PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Średnio podobał mi się ten odcinek. Taki chaotyczny strasznie.
Nareszcie Erin miała naprawdę okazję zobaczyć na własne oczy jak Hank potrafi działać.
Bo tak to nigdy do końca nie wierzyła chłopakom gdy mieli co do niego wątpliwości.
No, ale generalnie relacja Hank/Erin jest chyba najlepsza w tym serialu.

Adam i jego skok z balkonu był genialny :D Aż mi się go żal zrobiło :D "-Everything ok?
-Nooo
-Good job budy" xD
Tak przeżywali na twitterach co do końcówki odcinka. Więc siedziałam cały odcinek jak na szpilkach bo już myślałam, że kogoś nam zastrzelą... Niestety końcówka słaba - tak myślałam, że tak to się skończy z Romanem.

guzik_misia

Mi ta relacja się podoba,ale wcześniej właśnie bardzo mnie wkurzała jak była taka w niego zapatrzona i kiedy tylko ktoś coś chciał przeciwko niemu powiedzieć/zrobić to od razu twierdziła ,, chłopak jest ważny dla Voighta czyli jest ważny dla mnie. " Bardzo dobrze że w końcu różowe okularki jej spadły z nosa xd

Skok wymiata, przyznam że współpraca Jay-Adam mi się bardzo podobała,chyba to najbardziej w tym odcinku mi się podobała xd powinni troszkę bardziej w tym serialu zagłębić się w braterską przyjaźń miedzy chłopkami.
Jay-Mouse są przyjaciółmi ale aż tak też tego nie widać,czasem pogadają i tyle, także jakby coś z tym zrobili byłoby super,chociaż Adam i ALvin wcześniej mieli całkiem super relacje. teraz już to znacznie mniej widać.

ogólnie odcinek,w porządku ale żaden porywający o :)
Też podejrzewałam że coś będzie, teraz Roman bd miał problem,całkiem niezła historia dla niego się szykuje :)

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Generalnie te dwa ostatnie odcinki były takie nie porywające....
Odnośnie Romana to jakoś mnie nie przyciąga ten wątek- może dlatego, że za nim nie przepadam a wręcz na pewno dlatego :D
Pewnie będzie tak jak z porwaniem Jaya jeden odcinek i po problemie którego zapewne pozbędzie się Hank być może przy pomocy Erin - skoro będzie pod ręką..
Trochę mi jednak zabrakło jakiejś chociaż drobnej wymiany zdań między Erin/Jay'em.. Na ten ostatni odcinek przed tak długą przerwą mogli nam to umilić troszkę :D
No i za mało Dawsona i Olinskiego w tym odcinku.. A wręcz zminimalizowane to było prawie do zera...
Swoją drogę ciekawe czy w styczniu Ruzek będzie jeszcze pokancerowany :D

ocenił(a) serial na 10
guzik_misia

Teraz spojrzałam na zdjęcia promocyjne z 3x09 i są tam zdjęcia z sali treningowej z Alem, Dawsonem i Michael chyba znowu kolejną scenę ucięli..

guzik_misia

No mi Roman jest obojętny, ani go lubię ani nie lubię xd także co tam z nim będzie to niech sobie bd xd
Hahha, no mogli,ale wolę by już zostali razem i dawali mniej scen niż znów jakiś dramat mieli,bo coś czuje że tak może niebawem być...

Na bank nie będzie,wiesz że tu oni wszyscy są (może prócz kobiet) jakimiś terminatorami i z odcinka na odcinek nie ma po niczym znaku.
Ak po torturach, Al po postrzale,Adam po wypadku, zero xd

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Ojjj na pewno zrobią jakiś melodramat :D

Śmiać mi się chce, że znowu mowa o Polakach i jak zwykle bohater postawiony jest w złym świetle xD Polacy to złodzieje i mordercy w tym serialu :D

Słuchaj może ty mi wytłumaczysz xD Nie mogę dojść do ładu co oznacza u nich to stwierdzenie "outfit"?

guzik_misia

a w jakim kontekście o tym mówili? bo chyba nie wyłapałam, nie oglądałam jeszcze tak dokładnie odcinka:D
ogólnie takie słowo juz nas w Polsce też już funkcjonuje, to zazwyczaj oznacza taki ubiór, do wyjścia,no wiesz jak wychodzisz,wkładasz na siebie jakiś zestaw ubrań i to jest ten outfit :D
ale jak mi powiesz o scenie w której użyli tego słowa to wtedy może pomogę wiecej bo jak mówiłam odcinka nie oglądałam jeszcze:)

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Chyba odnośnie tego social clubu... Tak mi się wydaje bynajmniej... No,a le chyba zaraz będzie tłumaczenie jestem ciekawa jak to przetłumaczyły dziewczyny

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Dobra już wiem :D To poprostu nazwa tego klubu nocnego ;p

ocenił(a) serial na 8
guzik_misia

Dziewczyny już dyskutują ;) a ja dopiero skończyłem całe 6 zaległych odcinków PD
Odcinek chyba najsłabszy aż przewijałem bo nudy takie były, jedynie to wyżej wspomniane "działanie Hanka Voighta" rączka , rączke myje co mi się podobało, niech ludzie sobie przypomną że Voight to dirty cop,a nie święta krowa która nagina prawo by pomagać miastu i jego obywatelom.

A Polak głupi i zły, chyba jakaś dyskryminacja polaków w Chicago przez nadmierne spożycie bigosu i kaszanki xD

Cliffhanger słaby w końcu wiemy ja to sie skończy kilka odcinków wstecz Ruzek też miał problem i bam czysty jak łza.
Już lepiej by było jak by pokazali sex fotki Erin i Burgess to by było coś i na to bym czekał:D

matek24

Moim zdaniem to nie dyskryminacja Polaków, tylko chcą pokazać każdego obywatela (różnego pochodzenia) w tym serialu, a głównymi rolami są albo złoczyńcy, albo policjanci. Mamy przecież Olińskiego, a co do Ruzka to nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
TikiBar

Przecież wyjaśnione to było, że on taki nieogarnięty, bo mu zwalili coś ciężkiego na głowę. Przez to leżał dwa miesiące w śpiączce, i potem nigdy więcej nie odzyskał równowagi psychicznej.

ocenił(a) serial na 10
TikiBar

Ten podejrzany Polak ;)

guzik_misia

Moim zdaniem to był słabszy odcinek, akcja nie porywająca. Szkoda, że trzeba tyle czekać na kolejne odcinki,
niedobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones