PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Ruzek & Burgess

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem co Wy na to ale ja mam wrażenie, że Ruzka ciągnie do Burgess ponieważ ona nie jest szczególnie
doświadczona w jednostce wywiadowczej, czy jak to się tam zwie. Odnoszę wrażenie, że on potrzebuje kogoś
przed kim mógłby zabłysnąć, kogo mógłby uczyć. Jego
obecna dziewczyna wygląda na w pełni niezależną kobiet i chyba już nie jest nią bardzo zainteresowany bo
on ma silną potrzebę imponowania innym, chce być pomocny. Niby jej nie chciał o tym powiedzieć więc jest tu jakaś
sprzeczność, hm... Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 8
aczkolwieczka

a ja myślę że jego narzeczona nie będzie w stanie nigdy zrozumieć jego pracy i dlatego bardziej ciągnie go do Burgess. tylko policjant zrozumie policjanta i presję z jaką na co dzień muszą się zmagać. w poprzednich odcinkach jak pierwszy raz Ruzek kogoś zabił, mówił swojej narzeczonej że wszystko jest "ok", a ona nie rozumiała go :P mi się ta para podoba :)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

No tak, w sumie masz rację.

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Oo zgadzam się w zupełności. Też mam wrażenie, że Ruzka ciągnie do Burgess, bo ona 'siedzi' w tym samym interesie i rozumieją swoje problemy, jak nikt inny. Jego narzeczona to fajna babka, ale nigdy nie przejdzie się w jego butach. A ta dwójka jest dopiero na początku swojej kariery i pewnie dlatego tak dobrze się rozumieją :)

aczkolwieczka

Zgadzam się z Tobą, ciagnie ich do siebie i jest między nimi jakiś rodzaj chemii ale to jeszcze nie to. Szczególnie było to widać w jednym odcinku jak Burgess weszła do baru a Ruzek tak już patrzył na.nią inaczej:-)Chociaż mam nadzieję że kiedyś będą razem bo coś mi się zdaje że Ruzek rozstanie się z narzeczoną

ocenił(a) serial na 8
olcia1719

a oglądałyście najnowszy odc??:)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Taa, ja oglądałam ale to o czym zapewne myślisz :D widziałam już przed odcinkiem... spoilery na tumblr :/

aczkolwieczka

Genialnie razem wyglądają. Na każdą ich wspólną scenę czekam z utęsknieniem. Scena z 12 odcinka, kiedy Jednostka dowiaduje się o siostrzenicy Burgless i reakcja Ruzka, tyle chemii..

_kasja_

SPOILER




Kiedy w 13 odcinku Ruzek powiedział Burgess to co miał powiedzieć pomyślałam sobie - żebyś się tylko nie zdziwił. Ha, ale nie miałam pojęcia, że scenarzyści uwiną się jeszcze w tym samym odcinku :) Jupii !

Ewcia78

Osobiście jestem lekko zszokowana postawą Ruzka, można to było załatwić inaczej, no ale.. nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło (póżniejsza częśc odcinka ) :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones