PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 069
ocen
8,1 10 1 6069
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Halstead czy Severide?

ocenił(a) serial na 8

Jesteście za tym, żeby Erin była z Halstead'em czy Serveride? Ja osobiście lubię ją z Jayem, ale jednak wolę z Kelly. :D Jestem ciekawa co wy sądzicie. ;)

yolo17

Ja jestem za Erin z Jayem, uwielbiam Severide, ale jakoś wolę dla Erin- Jaya

ocenił(a) serial na 7
yolo17

Uwielbiam Jaya i uważam, że fajną parę tworzyliby z Erin, ale jeszcze nie teraz. To nie jest ich czas, więc na dzień dzisiejszy wolałabym widzieć Erin z Kellym, w końcu on jest całkiem fajnym facetem. Jednak nie ukrywam, że w przyszłości, może gdzieś pod koniec drugiego sezonu, abo w trzecim, jak dobrze pójdzie, chętnie bym zobaczyła coś między tą dwójką :)

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

ale z tego co widac w chicago fire to Kelly straszny babiarz jest wiec cos mi sie wydaje ze zlamie serce biednej Erin i co? partnerJay bedzie ja pocieszal :)

ocenił(a) serial na 8
yolo17

Ja tak jak pietrusia i olcia1719 chciałabym żeby Erin docelowo była z Jay'em. Uwielbiam tego gościa, myślę, że to facet godny zaufania, a jednocześnie twardy i zdecydowany. Poza tym ewidentnie ma słabość do Erin i bardzo podoba mi się ich przyjaźń, to w jaki sposób dbają o siebie nawzajem. Myślę, że ta para ma podobny potencjał do Casey'a i Dawson z Chicago Fire i w podobny sposób scenarzyści zbudują ich znajomość. Także póki co może być Severide (nie mam nic przeciwko niemu), ale docelowo zdecydowanie Jay. :)

ocenił(a) serial na 10
Auntie

bardzo mi odpowiada taki scenariusz :)

yolo17

Początkowo myślałem i miałem nadzieje, że Erin- Jay to będzie para tego serialu. Jednak kiedy w życiu Erin pojawił się Severide (który lubi kobiety, lubi przygody, ale uważam...mimo tego, że jest to postać bardzo pozytywna i ja np Go lubię) sprawy się lekko skomplikowały.
Ja nie widzę pary Erin- Severide, niestety też nie widzę pary Erin- Jay. Po prostu nie wyczuwam...chemii między Nimi.
Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie? Ale mnie po prostu nie przekonuje to wcale. Z kolei para Burgess-Ruzek przekonuje mnie o wiele bardziej.

yolo17

Ja podzielam zdanie Damx123 - żaden z wymienionych. Wybaczcie proszę ale Erin to jedyna postać w tym serialu, której po prostu nie trawię. Nawet Voightowi wybaczyłam po tym jak ukazano jego postać w Chicago Fire ale Erin - ech......

Ps. Również kibicuję Burgess-Ruzek. Oj jest tutaj mięta niebywała :)

Ewcia78

No ja coś Erin też nie trawię. Nie wiem czy to wina aktorki, chociaż aktorkę lubię...czy po prostu taka ta postać jest. Ale jest dla mnie strasznie nijaka...a czasami jak oglądam Ją w akcji..to mam wrażenie, że Ona jest tam po to, żeby jakiś napastnik Ją uderzył/uciekł/albo przyłożył Jej broń do głowy, albo nóż...Po prostu straszna z Niej ofiara. Staram się jakoś przekonać do Niej, ale nie potrafię. Inne postacie są o wiele ciekawsze, chociaż Jay...też jest mdły jak dla mnie. Może się czepiam :D serial uwielbiam, Chicago Fire również, ale tam każda postać jest jakaś. Jakby ktoś mnie zapytał i kazał mi opisać jaka jest Erin/ Jay to miałbym problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones