PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 079
ocen
8,1 10 1 6079
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

"CHICAGO PD"

"CLIMBING INTO BED / YOU NEVER KNOW WHO'S WHO"

10/28/2015 (09:00PM - 11:00PM) (Wednesday) : RUZEK'S FUTURE IS ON THE LINE WHEN AN OFF-THE-BOOKS UNDERCOVER MISSION GOES SOUTH. THEN THE DISCOVERY OF A DEAD BODY JUMPSTARTS AN INVESTIGATION INTO OPERATIVES WHO BELIEVE THEY ARE PART OF A COVERT CIA OPERATION- After a botched undercover job, Ruzek (Patrick Flueger) is under scrutiny by the new Street Deputy Crowley (guest star Barbara Eve Harris) who will determine his future with the unit. A suspicious person call turns into a murder investigation when Burgess (Marina Squerciati) and her temporary partner Price (guest star Travis A. Knight) discover the body of a dead man in an SUV. After Mouse (guest star Samuel Hunt) identifies the victim as the owner of a security company, the unit soon realizes there might be more to his story. Halstead (Jesse Lee Soffer) and Lindsay (Sophia Bush) take a step forward in their relationship. Jason Beghe, Jon Seda, Elias Koteas, LaRoyce Hawkins, Amy Morton and Brian Geraghty also star. Eamonn Walker, Oliver Platt, S. Epatha Merkerson, Nick Gehlfuss, Vincent Shuster and Madison McLaughlin guest star.


zapowiada się dwuodcinkowa historia i kłopoty dla Adama :)

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Chyba przestanę czytać te spoilery - tylko ktoś by mi musiał założyć blokadę na filmweba i spoilertv :D i to taką co by nawet Mous nie potrafił ściągnąć :D
W sumie to bym chciała już ten 5 odcinek- zapowiada się ciekawy prezent "speszial for mi" z okazji urodzin :D

guzik_misia

specjalnie zaznaczam że to temat ze spilerem żeby ktoś kto nie chce czytać ,nie czytał:D

ja nie żyje bez poilerów, nie dałabym rady :)

Ah i się pomyliłam.to będzie odcinek 3x05 i będzie trwał dwie godziny,a nie że dwa osobne odcinki... tak wyczytałam na spoiler.tv i twitter,ale do końca pewności nie mam,nieco dziwne,czemu dają 2godzinny odcinek ? poza pczywiście okazją twych urodzin ?:D

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Też się właśnie uzależniłam :D Szkoda, że nie ma tak jak u nas w PL możliwości oglądania odcinków do przodu :D

Dziwię się bo zawsze przed PD leciało SUV od 9. Myślałam, że może jakieś rozgrywki znowu u nich są ale na 4 listopada też jest zaplanowana emisja. Nie narzekam mogą być nawet 4 godziny :D

guzik_misia

No szkoda,ale z drugie strony i tak nie musimy długo czekać, nad ranem już odcinek jest :)

Nie mam pojęcia jak to leci ale też myślałam że może jakieś rozgrywki są i potem będzie przerwa,ale jeśli mówisz że nie ma przerwy to nie mam pojęcia dlaczego tak robią. Mogliby z tego zrobić dwa odcinki i straciliby jeden pomysł mniej :D
na pewno coś się za tym kryje tylko jeszcze nie wiemy co... poza tym skoro to jeden odcinek to dlaczego ma dwa tytuły ?:D

No Ba! dla mnie też, 4 godziny PD to zupełnie mi nie przeszkadza xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones