PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 081
ocen
8,1 10 1 6081
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

3x04

ocenił(a) serial na 10

Tradycyjnie jak co czwartek z rana jak wrażenia? :D
Z odcinka na odcinek co raz lepiej.
Voight jak to Voight nie zawiodłam się na jego postawia. No może trochę liczyłam, że zrzuci "Brodatego" z tego parkingu, albo przynajmniej go porządnie stłucze. No, ale może faktycznie dziadzio spotulniał trochę :D
Zaskoczeniem dla mnie nie jest, że związek Adama i Kim będzie się powoli rozpadał. A zapewne na miejsc Ruzek'a wskoczy Blondas :p
Nadal żal mi jest Alvina. Beznadziejna jest ta jego żonka...
No i biedny Mouse musi powrócić do średniowiecza - nawet Jay nie ogarnął ekranu :D
Ogólnie czy ja oglądałam okrojoną wersję? Czy poprostu nie było sceny ze seak peek'ów tej gdzie Erin mówi, że to wszystko jej wina?
Już się nie mogę doczekać jak będą celebrować powrót Lindsey do swojego mieszkania :D
Zwiastun następnego odcinka jest super! I to aż dwie godziny <3

ocenił(a) serial na 10
guzik_misia

P.S
Czy tylko mnie zastanawia dlaczego oni wiecznie piją? Później prowadzą samochody, albo idą na służbę? Wygląda to tak jakby każdy policjant był alkoholikiem :p

guzik_misia

Teraz jestem pewna że wycieli scenę gdzie Erin mówi że to jej wina,i jak Hank krzyczy na wszystkich żeby coś znaleźli na tego gościa dziwne, dają sneak peeki a wycinają?
chyba że specjalnie da;li to na sneak peek bo wycieli z odcinka?:D

guzik_misia

Od razu wiedziałam że nie zrzuci brodatego xd zauważyłam że on zawsze chce zrobić coś takiego zle nigdy tego nie robi bo albo go ktoś powstrzyma albo sam się powstrzyma :D
Tylko raz zabił tego kolesia w S1 jak była ta sprawa z Justinem.

Burzek ma kłopoty w tym sezonie..w sumie zaskoczyli mnie z tym że Adam był już zaręczony 2 razy, chyba szybko mu to przychodzi haha , oby właśnie nie zrobili z tego jakiegoś założonego melodramatu że Kim bd z kimś z jednostki albo z Romanem....
szkoda mi tego ekranu,biedny Mouse nawet XXI wieku nie może wprowadzić do swojego miejsca pracy.
Bardzo mnie za to cieszy że coraz częściej pojawia się Mouse.
Jak tak dalej pójdzie powinni przestać wymieniać go jedynie jako quest star i wpisać go na równi z innymi członkami jednostki jako stale pojawiający się członek obsady,a nie tylko gościnnie :)
Podobały mi się sceny miedzy Alvinem i Hankiem,super wyszło:)
I nie było wątku Erin co mnie zaskoczyło i ucieszyło przyznam :D
Ale...czy kogoś jeszcze wyłapał to jak Hank patrzył na Erin na końcu jak Alvin mówił o przeszłości? Zastanawiam się czy to ma znaczenie jakieś z tym co hank dla niej kiedyś zrobił (Pewnie te różne rzeczy nie były zbyt legalne xd )
No i Linstead,ich scena słodka była.
Ogólnie odcinek super, więc tylko 1 zawalili wychodzi na to :D

Zauważyłam,piją i jadą sobie do domu po imprezie, tak samo jak nie zapinają pasów nawet jak już nie są w pracy :D
Nie ogarniam tego,,wypijmy po 6 kielichów a potem sobie pojadę do domu :D "

guzik_misia

po tym jak hank spojrzał na erin, myślę, że wyjdzie że to on jest jej ojcem :P to by się jakoś układało

ocenił(a) serial na 10
karina87

Nawet tak nie mów!!!! :D Przecież to by była katastrofa.... Widzę oczyma wyobraźni już ten melodramat w tle :D
Nie ja myślę, że tak popatrzył się na nią. Bo ta sprawa była związana z nią. Bo gdyby nie uratował jej przed Brodatym 15 lat wcześniej to by zabił ją i Bunny. Więc wszystko co dla niej zrobił, bądź dla innych będzie się za nim ciągnęło już do końca życia.

ocenił(a) serial na 7
guzik_misia

Ja tradycyjnie spóźniona z odcinkiem, ale cóż rzec może człowiek pracujący ;] Odcinek dobry, ten sezon zdecydowanie jak na razie idzie dobrze. Nawet powiedziałabym, że o wiele lepiej się zaczyna niż druga połowa poprzedniego sezonu. Uwielbiam sceny z Hankiem kiedy krzyczy na wszystkich i jest taki stanowczy. O wiele wolę go w takim wydaniu niż w wersji wujaszka. No i to jak zgromił spojrzeniem Mouse'a gdy ten chciał mu tłumaczyć, że na ten ekran nie przykleja się zdjęć *,* W ogóle wydaje mi się, że Mouse jest o wiele lepszą postacią niż taki Kevin i powoli, powoli będzie stałą osobą w obsadzie i dostanie jakiś fajny wątek! Uwielbiam go i chyba to moja kolejna perełka po Jayu i Antosiu w tym serialu.
Co do związku Kim i Adama, mam wrażenie że Roman trochę kopie dołki pod Adamem. Takie niby przyjacielskie rady, jakieś testy na przesunięcia, co to jest przedszkole? Nie lepiej byłoby Burgess pogadać szczerze ze Ruzkiem? Wszystko wskazuje na to, że chcą rozwalić ten związek i pewnie się rozstaną. Już pal licho, lubię ich razem, ale jak nam oddadzą na osłodę Linstead to jakoś to przetrawię. Tylko błaaagam, niech Kim nie będzie miała romansu z Romanem, bo się zrobi z tego jakieś Gossip girl, a nie serial o policjantach :P A tak btw czy Roman nie miał jakiegoś romansu z tą Sylvie z Chicago Fire? Nic o tym nie wspominają.

A o co chodzi z tym odcinkiem 5? Jakiś dłuższy jest czy jak?

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Umm będą dwa odcinki 5 i 6 ;)
Coś związanego z tym, że musli przesunąć premierę sezonu więc muszą nadrobić odcinki ;)
Wydaje mi się, że jest to związane z jakimś crossoverem.

ocenił(a) serial na 7
guzik_misia

Oo to super. Dwa odcinki, taka gratka! Kiedy ja to obejrzę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones