PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Oglądam Chicago Fire i zastanawiam się nad oglądaniem Chicago PD.
Widzę, że ocenę ma b.dobrą, ale chciałabym poznać Wasze opinie. Obawiam się, że Chicago PD nie
zainteresuje mnie tak bardzo jak Chicago Fire i będzie to tylko kolejny serial o policjantach
rozwiązujących zagadki...
Zacząć oglądać Chicago PD czy dać sobie spokój i skupić się tylko na Chicago Fire..?

cheer_up

Myślę, że jeśli spodobał Ci się serial " Chicago Fire " to " Chicago PD " także przypadnie Ci do gustu. Sądzę, że to bardzo udany spin off. Fantastyczna obsada i ciekawy scenariusz. A może to magia Chicago ? Tak jak skrupulatnie pokazano pracę strażaków w CF tak i tutaj możemy w ciekawy sposób przyjrzeć się pracy policjantów - dla odmiany nie ma eleganckich garniturów i cukierkowych pań jak we wszelkiej maści " Kryminalnych zagadkach z ... ". Wątki osobiste głównych bohaterów także są interesujące. No i od czasu do czasu wpadnie w gości jakiś zaprzyjaźniony strażak ;)

Ewcia78

Właśnie o to mi chodziło ,że to będzie kolejny serial typu CSI itp. Ale myślę, że mnie przekonałaś. :) Chyba zacznę oglądać Chicago PD . ;>
Pozdrawiam. ^^

cheer_up

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci samych miłych wrażeń podczas oglądania :)
Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones