PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 084
oceny
8,1 10 1 6084
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

2x13 wrażenia

ocenił(a) serial na 8

No jak dla mnie to najlepszy odcinek jak dotąd, słowa Erin że chociaż wróciła nie ma zamiaru rezygnować z siebie i Jaya - Super. Robert Knepper jest fenomenalny w każdej swojej kreacji choć wszystkie są równo pokręcone. Szkoda tylko że nie rozciągnęli tego wątku na jeszcze jeden epizod bo było fajnie, chciałbym się dowiedzieć dlaczego ten podpalacz robił zakupy u tej dziewczyny z oparzeniami, podniecało go oglądanie ofiar jego występku czy co. Mogli by rozwinąć ten wątek, ale nie nie poradzimy.
Ogólnie to kupa humoru z sierżant Platt + T-Bag + Erin/Jay = Super odcinek. Oby taki więcej.
Ktoś się ze mną zgodzi, że ten odcinek jest jednym z najlepszych?

ocenił(a) serial na 9
matek24

Jaa! Mnie również odcinek się podobał. Ciekawe jak bardzo wku*wi się Voight kiedy się dowie o tym, że Erin i Jay mają romans. Czekam na to. Dobra akcja i masz całkowitą rację, mogliby to pociągnąć. Dobra akcja w windzie. Już myślałam, że jednak podpali ją. A tu proszę, jak Gabi pięknie się popisała. I dobrze, bo czekam na to kiedy wrócą do siebie z Mattem.
Platt mnie rozwaliła na łopatki. Spodziewałam się tego po niej, już wtedy kiedy rozmawiała z Burgees. Co za zołza. Lubię ją.
Cieszę się z powrotu Erin! Chociaż miałam jakieś takie wrażenie w tym odcinku, że gra jakoś tak sztywno. Ale może to tylko takie moje jakieś głupie spostrzeżenie. Następny odcinek również zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) serial na 6
matek24

K A P I T A L N Y !

ocenił(a) serial na 7
matek24

Zgadzam się, odcinek bardzo dobry, prawie dorównuje fantastycznemu 2x10 ;) Może ciut mniej mi się ta trzynastka podobała, ale cały crossover zacny. Z resztą te połączenia w serialach są zawsze mocne i fajnie zgrane. Uwielbiam serialową ekipę, zarówno tą z komisariatu, jak i remizy, więc razem są jeszcze bardziej fantastyczni. Trochę zabrakło mi w tym wszystkim Severide'a, bo w końcu Shay była jego bff, a tu wątek bardziej skupił się na Gabby. Ale nie czepiam się, a raczej będę wychwalać ekipę Hanka.
Antonio jak zwykle jest fenomenalny. Wciąż mi go mało w serialu i chciałabym zobaczyć jeszcze jakiś odcinek z nim w roli głównej. Dawno nie było też nic wspomniane o jego żonie i dzieciach.
Platt jest naprawdę najbardziej charyzmatyczną osobą w całym komisariacie. Świetnie podeszła Kim, bo jak wiadomo, kto jak kto, ale Burgess jest prawa i chętna do pomocy, każdemu.
Jay i Erin razem w pracy i w życiu. Zobaczymy jak to się rozwinie, chociaż takie połączenia zazwyczaj budzą spięcia. Jednak fajnie jest ich widzieć razem. Ładna parka.
No i na koniec niezapomniany T-Bag. Widać, że facet nadal w formie i kreowanie psychopatów idzie mu najlepiej. Swoją osobą uświetnił oba odcinki, zarówno CF jak i PD. Oby więcej takich gościnnych występów, no i dobrych odcinków.

ocenił(a) serial na 8
pietrusia

No fajnie by bło jak by te crossovery nie posiadały wspólnego zagrożenia czy tam jakiegoś przestępcy ale dodatkowo więcej postaci z jednego serialu w drugim. Większe zaangażowanie takiego Kellego w tym odcinku było by fajne coś takiego jak w poprzednim crosie SVU i PD gdzie postacie tu i tu były i rozwiązywały sprawę, a nie były tłem jak w 13 odcinku.
Na dodatek mieli fajny wątek, T-Baga więc nie postarali się tym razem jeżeli chodzi o kwestie crossoverów.
Nadal to jest jeden z moich najlepszy odcinków tego sezonu.
Też zauważyłem że mało Antonia, ale chyba dlatego że on miał najwięcej odcinków, teraz chyba będzie pora na "tragedie" innego członka ekipy.

ocenił(a) serial na 8
matek24

Naprawdę miałam nadzieję, że Gabi zginie, jak ona mnie irytuje i ten tekst rzucony do Antonia: "Jak ktoś jeszcze zginie to będzie twoja wina." Miałam ochotę ją bejzbolem rozumu nauczyć. Jak można powiedzieć coś takiego bratu w prosto w oczy. Zachowała się tak jakby Antonio i cała ekipa siedziała i jadła frytki zamiast wykonywać swoją robotę. Szmata! Nie oglądam już Chicago PD z jej powodu właśnie, nie-na-wi-dzę jęj!!!

Co do odcinka był super. Lubię jak nasi są na celowniku lub wiedzą, że ktoś jej winny a nie mają na niego dowodów. I Erin i Jay! <3

aneant89

Zgadzam się, Mnie też Gabby irytuje ale nie spodziewałam sie by zginęła,zbyt ważna rola czy coś?>
niestety,początkowo była super ale teraz nie mogę na nią patrzyć i popieram ten tekst do Antonia który robi co może był nie na miejscu.
W dodatku powinna się cieszyć ze jej brat nie idzie w ślady swojego szefa,to było nieco niewdzięczne z jej strony. Nie podoba mi sie zarówno jej postawa w Chicago PD względem Antonia jak i w strażakach względem Casey'a.

Co do odcinka:
Podobał mi sie nawet, szczególnie wątek Jay i Erin się świetnie rozwija!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones