PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 069
ocen
8,1 10 1 6069
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

3x16

ocenił(a) serial na 9

Najlepszy odcinek jak dotąd w tym sezonie. Mały dzieciak ginie tylko dlatego, że ktoś pomylił osoby o tym samym nazwisku i w dodatku jeszcze nikt nie zostanie porządnie ukarany, bo mordercą okazał się 12 latek...
Antonio miał dzisiaj swoje 5 minut i w dodatku świetnie wykorzystane.
Żałuję, że nie pociągnęli wątku między Mousem, a Jayem. Definitywnie coś było na rzeczy i mam nadzieję że kiedyś do tego wrócą.
Nie da się do niczego przyczepić, oby do końca sezonu trzymali taki poziom.

Massacre13

Odcinek był bardzo dobry, podobał mi się wątek i reakcja Antonia, natomiast nie podobało mi się że po raz kolejny rozpoczęli jakiś wątek z Jayem i Mousem i go nie dokończyli.
to już któryś raz, i zapewne go nie wyjaśnią nigdy. to bardzo denerwujące i zaczyna być męczące.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jay powiedział że nie chce o tym gadać, wiec nie ciągnijmy go za jezyk :D
Ale masz racie że nie rozwijają wątków które mogły by byc ciekawsze bo będa dotyczyły bohaterów serialu. Zamiast tego dostajemy zwykły procedural tylko że w PD nie ma nawet wątku który by się pojawiał co kilka odcinków tylko Erin albo cała reszta historii bez wiekszego sensu. Sezon się konczy wiec chyba nawet nei ma co liczyć że wyskoczą z czymś fajnym. :(
Widać w stanach widać bardzo lubią taka forme patrzac na ilość sezonów Law and Order.

matek24

No racja, Will kilkanaście odcinków temu wspomniał coś do Erin i normalny człowiek jak Erin by zapytał czy Willa o co chodzi a ta nic. trochę takie bez zainteresowania. teraz znów dwa odcinki dwie wzmianki i nadal nic.
wątpię byśmy dostali jakieś wyjaśnienia kiedykolwiek a jak mówisz sezon się kończy. mam wrażenie że jeżeli idzie o Erin znamy całlą gamę jej uczuć i opowieści ale w przypadku innych to już nie ;d
ale nie narzekam,mam nadzieje że w końcu coś wyjaśnią bo fajnie budowac napięcie,coś zacząć i chwile odczekać ale bez przesady, nawet nie wyjaśnili tej sprawy z jego tatą,ani mamą,ani niczym. tyle wątków otwartych ma i zero odpowiedzi że to już nieco głupie się zrobiło. aż tyle okien nie tzreba otwierać naraz a potem co,kolejno zamykać albo i nie?

ocenił(a) serial na 8
drarry55

I co przed odcinkiem zapytają się nas czy pamiętamy jak w dziewiątej minucie piątego odcinka drugiego sezonu ktoś powiedział coś do kogoś bo właśnie o tym będzie ten nowy odcinek :D
Oni mają tembo budowania napiecia jak polscy budowlańcy xD

Może to nam się tylko wydaje że to są zalążki nowych historii, a tak naprawdę to nic takiego.

Ja trochu narzekam (ktoś musi) :P bo zamiast nieciekawych odcinków jak ten czy inne w tym sezonie mogli by wykorzystywać wątki bohaterów.
Jeszcze kilka odcinków do końca dużo wątków na fajne odcinki, obstawiam że okna nie zostaną zamknięte tylko zapomniane, a w S4 będa wymyslac nowe :|


ocenił(a) serial na 8
Massacre13

Ja bym nie powiedział że najlepszy raczej średni, choć przez to że to była jakaś propaganda. Czarny ksiądz, Atwater dostał więcej czasu antenowego bo jest czarny, patolog która "nigdy nie zadaję tego pytania, ale czy złapaliście już sprawcę?" zadaje to pytanie bo jest czarna jak dziecko które zginęło, a na koniec jakieś czuwanie. Kto to wymyślił?
Aha, tak Antonio dostał swoje 5 minut, ale tylko dlatego ze ma młodego syna, tak samo jak napisałem wyżej o Atwaterze.

Niech zrobią kolejny crossover z SVU bo to się fajnie oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones