PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 083
oceny
8,1 10 1 6083
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.
ocenił(a) serial na 8
drarry55

Że to definitywny koniec wątku matki Erin. Już chyba nie ma po co się pojawiać. A cały odcinek w nomie, Antonio wraca do gry :D więc pewnie za niedługo żona będzie chciała do niego wrócić bo trzeba żeby Dowson musiał się zakłopotać i podjąć jakieś decyzje.
Odcinek fajny, dostałem swoją dawkę Jay'a i Erin więc spoko xD Jutro będzie 15, po promo było widać ze będzie się działo :)

matek24

Czy to definitywny koniec to był nie zakładała, nigdy nie wiadomo czy zaraz znów się nie pojawi,wcale bym sie nie zdziwiła gdyby nagle okazało się nie wiadomo co a Bunny znów sie pojawi,chociaż osobiscię tego wątku nie lubię.

Co do odcinka to całkiem niezły no i Platt ukazała swoje człowieczeństwo;d PLUS!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No, ale ile można pojawia się gra dobrą matkę potem się okazuje że jest zołzą i tak w kółko. Jeżeli nie maja w planach zrobienia kliszy z wyrodną matką która chce wszystko naprawić to już to powinni zrobić, a nie serwować takie coś jak jest.
No Platt jest klasa samą w sobie xD Czekam na sitcomowy spin-off PD pt. Chicago Platt :D

ocenił(a) serial na 9
matek24

Super odcinek......koncówka podsydziła moje przypuszczenia ze Erin jest córka Hanka...........

matek24

Zgadzam się,dlatego ten wątek mnie nieco wkurza ale ostatnio sporo jest Erin więc nie zdziwię się jak nagle stwierdzą że Voight jest jej biologicznym ojcem,co dla mnie byłoby już przesadą i mam nadzieje że nikt nie wpadnie nagle na taki durny pomysł.

No tak! Platt jest świetna,to trzeba przyznać:)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Erin córką Hanka.... no naciągane by to było, już powiedzieli że brała dragi on ja uratował i stworzyła się wieź córka-ojciec. Robienie zabiegu "I am your father Erin" po to żeby strzeliła focha na dwa odcinki, a potem by się pogodzili było by słaby zagraniem. Ta wersja że bad cop przygarnął dziecko żeby pomóc, a nie z obowiązku jako biologiczny ojciec jest dobra.
Lepiej niech zrobią jakiegoś fajnego złoczyńce do złapania którego wątek by się pojawiał w tle innych odcinków z wielkim finałem na koniec sezonu.

ocenił(a) serial na 9
matek24

Mozliwe ale fantazja scenarzystów czasem mnie przeraza ....................

ocenił(a) serial na 8
moni35

Racja, dlatego mam nadzieję ze Dick Wolf stoi nad scenarzystami z batem :D i wybije im taki pomysł z głowy przynajmniej do 10 sezonu, potem to nawet Alwin może być ojcem Ruzka, a Burgees siostrą Atwatera xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones