PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 083
oceny
8,1 10 1 6083
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

#CrossoverWeek.

ocenił(a) serial na 7

Już się nie mogę doczekać by to zobaczyć, popcorn, i dobry sok, zapięte pasy - to będzie obowiązkowe, by TO zobaczyć :)

JonathanMD

To trzeba będzie popcorn i sok pić i jeść przez trzy dni :D

widziałam właśnie kawałek ze scenariusza, nie mogę się doczekać ! Ale nie narzekam ponieważ ten tydzień minął szybciej niż poprzedni przy czekaniu na odcinek 6,nie mniej...zapowiada się naprawdę fantastycznie,więc niech będzie już wtorek/czwartek:)

ocenił(a) serial na 7
drarry55

Jak to wgl będzie wyglądać? Będzie trzeba patrzeć osobno? Tak samo jak CF jest nie za bardzo związane z CPD? Czy jak to pogodzą? Ile będzie trwał odcinek? Nie za bardzo umiem sobie to wyobrazić, no i doczekać się.

JonathanMD

Po prostu postaci beda pomieszane w kazdym odcinku i tyle. Jay pojawial sie w chicago fire i erin tez a detektywi z ny tez raz byli w pd. Chyb ze zasada bedzie ta sama. Tylko sprawa jedna tak jak było w chore i pd z tym wybuchem w szpitalu.
Nie wiem nie jestem reżyserem ale podejrzewam ze we wtorek w Chicago fire strażacki rozpoczna historie przez znalezienie zdjęć (to wiedza chyba juz wszyscy wiec mam nadzieje ze nie rzucam spoilerami ?nie chce ci psuć zabawy jeżeli lubisz oglądać bez żadnych inf wcześniejszych )w każdym razie pewnie Voight i Erin pojawia się w Chicago Fire by zbadać miejsce i wypytac strażaków i podejrzewam ze na tym koniec będzie bo jak mówisz strażacki średnio maja wspólny temat z policja. Potem we wtorek jest odcinek svu czyli Erin i Jay i Hank jada do NY gdzie będą ganiac za przestępcami z tamtejszymi detektywowi i w końcu w środę wieczorem jest ostatnia cześć i final juz rozegrany w Chicago pd gdzie pojawia się detektywi z svu. Jeśli ktoś ogląda Chicago pd i FIre i nie chce oglądać svu podejrzewał ze będzie to zrobione tak by każdy mógł odcinek obejrzeć bez jakby urywania historii. W FIre i pd juz tak raz było i to czy się oglądało obydwa nie wpływało AZ tak na historie wiec podejrzewam ze tu będzie podobnie ;) kazdy odcinek trwa 45min tak jak zawsze. Nir mniej taki naprawdę pełny obraz historii uzyskamy oglądając wszystkie trzy odcinki;)
Też się nie mogę doczekać ale jesteśmy bliżej niż dalej ;d

ocenił(a) serial na 7
drarry55

Ja nie odpuszczę sobie i zobaczę oczywiście to w PD, w CFD i w SVU.

Jak to się u Ciebie zaczęło? U mnie najpierw od CFD - i uwielbiam obydwa, ale w CPD, postacie są chyba jednak lepsze ( ciężko mi to przechodzi przez gardło - bo od zawsze byłem fanem strażaków i jak oglądałem Third Watch czy inne seriale)

P.S. Jasne nie ma spojlera, chyba każdy widział zapowiedzi :)

JonathanMD

Ja też, nie oglądam Svu w ogóle ale ten jeden odcinek muszę zobaczyć ;d

u mnie było dosyć zabawnie, Najpierw oglądałam Chicago Fire,wiadomo było pierwsze, i jak usłyszałam że nagle pojawił się Chicago PD i zobaczyłam że gra tam Hank to przyszło mi do głowy że głównie on tam gra a że go nie lubiłam w Chicago Fire nie oglądałam tego ;d Nie miałam pojęcia że gra tam Antonio i Jay i Erin bo tak to od razu bym oglądała :)
Wyszło jakieś 7 odcinków PD i dopiero wtedy włączyłam z nudów i zobaczyłam ,,oooo Antonio! Oooo Jay!" no i się wkręciłam.
MI bardziej się podoba PD,fantastyczny serial i teraz z tygodnia na tydzień czekam na kolejne odcinki i wyszukuje każdy spoiler jaki tylko mogę znaleźć;d
Tak racja,przyznam że postaci w CPD są wyjątkowo fajnie skonstruowane,każdy jest inna i ma jakąś historię i co ważniejsze przynajmniej dla mnie,nie jest to typowy serial kryminalny gdzie ludzie siedzą w biurach i laboratoriach. Początkowo bałam się że to będzie coś w stylu CSI czy tych innych. A znacznie bardziej mi się podoba akcja , a tutaj niektóre są wyjątkowo dobre;d Szczególnie pościgi,czy bójki czy to całe bieganie z bronią..jestem dziewczyną więc nic chyba dziwnego że podoba mi się widok przystojnych facetów w policyjnym umundurowaniu jak ganiają z bronią :d

PS: Teoretycznie tak ale znam osoby które nie oglądają zapowiedzi, i nigdy nie wiem co mogę pisać w odpowiedzi a co nie,zapraszam do wypowiadania się w innych tematach na forum co ogólnie myślisz o serialu i bohaterach itp :)

ocenił(a) serial na 8
JonathanMD

Podajcie mi daty, kiedy który odcinek leci danego serialu, po kolei jak będzie szła fabuła bo ja się trochę zagubiłam. W 6 była zapowiedź siódmego odcinka a on już był? A CF dopiero dziś jest a PD już było? Nie kumam tego!!!!!!!!!

Ja zaczęłam oglądać PD jak Jay zagrał w CF i gdzieś w zapowiedzi widziałam, że w następnym tygodniu akcja będzie podzielona na dwa seriale, to było wtedy z tym wybuchem podczas biegu charytatywnego, i moje zdziwienie CPD? WTF? I zaczęłam oglądać :)

aneant89

nie nie nie kochana... to będzie szło tak:
Dzisiaj jest 3x07 odcinek Chicago Fire. I to będzie pierwszy odcinek crossovera. Tam zacznie się ta sprawa która będzie ciągnęła sie przez wszystkie seriale.
Następnie jutro jest odcinek SVU(Nie wiem który bo nie znam tego serialu ale ten który wyjdzie jutro będzie drugim odcinkiem crossovera. Hank,Jay i Erin pojadą do NY by tam pracować nad tą sprawą która rozpocznie się dziś w Chicago Fire z detektywami w Ny.
Jutro też będzie nowy odcinek PD czyli ostatni odcinek crossovera i cała historia wróci do Chicago by tu już rozwiązać sprawę do końca.
Nie wiem czy jasno napisałam,ale na wszelki wypadek,dzisiaj jest Chicago Fire 3x07,jutro jest SVu i Chicago PD 2x07.
Zapowiedzi crossovera były puszczane jakoś dwa odcinki wcześniej więc się tym nie kieruj. Żadnego odcinka z crossovera jeszcze nie było. U nas jutro rano pojawi się dopiero chicago fire a SVu i PD w czwartek rano bo mamy kilkugodzinne opóźnienie:)
Nie wiem..pomogłam coś? Jak coś śmiało pytaj postaram sie pomóc ;d

Serio? Okej mi też się od razu tam spodobał ale nie wiedziałam ze on gra w Chicago PD to był z mojej strony czysty przypadek ;d
trochę zabawne,Jay zaprowadził cię do nowego serialu ,powinien dostawać kasę za ściąganie widzów!
Słyszałam że on pojawi się w 3x09 odcinku Chicago fire i w kilku kolejnych ,szczęśliwa?:>

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Im go więcej tym lepiej... CF trochę odpuściłam, bo Gabi mnie strasznie irytuje, choć Severajd to mój ulubiony bohater, ale trochę mnie męczył ten serial. Teraz po trzech tygodniach śmiało mogę nadrobić zaległości. :)

Dziękuję za wyjaśnienie, bardzo mi pomogłaś :)

aneant89

też miałam pewne problemy żeby wrócić do Chicago Fire. Severide to oczywiście też mój ulubiony bohater,a Gabby faktycznie jest wkurzająca. wszystko było fajnie póki nie zaczęła się pchać do zostania strażakiem...
teraz oglądam strażaków głównie ze względu na to że mogą pojawić się tam postaci z Chicago Pd... śmiało to przyznam.

Bardzo się cieszę,jutro rano już będą obydwa odcinki: SVU i Chicago PD,nie mogę się doczekać!

drarry55

JA trochę z innej beczki mam pytanie. Nie zakładam nowego wątku by nie zaśmiecac forum chwilowymi postami-z góry za to przepraszam:) wiecie gdzie można online obejrzeć odcinek serialu SUV z nadchodzącego Crossovera? i który to będzie odcinek której serii bo nie oglądam tego serialu więc jestem zielona w tym temacie. dzięki z góry za inf:)

ocenił(a) serial na 8
froggie_filmweb

Właśnie, dołączam się do pytania! Szukalam SVU, ale nie ma tego nigdzie online. :/

yolo17

http://videosonli neplay.blogspot.com/2 014/11/2131.html -znalazłam.tu masz link do konkretnego odcinka 2x07 czyli części SVU z crossovera.

froggie_filmweb

http://played.to/e0ch9ejsk1p6#

drarry55

ale nie ma jeszcze napisów :D

ocenił(a) serial na 8
JonathanMD

Ja jeszcze nie zacząłem oglądać nowych sezonów obydwóch Chicago.. Mam pytanie bo niebawem to nadrobie.. Jak oglądać ten 3x Crossover?? Które to odcinki warto obejrzeć?

Azazell

W kolejności Chicago Fire odcinek 7, potem Law&Order SVU odcinek 7 sezonu 16 i Chicago PD odcinek 7 drugiego sezonu.
Ja polecam SVU i Chicago PD bo tworzą fajną całość i faktycznie warto obejrzeć SVU nawet jeżeli się nie ogląda tego serialu regularnie,i oczywiście PD.
w Chicago Fire crossover miał niewiele czasu na ekranie więc jeżeli chcesz,możesz pominąć.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dzięki wielkie.. Mam nadzieję, żę do SVU są napiski? Bo ja tego serialu akurat nie oglądam.

Azazell

Ja też nie,obejrzałam tylko ten jeden odcinek,całkiem fajnie wyszło i nie miało się wrażenie że ogląda się inny serial tak naprawdę...
Tak są ładne napisy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones