PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 083
oceny
8,1 10 1 6083
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

opis - A MAJOR HEROIN BUST PUTS OLINSKY’S FAMILY IN DANGER. LINDSAY MAKES A LIFE CHANGING CAREER DECISION. A friend of Nadia’s (Guest star Stella Maeve) leads the intelligence unit to a huge heroin bust. Unfortunately this bust results in Olinsky (Elias Koteas) arriving home to find the suspects are holding his wife (guest star Melissa Carlson). Voight (Jason Beghe) and the team think they’ve found a common thread with the suspects but it’s not who they think. Meanwhile Burgess (Marina Squerciati) and Roman (Brian Geraghty) are given an assignment where they get paired with a K-9 officer, Jenn Cassidy (guest star Spencer Grammer) who is Roman’s former partner and girlfriend.

Czyli dowiemy się czy Erin przyjmie ofertę :D (chociaż dla mnie to jest raczej oczywiste, że tak i na pewno nie potrwa to za długo).

Kulkę zarobi Ruzek albo Roman w trakcie odbijania żony Ala - taka myśl mi przychodzi do głowy.

Kismet_

Jestem prawie pewna że chodzi o Adama.
Co do Erin z kawałka o jej decyzji wnioskuję że odejdzie z jednostki ale zapewne szybko wróci,w końcu ma występować w dalszych odcinkach,jednak nie mam pojęcia co sprawi że wróci do jednostki tak szybko>
czy dobrze rozumiem że kolejny odcinek będzie dopiero 10 grudnia?! Wtedy miał być finał sezonu,nie rozumiem.... czekamy trzy tygodnie a potem sezon leci do końca,czy jak?

drarry55

Chociaż znalazłam coś takiego ,,jednostka wywiadowcza inscenizuję brawurowy napad pod przykrywką, główna postać może zostać postrzelona" w promo widać że ten napad wykonuje trzy osoby.
Jay,Antonio i Voight. Chyba że było ich więcej i tylko wygląda że są tam trzy osoby,ale gdy liczą kasę a wcześniej biegną to wygląda na trzy osoby... wnioskuje że Antonia możemy wykluczyć?:D więc...z tym serialem nigdy nic nie wiadomo!

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Przecież normalne są przerwy 2-3 tygodniowe podczas sezonu. I to pewnie nie będzie ostatnia max. 2 odcinki w grudniu i potem pewnie znowu 2-3 tygodnie przerwy. Finał to chodzi o finał jesiennej części sezonu więc pewnie będzie 17-stego w 10 odcinku albo już w 9, kto to wie.... generalnie na pewno będzie minimum 22 odcinki, a kto wie może jak NBC będzie miało dobrą wolę i trochę pieniążków to pokuszą się o 24, tyle ma zwykle Prawo i porządek SVU które także ma przerwę w emisji do 10 grudnia ;-)

Jedyny znak zapytania dla mnie to czemu Chicago Fire normalnie idzie bez przerwy, albo będzie miało 24 odcinki ,a Chicago PD 22 albo po prostu inaczej to rozłożyli i wiosną będzie miało mniej.

Ozzy_Osbourne

Wiem ale dopiero była przerwa,to tortura!
Czyli teraz odcinek 9 będzie 10 grudnia,a potem znów przerwa do stycznia,dobrze rozumiem?Jakoś tak..,, Kurcze tyle czekania!

Pewnie jakoś na zmianę to przeprowadzą że Fire będzie miało więcej przerw wiosną czy coś. Ciesze się że PD ma więcej odcinków niż miał sezon 1,zapewne każda z postaci będzie miała jeszcze jakąś historię, czy odcinek skupiony na niej podczas tego sezonu skoro zostało jeszcze tak dużo odcinków,super :)

drarry55

z tego co wyczytałam gdzieś na jakiś zagranicznych stronach to przerwa jest spowodowana jakimis meczami i świetem dziękczynienia akurat w srodowe wieczory, kiedy powinna byc normalna emisja serialu a podobnie jak u nas w przypadku jakis innych wydarzeń "ważnych" lub dni swiatecznych następuje zmiana programu tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones