PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 083
oceny
8,1 10 1 6083
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Zapowiada się świetny crossover Chicago PD, Chicago Fire i SVU :D

https://www.youtube.com/watch?v=v67kXpogZeg

Kismet_

szkoda że trzeba czekać jeszcze dwa tygodnie :(
ale zwiastun faktycznie fantastyczny!

drarry55

szkoda, szkoda ale jest na co :D

w ogóle bardzo fajnie, że twórcy są w stanie połączyć trzy seriale jedną sprawą :) przeplatanki chicago pd i chicago fire przy jakichś drobniejszych kwestiach też są super. SVU nie oglądam ale ten jeden odcinek mam zamiar :D

Kismet_

Ja tak samo. Oglądam Fire i PD a SVU nie, ale ten jeden odcinek mam zamiar obejrzeć,zdecydowanie.
Tak,dosyć ciekawy pomysł,już nie raz przeplatali postaci z tych dwóch seriali no i raz detektywi z NY byli w Chicago PD wiec czemu by nie rozszerzyć tego do trzech seriali naraz?

każdy odcinek pewnie będzie tak skonstruowane żeby osoba która chce obejrzeć np sam odcinek Chicago PD nie musiała oglądać dwóch pozostałych i na odwrót. Tak jak było w przypadku Chicago Fire i PD z ta sprawą bomb w szpitalu,więc nie rozumiem dlaczego tyle ludzi narzeka na ten crossover,ja tam się ciesze bo zapowiadają się naprawdę dobre trzy odcinki z naszymi bohaterami. a trzy odcinki w ciągu tygodnia to znacznie lepiej niż jeden czy dwa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones