PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

No więc, jak wam się podobał ten odcinek?

ocenił(a) serial na 7
drarry55

zaskoczyło mnie to kto dostał kulkę, w sumie tylko to mi w pamięci utknęło, bo odcinek średni

ocenił(a) serial na 10
drarry55

ogólnie niezły, aczkolwiek jakby był to finał w następnym odcinku... Erin odchodzi, Burgess postrzelona, Hank i Alvin miękną (co raz mniej brutalni, zero akcji w "klatce"... Poza tym tytuł ostatniego odcinka (niby 2x11, choć na twitterze piszą że ma być 23) "We Don't Work Together Anymore", jest raczej wymowny...

mój scenariusz to: Erin odchodzi, Burgess umiera, Roman przenosi się do Milwaukee, Alvin ze względu na rodzinę idzie na emeryturę, Ruzek załamuje się po śmierci Burgess, Atwater wraca na "krawężnika", Jay i Antonio może dołączą do Erin, a Hank prawdopodobnie "strzeli" jakieś głupstwo i wróci za kratki (odwieszą mu wyrok jeszcze z Chicago Fire)...

a Wasze jakie?

mpieniazek

11 odcinek nie jest ostatnim... Wymowny? Hmm myślisz że chodzi o Jay i Erin?No nie wiem,zbyt oczywiste a ten serial lubi zaskakiwać poza tym wątpię by Erin długo została poza jednostką.
Tym bardziej że odcinek 14 nazywa się Erin's Mom,więc znów historia skupi się na niej (Jak miło....)

Dramatyczny ten twój scenariusz,ma być trzeci sezon więc chyba tak się to wszystko nie potoczy.
Myślę że Erin wróci do jednostki dosyć szybko ale nie mam pojęcia dlaczego.Dotąd podejrzewałam że Jay zostanie ranny w jakiejś akcji i wróci ponieważ no wiecie,to jej partner i będzie zła na siebie że jej tam nie było by go ochronić ale wątpię by tak się to potoczyło skoro Burgess teraz została postrzelona.
Swoją drogą mam nadzieje że Kim przeżyję, była partnerka Romana zniknie z ekranu i Erin nie będzie głównym tematem kolejnych odcinków.

Co do odcinka to podobał mi się nawet,chociaż denerwuje mnie ta sprawa z oddziałem specjalnej,rozumiem dobra detektyw itp ale żeby tak od razu wszyscy o nią zabiegali kiedy dookoła jest pełno ludzi to już lekka przesada.
Więc to był element naprawdę mnie irytujący,a najbardziej podobała mi się akcja gdy nasi chłopcy obrabiali ten klub.


ocenił(a) serial na 7
drarry55

Ja chyba zbyt wiele oczekuje po tym serialu, bo myślałam, że ten odcinek będzie baardzo wow, a było tylko średnie wow. Chyba postawiłam CPD zbyt wysoka poprzeczkę i teraz rzadko przez nią przeskakuje. Nie chcę się czepiać, bo odcinek był dobry. Początek zaczął się genialnie, chłopaki zachowywali się trochę jak na placu zabaw. Myślałam jednak, że nastąpi porwanie żony Alvina i będzie jakaś dramatyczna próba odbicia i wtedy ktoś dostanie kulkę. A tu zwyczajne pukanie do drzwi i Kim pada na ziemię. W zasadzie nie zaskoczył mnie fakt, że to ona. Już w scenie gdy rozmawiała z Adamem na komisariacie o tym, że mają się spotkać u Molly, było wyraźnie pokazane, że jednemu z nich coś się stanie. W zasadzie brakowało tylko transparentu z napisem 'niebezpieczeństwo', więc elementu zaskoczenia nie było.
Co do Erin i jej odejścia - to też było do przewidzenia, że odejdzie. W końcu nie wałkowaliby tego tematu przez ten cały czas, gdyby na wstępie odrzuciła ofertę. Muszę jednak przyznać, że też mnie niezmiernie drażni fakt, że wszyscy ją błagają, aby wzięła tę robotę. Serio jest, aż tak dobra? Czemu nikt np. Antonia tak nie namawia? W końcu też jest dobry w tym co robi. Jeszcze tego całego Kota co ją nachodził mogłam zdzierżyć. Ale tu już ktoś nowy 'facet z reklamy malboro'? Serio? A jutro kto przyjedzie do niej, prezydent Obama?

pietrusia

Dokładnie tak samo myślę. Wiem ze jest dobra i tak dalej ale bez przesady.. Nie jest jakimś fenomenem i wydaje mi się SIĘ każdy inny z jednostki nadawalby sieć znacznie lepiej nie tylko przez fakt ze umieją więcej ale maja większe doświadczenie jak w przypadku Antonia albo Alvin i Jay przeszkolenie.kiedy przychodzi do gonienia przestępców czy bicia czy strzelania jakoś nie zauwazylam by to Erin się tym zajmowała. . . poza tym tak jak mówisz rozumiem kota ze jej to zaproponował. Ale zaraz jakiś nowy który bog wie czemu wie kto to jest Erin. To juz przegiecie. Za dużo się skupia na niej w tym sezonie i nie sadze żeby wyszło to na dobre. Ja sama przestaje ja lubić coraz bardziej. Dopiero skończyła się sprawa Charliego potem jej mamy i teddyego potem ta propozycja która się ciągnie i ciągnie a zaraz znow Erin na piedestale vo znów wątek jej mamy wróci. Szczerze to mój entuzjazm na ten serial zostaje powoli zabijany. Czy w serialu nie ma innych postaci i pomysłów? Blagam. Co do odcinka to fakt jak zwykle mogli wyciągnąć z niego więcej ale jak zwykle tego nie zrobili. mimo ze odcinek był Fajny mógł być lepszy. Zawiodła mnie scena z kim i alvinem.postrzał kim był taki sam jak postrzl Jules w odcinku 1. A wątek Alvina jakoś tak się rozszedł na boku. . .

ocenił(a) serial na 10
drarry55

szukałem wszędzie i 11 jest raczej ostatnim, a 14??? skąd takie info?

mpieniazek

jest już zamówionych 23 odcinki,poza tym z tego o wiem to odcinek bodajże 13 jest już kręcony...
a taka informacje z twittera gdzie Derek Has napisał na pytanie od jednego fana nawet, że zarówno Chicago Pd jak i Chicago Fire mają po 23 odcinki.
a gdzie taka informacja że 11 jest ostatnim widnieje?bo nie widziałam takiej nigdzie :)
także Chicago PD w tym roku mamy bardzo długo na ekranach :)

ocenił(a) serial na 7
drarry55

Uff już się zaczynałam bać, że faktycznie skrócili ten sezon, czy coś. Bo na jakimś forum kiedyś widziałam, że niby 11 to ost. odc. A szkoda byłoby potencjału, bo mam wrażenie, że PD jest trochę jak kula śnieżna, którą przez połówkę sezonu trochę pchali w górę, a jak w końcu dotrą na szczyt to sturla się szybko w dół i będziemy mieć fenomenalną drugą połówkę sezonu. Bo jakby nie patrzeć teraz własnie powinno zacząć się coś dziać i może akcja nabierze rozpędu.

pietrusia

nie nie nie,nie bój się,w tym roku mamy dużo odcinków.

To miejmy nadzieje że ta kula śnieżna nie zamarznie,nigdy nie wiadomo co się wydarzy,mnie zadowoli po prostu pokazanie nam historii każdej postaci po kolei :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Odcinek średni, zagadam się ww poglądami co do wątku Erin i "jednostki specjalnej" że to jakieś zapchanie czasu. Ona i tak musi zostać bo jeszcze musi się zejść się z Halsteadem ^^. Nie wiem czy ktoś tutaj jest fanem GTA bo był mały easter egg (albo tylko przypadek) i to mi najbardziej utkwiło w pamięci z tego odcinka. BTW kolega mpieniazek ma cholerną racje co to tego że " Hank i Alvin miękną" w ogóle za mało mam w tym serialu tej ciemnej strony, dirty cop, w końcu tym serial po części był reklamowany bo coraz bardziej traci na jakiejś indywidualności.

ocenił(a) serial na 10
matek24

Zastanawiam sie czy wlasnie czas dla Erin i Halsteada nie bedzie teraz, gdy ona bedzie poza wywiadem. Voight nie bedzie mial nic do gadania. Btw jest bardzo niesprawiedzliwy dając przyzowlenie na związek Ruzeka i Burgess, skoro nie pozowlil na to tamtej dwojce. :P

ocenił(a) serial na 8
HollyLune

W nast odcinku powinno sie cos ruszyc miedzy nimi ;))oby tylko promo nie wprowadzilo nas w blad , bo sie wkurze;p

bzyczek881126

Mogę się założyć aż że to jednak nie będzie tak jak wygląda w promo,zawsze tak jest,zapewne im ktoś przeszkodzi albo coś.
Jeśli nie to naprawę się mocno zdziwię. Zawsze podkręcają Linstead i nigdy nic z tego nie wychodzi więc nie spodziewam się że dostaniemy to co na promo,ale na to liczę :)

HollyLune

Zgadzam się. Jest niekonsekwentny i nie wiem czy scenarzysta po prostu o tym zapomniał(Chociaż nie wiem jakby to miało być możliwe) czy co...

Nie pozwolił być razem Jay'owi i Erin bo razem pracują a teraz doskonale wiedząc że Adam jest z Kim mówi jej o miejscu w jednostce i chce ją przyjąć. I tylko dlatego że została postrzelona.

Może i Kim jest dobrą policjantką ale jako detektyw nie ma doświadczenia i chyba każdy się zgodzi że zarówno Erin jak i Jay są znacznie lepszymi detektywami,chociażby przez fakt że mają już sporo doświadczenia.
Więc nie rozumiem dlaczego Hank utrudniał życie sowich detektywom którzy są w piątce najlepszych ale robi wyjątek dla Kim?
Nie podoba mi się to, nie wiem jak sobie wyobrażają fakt że Kim jest z Adamem w jednostce. Nawet jak nie będą partnerami. Sądzę ze przywilej pracowania razem bardziej należy się Jay'owi i Erin.
Ciekawe jednak czy Kim przyjmie to miejsce skoro prawdopodobnie Erin powróci do jednostki...

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Według mnie generalnie jeśli Voight nie toleruje związków między swoimi podwładnymi, to powinien obowiązywać wszystkich, bez względu na staż, doświadczenie itd. Nie zapominajmy, że Burgess z powodu uczuć do Ruzeka, nie została wzięta na wolne miejsce do tej jednostki, a trafił na nie Artwater (Atwater??). Dlatego to dla mnie tym bardziej dziwne. Jeśli się zgodzi, to pewnie historia potoczy się jak w Fire - nie będą potrafili oddzielić życia prywatnego od pracy, jak Gabby i Casey. :P
Włąśnie! Tak mnie ciekawi jak Erin wróci, a juz na to czekam szczerze mowiac. xD

ocenił(a) serial na 9
HollyLune

Chyba nik tnie ogladaj najnowszego odcinka polecam.................

HollyLune

No Tak,ale skoro reguła powinna dotyczyć każdego nie ważne czy doświadczonego czy też nie to nie powinien proponować Kim tego stanowiska właśnie.
A to uczynił i dlatego nie rozumiem tej niesprawiedliwości ponieważ wygląda na to że pozwolił jej na to bo dostała kulkę.
to cholernie bez sensu.

Ja tak samo,a może wcale nie wróci?
Podejrzewam że KIm nie wezmie tego miejsca,nie wiem czemu,ale może nie przyjmię oferty Voighta i dlatego Erin będzie potem mogła wrócić na swoje miejsce :)

ocenił(a) serial na 9
drarry55

A moze Kim bedzie sie bała ze moze to miec wpływ na jej zwiazek z Adamem i zrezygnuje dla miłosci ..............Jesli tak to przestane ogladac bo mam dosc ckliwych miłosnych historii ..............w ChF juz mnie wkurzyli ...............

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja myślę podobnie, że raczej nie weźmie tego stanowiska. Teraz bardziej będzie miała rozterki psychologiczne po postrzale czego może dowodzić ostatnia scena odcinka. Jakiś stres pourazowy itd.
Lubie wątki miłosne w serialach, jednak tylko wtedy kiedy maja one jakieś solidne podstawy i nie przysłaniają ogólnej koncepcji serialu. Dużo ale nie ZA DUŻO :P

bzyczek881126

Mnie też w CHicago Fire wkurzyły te miłosne historie szczególnie w przypadku Gabby i Casey'a...
Ale w PD nie jest to tak mocno akcentowane i nie mam nic przeciwko jak dotąd. Lubię wątek Erin i Jay'a właśnie dlatego że jest tak fajnie i łagodnie pokazany.

Myślę że Kim bardziej nie weźmie tej pracy właśnie może przez postrzał czy coś? Chociaż praca z Adamem nie byłaby więc to mogłaby być też przyczyna i to solidna.
Poza tym czy Erin by się wtedy nie wkurzyła że jej nie pozwolił spotykać się z Jay'e, bo razem pracują ale KIm i Adam mogą?

drarry55

Wnioskując ze zdjęc z odcinka 2x12 bodajże(odcinka ktory będzie a 2 tyg) Kim nie zagości w ekipie Voighta na długo(o ile w ogóle ją przyjmie). Na tym zdjęciu jest w mundurze policyjnym(nie wiem czy widzieliście to zdjęcie:)). http://spoile rtv.pl/uploads/gal lery/9190/normal/ e20432a309ba2947e 104e9275fa17e21.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones