PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 069
ocen
8,1 10 1 6069
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Chicago Pd bez Erin ???

ocenił(a) serial na 9

Nie to nie możliwe że jej nie będzie :( Przecież to główna bohaterka bez niej nie będzie już to samo. Właśnie dla niej oglądałem z początku ten serial potem i spodobał mi się ogólnie ale nie wyobrażam sobie jak jej może nie być. Tak właśnie pisaliście że za dużo o niej bez sensu to macie nie będzie jej chyba wcale. Dick Wolf nie jest głupi pewnie dlatego tak dużo było o niej bo wiedzieli że już jej ostanie chwile z serialem. Ale czemu dlaczego nie wiem??? Kim ma dziecko to ma przerwę za nią nowa aktorką ale ciekawe co tu będzie działo. Ktoś ma jakieś info ?? Super sezon super finał ale właśnie tragiczny jak jej ma nie być serial dużo straci i w ocenie i oglądalności na pewno.

_Simon

W końcu jakaś decyzja derka porżadna. Teraz może serial skupi się łaskawie na innych bohaterach a nie na niby tragicznym życiu jednej bohaterki.
Ile można oglądać to samo...
Chociaż jak dla mnie mogliby zrobić tak ze ona odchodzi do niej pracy ale zostaje w chicago i jest z jayem. trochę głupio ze chciał ją poprosić o rękę a ona wyjedzie znając ja pewnie bez pozegnania.
Oczywiście dla mnie beznadziejny był sam wątek ze FBI zabiega o Erin a wcześniej robiło to cia. No proszę bez przesady zamiast chcieć takiego Alvina czy jaya czy nawet Antonio to wszyscy biją się o niestabilna emocjonalnie i nie umiejąca oddzielić życia prywatnego od zawodowego erin sprawiająca ciągle kłopoty. Śmieszne; d babka zepsuje pewnie kazda misje.
ale serial bez niej ciekawe jak będzie wyglądał. Może być ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones