PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 081
ocen
8,1 10 1 6081
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Super połączenie 3 seriali dla mnie bomba. Najpierw oglądałem Chicago Fire ale jakoś z początku nie było długo napisów i jakoś olałem serial po 3-4 odcinkach. Potem Chicago PD oglądałem od początku i odraz mnie wciągnął na maxa. Ostatnio jakoś zastanawiałem się co słychać u strażaków bo wiadomo w PD nieraz się pojawiają i włączyłem serial od początku i jest mega super nawet nie wiem czy nie lepszy od PD. Te wątki są fantastyczne i łączą się w obydwu serialach nieraz oraz postacie się często przeplataj. Z początku można nie lubić Voighta w Chicago Fire ale ja go znałem z PD i widziałem, że ułoży mu się ze strażakami bo mimo swojej przeszłości dla mnie to dobry glina. Teraz jeszcze Chicago Med to już będzie na bank bomba i również myślę będą gościć tam strażacy oraz policjanci a raczej na pewno w końcu coś łączy te seriale i pociąga reżysera do kręcenia czegoś nowego . Serial oglądam na bank. Ciekawe czy jeszcze można tutaj coś dodać jakiś kolejny serial ale chyba nie bardzo i było by to już naciągane chociaż zawsze można jakieś watki szukać np coś o prawnikach ale chyba już przesadzam. W każdym razie fajnie. A wy co myślicie ogólnie o tym połączniu i 3 serialach ??

_Simon

Mam nadzieję że w Chicago Med pojawią się od czasu do czasu postaci z Fie i PD także:)
Will będzie moim ulubieńcem xd
W sumie to czekam na Med niecierpliwie, kiedy dokładnie wchodzi na antenę Med??

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Med swoją premierę będzię miało 13 listopada :))
Tak samo już nie mogę się doczekać. A te seriale tego reżysera są przezajebiste <3 <3 >3

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

17 listopada jest premiera :p
Nawet ostatnio w Chicago PD doktorek podczas rozmowy z Erin mówił, że otwierają nowy oddział wtedy ;)

ocenił(a) serial na 10
guzik_misia

Tak sorki :)) Pomuliłam się mówiąc, że będzie 13 listopada ;)) A będzie 17.....już niedługo :))))))

ocenił(a) serial na 10
_Simon

A co do tego IV serialu, o którym wspominałeś :)) Reżyser coś wspominał, że jak MED odniesie sukces, to może powstanie IV serial - kręcony w Chicago :))) Bardzo chciałabym, aby taki powstał - tylko ciekawe jaki ma pomysł na niego ;) A tymczasem przeczytaj sobie, to o czym ci powiedziałam : http://naekranie.pl/aktualnosci/chicago-med-nowe-szczegoly-o-serialu-nbc-736929

ChicagoFireD

o gad jeszcze 3 tygodnie :(

Czwarty serial?:D Facet i tak jest oryginalny że jest w stanie łączyć 3 seriale! o jakim departamencie będzie niby 4 skoro już policja straż i lekarze będą,zostaje wojsko chyba tylko :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Będzie czikago law, jankesy łykają seriale prawnicze jak polacy obietnice przedwyborcze, myśle że dużo zależy od med, bo jeżeli lekarze im wyjdą to za 2-3 lata możemy mieć prawników.

W sumie to wlasnie serialu prawniczego brakuje bo np. wyobraźcie sobie takie cuś:

1 - w fire gaszą pożar w którym jest wiele ofiar i dochodzą do wniosku że było to podpalenie
2 - w med ratują część poszkodowanych z tego pożaru
3 - w pd ekipa łapie kolesia który jest jakimś tam mafiozem albo innym gangusem
4 - w law ten mafiozo trafia na salę sądową i jest sądzony :)
5 - można by jeszcze gdzieś tam wcisnąć Benson, przynajmniej Hank by się ucieszył na jej widok:)

Ciekawy byłby też pomysł zrobienia czegoś w rodzaju chicago journalists, taki serial o pracy dziennikarzy hmm...

ocenił(a) serial na 10
pasior87

No w sumie masz rację, bo jestem bardzo ciekawa, jakby to wyglądało o prawnikach i dziennikarzach. Lepiej byśmy poznali te piękne miasto :)))) i jak nim ludzie rządzą oraz, co się w nim ciekawego dzieje :))
Byłabym wtedy o wiele szczęśliwa, jakby było tyle zajebistych seriali :))

ocenił(a) serial na 10
drarry55

No właśnie zostaje tylko wojsko :))) Ale nie wiem niestety, co miał na myśli, tak mówiąc. Sam przeczytaj :)) Na górze jest podana stronka ;) przeze mnie

ChicagoFireD

Czytałam czytałam już.

No o prawnikach też by mogło być, jeśli serial jest dobry to wcale nie jest nudny jak wiele osób uważa więc i prawnicy i wojsko mi pasują choć wolałabym o tym drugim. Nie mniej wojsko i Chicago, to nie jestem pewna czy dałoby się tak zrobić...Więc podejrzewam że pewnie prawnicy są prawdopodobniejszą możliwością. :)

ocenił(a) serial na 9
ChicagoFireD

Jeszcze może Chicago Police SWAT

ocenił(a) serial na 9
kalias1

choćby ze względu na sprzęty jakie posiadaja ;)

https://www.google.pl/search?q=chicago+police+SWAT+car&client=opera&hs=Ncj&sourc e=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI2M2QvaLZyAIVBpxyCh2TsAFZ&biw=1680&bih= 925#imgrc=yl72N1xqYK0BrM%3A

ocenił(a) serial na 10
kalias1

https://www.facebook.com/ChicagoMed/videos/1715017105388761/ video o Chicago Med ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones