Chicago Med
powrót do forum 4 sezonu

Z sezonu na sezon coraz bardziej nie mogę patrzeć na April, robią z niej strasznie denerwującą postać, która chyba już nie potrafi wypowiedzieć niczego, co by nie było czepianiem się, głównie do Ethana.

Kto was najbardziej irytuje?
U mnie na kolejnym miejscu cudowna para Natalie i Will, zarówno razem i oddzielnie.

kaskaizyd

gdzie obejrzeć 4 sezon ?

zakki

Dobre pytanie. Dzis na foxie skonczyli sez 3 , a od jutra zamiast dać sezon 4, to powtarzają od początku.

ocenił(a) serial na 10
zakki

W necie jest z napisami

Magda_497

5.08 nowy 4 sezon

kaskaizyd

Manning i April.

OstatniaNadzieja

zgadzam się w 100%

kaskaizyd

Mam tak samo ...w pierwszym sezonie ją lubiłam i wkurzała mnie Natalii bo trochę wychodziła za najmądrzejszą i taką gwiazdę jaka to ona nie jest , teraz nawet dość ją toleruje ale April to jest masakra...jak by to ona była lekarza, wszędzie się wtrąca ,odkąd jest z Etanem to nim dyryguje co kiedy ma robić,jak on nie robi tego co ona chcę to się obraża, miała pretensje o to że chciał pomóc siostrze mimo ,że sama najpierw go namawiała a wcześniej ciągle pomagała bratu itp nawet jak ją wykorzystywał. Okropnie mnie teraz denerwuje.Dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones