PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

3x14 & svu17x14

ocenił(a) serial na 8

kolejny crossover zapowiada się kapitalnie, nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż kulka w łeb dla Yates'a z dedykacją od Nadii

ocenił(a) serial na 7
pasior87

Dobry odcinek. Ale samowolka Erin denerwująca niesłychanie.
- Przyjdź sama, bo będzie następne ciało.
- Okej, nie ma sprawy, to mądre posunięcie.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Coś mi umknęło? Powinienem obejrzeć svu zanim zobaczę pd? Bo odpaliłem PD a tu akcja jak gdyby się już działa i nie wiem o co chodzi?

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Tak, wcześniej trzeba zerknąć na svu.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

dzięki

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Proszę pilnie o szybką bo muszę oglądać i nie wiem jak ;-(

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Mi się średnio podobało, niech Law&Order żyją swoim życiem. Za dużo tych kontaktów nie muszę znać całego uniwersum Wolfa, i w ogóle gdzie jest Olinski?! O ile wstawki z Med i Fire mi nie przeszkadzają powiedzmy że mogą się mijać w tej robocie jedni z drugimi to SVU już mnie średnio interesuje, a Hank nich se inną babę znajdzie nie koniecznie tą koleżankę po fachu.

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Też wolę crossovery z Med i Fire. Zwłaszcza Fire mogliby lepiej wykorzystać. SVU nie oglądam, dlatego zazwyczaj mnie to ani ziębi, ani grzeje, ale to trochę głupie, że za każdym razem muszą przylatywać z innego miasta specjalnie do Chicago. I mam nadzieję, że raczej nie będą parować Hanka z panią z sąsiedniego serialu.

ocenił(a) serial na 9
pasior87

Lubię te odcinki, w których sprawy dotyczą bohaterów osobiście (jak to z Jay'em i pedofilem, synkiem Antonio czy właśnie ta sprawa z Nadią) są wtedy bardziej nieprzewidywalne i emocjonujące.
Też uważam że był dobry (i ten z Law i Order), chociaż uważam że Voight powinien trzymać Lindsay na krótszej smyczy, bo faktycznie denerwuje, gdy czasem się z nim spiera jakby wcale nie był jej szefem i jakby wiedziała lepiej.

ocenił(a) serial na 8
Massacre13

Coś mi umknęło? Powinienem obejrzeć svu zanim zobaczę pd? Bo odpaliłem PD a tu akcja jak gdyby się już działa i nie wiem o co chodzi?

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

nieważne sprawdziłem wychodzi na to że svu jako pierwsze trzeba zobaczyć a potem pd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones