku z Gaby gdyż producenci zapowiedzieli gościnny powrót Moniki Raymund

ocenił(a) serial na 10
xxriadna93

Cieszę się, że nie ma u nich pośpiechu. I że zaczyna u nich iskrzyc tak powoli. Najpierw zaczynają od przyjaźni. I to fajne jest. Byliby dobrą parą

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

Ja chcę ich bardzo bardzo bardzo mocno razem. :) Gabby irytowała mnie co najmniej od kilku sezonów, a Matt i Sylvie to dwie takie stateczne postacie, według mnie pasują do siebie.

ocenił(a) serial na 10
xxriadna93

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 8
SarahGellar

Serial ma już nakręconych 8 sezonów, teraz mieli kręcić 9, ale z wiadomych przyczyn jeszcze nie zaczęli. Serial został nie dawno przedłużony o 3kolejne sezony więc minimum to 11, a czy będzie więcej to się okaże. Według mnie serial cały czas trzyma poziom, ostatnie sezony są dla mnie lepsze odkąd znikła postać Dawson.

ocenił(a) serial na 8
scarface_8

Wg mnie Matt i Dawson nie pasowali, połączyła ich chyba namiętność... On statyczny wie czego chce, a ona z problemami emocjonalnymi... zdecydowanie wolę połączenie Matt i Sylvie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones