PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 084
oceny
8,1 10 1 6084
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Oglądając ostani odc odc. 3X4 mam odniosłam wrażenie że Erin jest córką Hank Voight (pod koniec odc)

Maarta_1996

Takie wrażenie jest całkiem zrozumiałe ale wtedy wszystko co się do tej pory wydarzyło byłoby nieco bez sensu ?
W końcu Bynny by o tym wiedziała i na pewno by o tym Erin powiedziała w złości na Hanka która zdarza się średnio kilka razy w sezonie. Wiadomo że to by ją zraniło i oddalił Hanka od Erin bo z pewnością by miała pretensje że 15 lat ją okłamywał...
Poza tym to by było mega patetyczne, mam nadzieję że nie zrobią z tego mody na sukces :)

ocenił(a) serial na 7
drarry55

Też mi się wydaje, że to nie możliwe. To, że Hank traktuje Erin jak córkę to bezsprzecznie widać. Jednak wątpię, aby Hank i Bunny mieli romans, a jego owocem była E. Jeśli tak zrobią to dla mnie byłoby to bez sensu. Czasami nie potrzebne są więzy krwi by być rodziną.

pietrusia

Zgadzam się no i to nie pasuje do zachowania Bunny.

Faktycznie czasem zapominają w serialu o czym co było dawno. Tak jak Jay mówił że nie ma nikogo,żadnych spadkobierców a tu nagle ma brata i ojca i tak dalej.
Ale to by była przesada. traktuje Er jak córkę to w porządku, ale przecież Hank miał wtedy żonę i odnosze wrażenie że mocno ją kochał więc z taką..Bunny chyba by jej nie zdradził i sami mówili że poznał Erin jak ona miała kilkanaście lat już, więc wtedy też poznał Bunny.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Hank bardzo mocno kochał swoją żonę, scigał tego typa co go napadł tylko po to by odzyskać pierscionek po żonie a reszta fantów nie miała znaczenia, aż mu się ręce trzęsły jak gościa przeszukiwał... niby taki twardziel a jednak coś tam czuje....

A to że erin okazała by się jego biol. córką to już by było za dużo, najpierw Al a teraz on... nie, mi też to nie pasuje, chociaż patrząc na hanka i bunny odnoszę czasami wrażenie że coś między nimi mogło być kiedyś

pasior87

Oby nie... słyszałam że w PD są nowi scenarzyści i mają masę nowych pomysłów ale mam nadzieję, że będą wiedzieć gdzie jest granica. Nie ma co na siłę wprowadzać takich dramatycznych scenek do takiego serialu bo to go tylko zepsuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones