PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 073
oceny
8,1 10 1 6073
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Tak mało osób wypowiada się na Jej temat...Ja osobiście Ją uwielbiam. Postać, która zawszę mnie
rozbawi :) A Wy jakie macie zdanie o Niej?

ocenił(a) serial na 8
Damx123

Ja też tak uważam. W ogóle ten serial ma świetne postacie.

ocenił(a) serial na 9
Damx123

Jest lekko irytująca.

wazka16

Platt wymiata, jej teksty mistrzostwo:D

pepetka1

Świetna postać, teksty ma super. Lepiej jej nie podpaść widać, że rządzi tam wszystkimi i lepiej z nią nie zadzierać.

nika2012

Kobieta po przejściach :D, zdecydowanie ma swój charakterek. Nie powiem, bo też mnie irytuje, ale jednakowo wiem, ze bez niej tej serial nie byłby ten sam :).

ocenił(a) serial na 9
_kasja_

Zgadzam się.Po obejrzeniu dalszych odc.irytuje już mniej i nawet zaczynam ją lubić.

wazka16

Dobrze stwierdzone jest trochę irytująca zwłaszcza na początku, ale bez niej posterunek by nie funkcjonował :p i serial nie byłby taki sam.

nika2012

Idzie się do niej przyzwyczaić.Na pewno urozmaica serial.Na razie ten nowy opiekun Voighta z WSW mnie wkurza.Czekam aż oberwie.

pepetka1

Czasami nawet nie musi nic mówić, wystarczy że spojrzy :)

ocenił(a) serial na 9
Damx123

Uwielbiam jej teksty i uważam, że dopiero się rozkręca. W 13 odcinku rozłożyła mnie tekstem do tego kolesia Charliego: You got a last name, Charlie, or is this a Madonna-type deal?

ocenił(a) serial na 8
Damx123

Bardzo lubię tą postać bo widać, że za tą jej niby niewzruszoną fasadą kryje się wrażliwa osoba. Coś ma takiego w sobie, że jestem ciekawa jej przeszłości. Wydaje mi się, że ona widzi w Burgess dawną siebie dlatego ją tak przyciska, szczególnie jak jej powiedziała, że ma iść przemyć twarz zimną wodą to miałam wrażenie, że wiedziała o czym mówi.

Damx123

W mordę jeża, oglądam właśnie końcówkę 22 odcinka " Chicago Fire " i oczom nie wierzeeeeeeeeeeee :o) !!!!

Ewcia78

HA! Wiem o co Ci chodzi :D. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,oby dalej rozwinięto ten wątek :D. Trafiła kosa na kamień :D!

_kasja_

Myślę, że będzie to fajna i ciekawa para :)

Damx123

Bardzo, bardzo ciekawa :D fajnie, że jest taka postać jak Platt w serialu, niby nic wielkiego tam nie robi a jednak ją widać, także kawał dobrej roboty :)

ocenił(a) serial na 7
Damx123

Na początku mnie irytowała, ale teraz ją uwielbiam. Nie wyobrażam obie tego serialu bez niej. Jest taka osobliwa, zarazem zabawa. I mimo, że ydaje się być ostrą osobą, to w środku tkwi dobry człowiek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones