PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 084
oceny
8,1 10 1 6084
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

tutaj możemy wrzucać i dyskutować o wszystkim co znajdziemy na temat S3. Chodzi mi o spoilery rzecz jasna.
Ja dziś znalazłam takie dwa. Są po ang i są to pytania które fani zadali Derekowi który zajmuje się pisaniem Fire i PD.

1.will jay's army background become something we learn more about in s3? > Yes, that will come to the forefront.

2.what's in store for Lindsay next season > She's gonna have to wrest her life from the influence of Bunny.

Więc, więcej Erin,możemy domyślać się że powoli(jakoś) wróci do jednostki i uwolni się od tego jęczenia po kątach xd

No i Jay i jego przeszłość w armii,tego jestem ciekawa,może dokończą opowieść którą zaczął Mouse gdy podpisywał papiery u Platt?

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja jestem słaby w poszukiwaniu informacji więc będę polegał na Tobie i innych którzy będą mieli chęci szukać i podzielić się znaleziskami :p

A co do co powyższych informacji to już płaczę na myśl kiedy na ekranie zobaczę Erin, Bunny i Hanka w komplecie . No cholera pierw Voight wyręczył Erin i już któryś raz "wygonił" ta jej zwyrodniałą matke, a potem Lindsey sama do niej przylazła i jeszcze przespała się z typem którego zaprosiła jej matka. WTF... za swatanie córki się wzięła, nie mam słów do Bunny... xD

Fajnie że nasze życzenie się spełni i ruszą wątek z przeszłością z wojska bo bo rzeczywiście będzie coś świeżego i fajnego. Oby ten wątek ciągnęli z taką zawziętością jak Erin i jej zwariowanej rodzinki to bedzie super :D

PS chyba ci wyszedł dubel z tematem o spojlerach S3.

matek24

Dokładnie,mam nadzieję że Erin szybko popchną dalej i ten wątek się zakończy choć jak dla mnie Voight powinien dać jej nauczkę i nie lecieć na każde jej zawołanie. Jestem pewna że zaraz do niego wróci a on grzecznie jej powie że jej miejsce zawsze na nią czeka i babka sobie odchodzi i przychodzi kiedy chce. też chce taką prace xd

Nie sądzę,penie zrobią coś takiego jak z wątkiem o nagrodzie za głowę Jay'a. Szybko i po krzyku. Ale zobaczymy. Czekam jeszcze na historie Mouse'a i będę szczęśliwa. Plus rozwinięty wątek przyjaźni Jay i ANtonia też bym chciała ujrzeć.

Ps: faktycznie! nie zauważyłam...musiało mi się coś zawiesić...ehm trudno.

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Sophia wrzuciła wczoraj mały spoiler na instagrama;)
"We're jumping ahead a couple weeks on P.D. When we return, she hasn't come back [to the Inteligence Unit]. She's turned in her badge. She's circling the drain, out partying with her mom, distancing herself from any kind of grief our guilt from the death of Nadia. Voigt's really kind of heartbroken that she has repeatedly said she's not going to come back. Healstead's the one person who really believes that she could come back. Their interaction in the first three episodes his attempt to reclaim her, to get her feet underneath her.Forget romance. He's kind of figting for her life."
Wiedziałam, że Jay ja weźmie w obroty! :D

ocenił(a) serial na 10
guzik_misia

szykuje się akcja od samego początku ;)
mam nadzieję że uwolni się raz na zawsze od swojej toksycznej matki

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

najlepiej by było gdyby Hank zabrał Bunny nad rzekę..... w sumie to mógłby też wykorzystać łańcuch i pustaka z akcji z Pulpo:)

ocenił(a) serial na 10
pasior87

i byłby spokój raz na zawsze ;) nikt nie musi wiedzieć, przecież mogła gdzieś "wyjechać" na amen ;dd

ocenił(a) serial na 10
pasior87

Eirin wyjdzie z jednej depresji i chcecie ją wpędzać w kolejną? :D niech jej dragi podrzucą to pójdzie siedzieć :D

guzik_misia

Czyli czeka nas sezon o problemach Erin,jeeeeeezu straciłam nadzieję!
No ale pociesza mnie fakt że Jay na pewno sobie z nią poradzi , to było do przewidzenia mam tylko nadzieję że znów go nie zrani jak ostatnio....

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Zwiastun miśki: https://www.facebook.com/NBCChicagoPD/videos/vb.239104226231678/616889498453147/ ?type=2&theater :D
No może być ciekawie :D

guzik_misia

Nareszcie xd Odcinek zapowiada się super,łagodnie mówiąc i jak dla mnie to pewnie bd powód tego że Erin powróci do jednostki albo chociaż początek :)

Zwiastun mi się nader podoba,czekałam na to od dwóch sezonów :D

ocenił(a) serial na 10
drarry55

No ja gwałcę replay, zwiastun im się udał xD
Wydaje mi się, że to będzie jej last chance - widać jak odbiera odznakę.
Już myślałam, że będą się przed nią płaszczyć przez 5 odcinków. A tu chyba w miarę "sprawnie" pójdzie :D
Dobrze, że ja zaczęła dopiero oglądać ten serial miesiąc temu nie musiałam czekać długo na następny sezon :D

guzik_misia

hahah też miałam takie obawy, tym bardziej że coś tam słyszałam podobnego o jakiś jej nowych problemach.
Obawiałam się że bd musieli ją prosić i za nią latać.
A tu proszę,zwiastun mi się podoba mega bo nie bd ukrywać że chciałam taki rozwój wypadków obejrzeć :D Ciekawe jak zle z Jayem będzie :D

A! to masz dobrze,czekasz tylko miesiąc,ale i tak nie ma co narzekać ja na kolejne sezony niektórych moich seriali czekam okrągły rok ,a na PD tylko praktycznie przez wakacje.

drarry55

Pytania od fanów do Dereka odnośnie Erin.
Co do płaszczenia,zaczynam mieć jednak obawy że zamiast płaszczenia dostaniemy 30/42 minut Erin na Ekranie xd

1. will Erin have any issues after smashing into that table? > She's gonna have issues all right. Lots of issues.

2.Does Erin get shot in season 3 ? > So far, she's bullet free, but that doesn't mean she's wound free.


ocenił(a) serial na 10
drarry55

E tam :D ja ją i tak uwielbiam. Fakt może się na niej za bardzo skupiają w serialu bo jednak nie nosi on tytułu "Erin i spółka", ale akcje z nią związane są w miarę ogarnięte. Byle nie było jej matki... nawet bym nie krzywiła się gdyby po prostu przez zwykłe niedopatrzenie o niej zapomnieli w scenariuszu :D
A tak to dziewucha nie jest przynajmniej przesłodzoną panią policjant. Gdyby tak było zapewne nie byłaby moją ulubioną postacią :D Więc będę jej bronić jak lwica :D

ocenił(a) serial na 10
drarry55

P.S Gdzie znalazłaś te pytania od fanów? Bo nie mogę namierzyć :D

guzik_misia

Nie zrozum mnie zle, ja także lubię Erin.
ZNaczy się lubiłam,przyznam nawet że to była moja druga ulubiona żeńska postać ze wszystkich seriali jakie widziałam. Nigdy nie lubię żeńskich postaci a męskie bo zawsze z żeńskimi coś jest nie tak xd

No więc lubiłam ją przez cały 1 sezon ale odkąd w drugim skupiali się praktycznie w 80% na niej strasznie mi to obrzydło i niestety straciłam całą sympatię do tej postaci.
O ile w S3 wrócili by na tory gdzie każą postać ma taki sam udział w historii zapewne znów bym ją polubiła,ale trzeba przyznać że 2 sezon skupiony był na niej... Plus to że mam wrażenie jakby wszyscy ciągle o nią zabiegali,czy to osobiście czy to w pracy,zupełnie nie wiem dlaczego.
Aha i nie podoba mi się to jak potraktowała Jay'a. To było troszkę jak bawienie się choć wiem że nie robiła tego absolutnie.Ale najpierw do niego przyszła,potem z nim była i zapewniała że nie zrezygnuje z niego nawet jak Voight się dowie a potem nagle Hank powiedział kąśliwy komentarz od razu go rzuciła ,raniąc. Jesli w S3 znów tyle o niej będzie to chyba Fiknę do tyłu,mam nadzieję że zmniejszą jej rolę i powrócą do stylu z S1 bo widać na internecie że coraz więcej ludzi to denerwuje. Nie mniej,znów zaczęłabym ją uwielbiać ;)

A co do pytań są one na Twitterze Dereka Hass,raz czy dwa razy w tygodniu odpowiada on na pierwsze 6-8 pytań fanów,zazwyczaj w środy i soboty :)
o tutaj powinieneś móc zobaczyć wszystkie i te poprzednie i ostatnie,chociaż nie wiem czy nie trzeba być zalogowanym...

https://twitter.com/derekhaas

guzik_misia

Zgadzam się są i plusy bo Erin nie jest ani głupia ani...głupia xd
tylko niech wszystko nie kręci się wokół niej znów to bezie w porządku . A co do jej matki to wiem że bd mieć udział w S3 i to nie całkiem marginalny także niestety, chyba o niej nie zapomną,szkoda ,kobieta jest niezrównoważona psychicznie chybaxd

ocenił(a) serial na 10
drarry55

No dobra masz rację :D Z Jay'em postąpiła nieładnie. Tylko ja to bardziej odbieram, że nie chodzi tutaj o "tatę" Voght'a a o niechęć albo strach przed angażowaniem - myślę, że to ten typ baby. A papa to tylko pretekst :D No, ale zobaczymy jak to będzie. Uważam, że i tak niespodziewanie szybko trafili do łóżka porównując chociażby do Bones gdzie trzeba było czekać prawie 7 seznów :D

ocenił(a) serial na 8
guzik_misia

No ja też jestem zachwycony, taki początek był marzeniem które się spełniło ^^ Brawa dla twórców za comback Erin tylko że jaki był sens jak ona "odpada" w ostatnim odcinku, a w pierwszym nowego sezonu już wraca. Chyba że ratunek Jaya będzie tylko wyjątkiem, a odznaka wróci na stale po kilku odcinkach bo jak mówię to nie miało by żadnego sensu teraz.
Zobaczymy jak to będzie ,na razie brawa bo będzie się działo przynajmniej :)

ocenił(a) serial na 10
matek24

Też mi się tak właśnie wydaje, że ten ratunek może potrwać ze dwa odcinki. No, ale pozostało nam tylko gdybać i grzecznie czekać do 30 września..

guzik_misia

Dwa odcinki ratunek?a gdyby tak było to pokazywali by od razu w pierwszym zwiastunie jak Erin wchodzi do środka?
Kurcze,to by było super jakby ta akcja trwała dwa odcinki zamiast jednego!
Kto wie co więcej mogłoby się tam stać poza pobiciem Jay'a:)

matek24

Też myślę że powróci ona żeby pomóc wydostać Jaya a jej powrót na stałe do jednostki, może potrwać nieco dłużej niż 1-2 odcinki.
Tym bardziej że nie sadze by skok czasowy był jakiś mega duży patrząc na fakt że Erin nadal w najlepsze się upija w barach i baluje. odejście na chwilkę jest bezsensowne i tylko by z niej zrobili niezdecydowaną dziewuchę która dostaje prace kiedy tylko chce i odchodzi kiedy chce.
Ale myślę że to co stanie się z JAy będzie dla niej silną motywacją.
W końcu nie bez powodu się to stanie(chyba) może bd miała wyrzuty sumienia że go zostawiła jako partnera w końcu mieli się chronić na wzajem jak zawsze mówili sobie,i pogryzie ją sumienie, aż w końcu koło 3-4 odcinka wróci :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

W końcu w zwiastunie nikt nie daje jej odznaki to może misja odbicia Jaya będzie robiła "po cywilu" i dopiero potem, te kilka odcinków, rozmowa z matka roku Bunny i zdecyduję się na powrót. Bo jak mówiłem nie pasuje jej tak od razu oddawać odznaki jak dopiero co ją straciła.
Pozostaje jeszcze kwestia czy wydarzenia na początku sezonu sprawią że znowu się zejdą, Erin z jayem. Bo na to bardzo liczę ^^ A okazja jest idealna.

matek24

Okazja jest idealna bardzo,i masz rację może być tak jak piszesz,zapewne tak będzie.
Co do ich romantycznego zejścia mimo że to by była świetna okazja sądzę że zajmie im to znacznie dłużej niż pierwsze kilka odcinków. Chociaż wtedy Erin może sobie coś uświadomić,a potem starać się go odzyskać,prawda :) Coś podobnego gdzieś tam Derek na twitterze powiedział... że tak szybko do siebie nie wrócą ,niestety

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No ja nie wymagam żeby już w pierwszym się zeszli, ale tak w drugim już by mogli xD
Ale jak mówisz że trzeba będzie poczekać to trzeba będzie. Pewnie ich związek będzie rozwijany jak wszystko w tym serialu czyli po minucie na koniec każdego epizodu, a nie jak w Fire gdzie "osobiste sprawy" przeplatane są z wezwaniami do akcji przez co odcinek jest zrównoważony. Kurcze nie lubię takich procedurali bo widz nie ma jak się utożsamiając z bohaterami jak prawie nic nie wiemy o nich poza ogólnikami :/

Czekam do tego 30 września i niech pokażą czy czegoś się nauczyli po drugim sezonie :p

matek24

Dokładnie,mimo że idealną okazje mają do zejścia Erin chyba nie jest w najlepszym nastroju na romansidła,więc tak jak mówisz pewnie potrwa to dłużej :)A szkoda bo okazja jak znalazł. W sumie nawet zaskoczyli mnie że taką akcję dają w 1 odcinku,zamiast poczekać kilka i wtedy zrobić że Erin nie tylko wraca do jednostki ale i do Jaya. Podejrzewam że to by było na ich gust zbyt ckliwe xd
Może też być tak że po akcji jak odzyskają Jaya Voight powie Erin że bd mogła wrócić do jednostki ale musi odzyskać jego zaufanie. Chyba gdzieś czytałam też że jej powrót do jednostki potrwa dłużej, i będzie ona musiała się wykazać przed resztą jednostki. to brzmi właśnie jakby musiała zapracować na powrót. W zasadzie to bardzo logiczne i nawet mam nadzieję że tak zrobią bo jeżeli z miejsca dadzą jej znów odznakę,to nieco nie w porządku. W końcu w realnym świecie nikt nie rzuca pracy i nie wraca kiedy chce, a nie sadze by ktoś inny z jednostki był tak traktowany,wiec mam nadzieję że będzie tak jak napisałam,oczywiście słowa które przytoczyłam mogły mieć także całkiem inne znaczenie,kto wie :)

drarry55

Nowa porcja pytań do Dereka :

1. Is Jay gonna be okay emotionally? > He's gonna be in a lot of pain, physically and emotionally.

2. is Voight goin to allow Linstead? > He's going to voice his opinion about that very soon.

3. is anyone going to be killed of this season > A character named "Suspense" if I answer that question.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No ale taki przebieg wydarzeń ma największy sen i jest rozsądny, zapracuje sobie i wróci. W takim wypadku nie mamy się do czego przyczepić.

A co do pytań drugiego nie rozumiem :p
Pierwsze mnie interesuje bo od razu mam wizje jak Jay się trochu załamie psychicznie po tych wydarzeniach i bólu którego doświadczył, że mogą do niego wrócić wspomnienia z woja, bo Mouse wiadomo miał załamanie psychiczne, a Jay jakoś zablokował tamte wspomnienia które teraz mogły by dać o sobie znać i ot co mamy świetny materiał na nowy wątek dotyczący Mousa i Jaya :p

matek24

Dokładnie, mam nadzieję że tak to przebiegnie bo jak mówisz,tak powinno być :)

Ja też! też o tym pomyślałam i szczerze to mam nadzieję że dostaniemy coś w tym stylu. Każde słowo jest jak moje własne;d Chciałabym zobaczyć coś takiego bo zawsze chciałam żeby zrobili coś nawiązującego do tego jak wojna zadziałała na Jaya,nieco wydaje mi się dziwne że taki beztroski jest (Jakby)choć minimalnie powinien coś tam okazywać. a to doskonała okazja do tego. I owszem, to pytanie jest dosadne,będzie cierpiał fizycznie i psychicznie ale nauczyłam się że Derek czasami mówi różne rzeczy ale niekoniecznie potem ..hmmm jakby to powiedzieć,dostajemy to co myśleliśmy. Jego słowa mogą mieć różne znaczenie ,albo on może je odbierać inaczej dlatego oszczędnie żywię nadzieję o.
Ale by było fajnie gdyby Jay miał jakieś tam problemy psychiczne,jakieś wspomnienia itp. Interesujący dodatek do serialu. aa skąd wiesz że Mouse miał załamanie?
Zawsze się zastanawiałam co znaczyły te słowa które mówił do Platt o wypisie medycznym.

Sporo spoilerów jest na spoiler.tv moge podesłać linka jak coś,piszę tam nawet że ta akcja z Jayem sprawi że Erin poczuje coś nareszcie od śmierci Nadii i zada sobie pytanie dlaczego się poddała,więc może faktycznie bd musiała zapracować na swój powrót dlatego tak od razu Voight jej nie przyjmie z powrotem.

A co do drugiego pytania chodzi o to czy Voight pozwoli na Linstead. Derek odpowiedział że bardzo szybko wyrazi swoją opinię na ten temat.
Czytałam także że on wyjaśni swoje zdanie o Jay i Erin podobno w drugim odcinku więc to może też mieć coś wspólnego z pobitym Jayem. Może zobaczyć że dzięki temu Erin wraca powoli do życia i stwierdzi że to jednak nie takie złe ?:D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Co do Mousa to tak nie jestem pewien, ale właśnie Platt zapytała go o coś, o ten wpiś medyczny jak mówisz i wtedy on serio albo i nie zaczął mówić do Platt o jakimś wydarzeniu na wojnie i wtedy dała mu spokój. Nie mam dobrej pamięci i żadnego odcinka PD na dysku więc nie mogę sprawdzić.
Drugi przypadek to w odcinku jak Erin i Jay się "rozstają" Mous się go pyta czy myśli o tamtym okresie czy coś w ten deseń.
Po nim widać że taki chłopak po przejściach i stąd wnioskuje że on ma słabszą psychikę i się załamał.
Może coś zrozumiałaś z mojego bełkotu, ale tylko tyle pamiętam ;p

Linka możesz podać, dzięki. Rzucę okiem :)

Nom Hank może "powierzyć" Erin Jayowi bo wtedy jak mówisz Erin jakoś sie przy nim "ustabilizuje", a razem będa się na wzajem wspierać i dostaną błogosławieństwo ojca roku ^^
Kurczę tylko wiesz jak ten Hank wyrazi swoją opinie tak samo jak o Ru(s)zku i Kim, że zlitował sie nad nią i im pozwolił, bo tutaj rysuje się taka sam sytuacja?
Już wole tekst w stylu "skrzywdzisz ją to połamie ci wszystkie kości" xD
Liczę że ten ich wiązkę sie rozwinie, poukłada w końcu.
Od tego będzie zależała moja ocena sezonu 3 :D



matek24

Ja mam wszystkie, faktycznie Platt zapytała o co chodzi z tym wypisem a on powiedział że prowadził konwój z Jayem... ale co dalej nie wiem bo nie powiedział,Platt dała mu spokój jak zobaczyła że gapi się w ścianę xd
pamiętam,przyznam że ta scena gdzie Mouse gada z jayem zawsze była dla mnie niezrozumiała bo nie wyjaśnili o co chodzi,a bardzo bym chciała żeby w końcu choć raz coś dopowiedzieli do końca.
Tak samo jak w 1 sezonie Alvin jak dowiedział sie że Jay był żołnierzem to powiedział że to wiele wyjaśnia ale już nie dodał co ma na myśli dokładnie xd nie lubię jak tak robią.

Nie mam pojęcia jak to bd wyglądać i czy w ogóle im da błogosławieństwo,chociaż po torturach Jaya i tym jak Erin wróci do życia dzieki temu nie powinien mieć raczej obiekcji. Tak na zdrowy rozsądek ale kto go tam wie. Myślę że Erin może mieć wyrzuty sumienia że zostawiła Jaya a była jego partnerką.
Be ja nie chce takiego tekstu,w końcu to ona raz go skrzywdziła już więc tutaj bardziej bym się bała o to co ona zrobi,Jay wydaje się...nie wiem rysują go na takeigo prawego,poukładanego i w ogóle szlachetnego że coś złego mi do niego nie pasuje :D ( to chyba jedyna postać męska taka ,,dobra" którą uwielbiam)Zawsze wole tych złych i niedobrych :D
Skoro poturbowany i cierpiący Jay nie zbliży ich do siebie to nie wiem co musi się sta c,z drugiej str w takiej sytuacji jakieś romantyczne sytuacje też nie pasują bo może i Jay bd chciał by Erin zasłużyła na jego zaufanie znów? Tak jak i Voighta.
Czytałam jeszcze że na pewno zobaczymy coś romantycznego z nimi związanego w dalszej części sezonu więc tutaj twoje nadzieję może się nawet spełnią, plus Derek Hass kiedyś powiedział że Erin bd potrzebować nowej kanapy jak ktoś go zapytał o jakiś spoiler z Linstead xd
W ogóle to ciekawe czego hank wpadnie na pomysł by powiedzieć coś o nich jako o parze! Nie mogę się doczekać!
prawdę mówiąc moja ocena będzie zależała też od tego co stanie się z Erin i Jay,i od tego co stanie się w odcinku 1. Liczę na to co omawialiśmy wcześniej,mam nadzieję że nie spieprzą tego tak jak wiele innych akcji i nie zrobią tego po łebkach.

Niestety regulamin serwisu nie pozwala mi wysłać tutaj linka ale dam ci na pw :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dzięki za zaroszenie :)

Jay raczej wskoczy jej do łóżka szybko bo długo go tam nie było xD
W zwiastunie Jay mówi o partnerstwie więc będzie ja wspierał nawet po całej akcji z jego porwaniem. U Hanka będzie musiała się zrehabilitować a Jay będzie oparciem.
A Bunny pewnie znowu dostanie zjebke za bycie najgorsza matką :d
LOL za dużo anime...

Ta Hank coś powie tak jak w tamtym odcinku co sie rozstali jak na początku epizodu Voight delikatnie dal znać że nie akceptuje ich związku :D
Bardziej niż jego wypowiedzi wolałbym usłyszeć jakis żarliwy komentarz Antonia do Hanka że za niedługo może zostać dziadkiem czy cos :D

Tak muszą wynieść lekcje po 2 sezonie, bo tam dużo rzeczy zawalili, a świat seriali jest brutalny, a nie mogą opierać całego serialu na tym że będą same crossovery i jakoś to będzie.

matek24

Przesłałam na pw obiecany link ponieważ tutaj nie wejdzie ze wgl na regulamin :)

Hahaha! Dobre,chociaż bardzo bym chciała to wole żeby teraz ona się nieco o niego postarała :)
Masz rację, Jay chyba nigdy się od niej całkowicie nie odwróci, co za facet. Więc zapewne będzie się rehabilitować ale przynajmniej jego pobicie zaowocuje tym że wróci do żywych.

delikatnie jak bryła cementu ,owszem chociaż po co by się tutaj powtarzał,jak myslisz znów im przypomni czy raczej odwrotnie pobłogosławi?W sumie mógłby to drugie skoro widzi że tyko Jay jest w stanie ją przywrócić na właściwe tory, chyba nie bd kopał lezącego,nie dośc że porwali mu detektywa sprzed nosa gdzie był za kilkoma ścianami i go torturowali to dowali mu jeszcze powtarzając by się trzymał z dala od Erin?:D kurde, jak na mój gust to Hank jest ślepy jeśli nie widzi że to raczej powinien Erin ganić a nie Jaya bo z nich dwóch to on jest tym lepszym,moralnie,że tak powiem, i on może ją wyciągnąć z bagna,wręcz go powinien prosić żeby się nia zajął :D
będe sobie marzyć że tak się stanie :( to aż nielogiczne że nadal nie chce ich razem skoro widzi że jej to służy:)

hahaha, już jest dziadkiem ,dziadek Hank(ja bym się bała takiego)
W ogóle ciekawe czy jednostka widzi ze coś jest miedzy Erin i Jay,nigdy nie zwrócił nikt na to uwagi.
mam też nadzieję że wyciągną tak jak mówisz nieco lekcji i poprawnie zrobią ten sezon. wiem że to policyjny dramat głownie ale jednak jakieś tam życie i relacje występują, więc liczę że to nie bd tak że Erin uwolni Jaya,ekran zrobi się czarny,zobaczymy jednostce bez niego w pracy,a potem w kolejnym odcinku Jay cały i ładny wróci do pracy. Ostatnio chociaż pokazali Burgess w szpitalu jak lezy i jak płacze,tutaj liczę na chociaż taką samą ilość zainteresowania.
jak Antonia postrzelili to wydawało się że wyszedł ze szpitala gdzie odwiedził go Jay raz i od razu stawił się w pracy,dziwne takie.
Ale się rozpisałam,ja to w narzekaniu jestem mistrzem :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dzięki, nie wiedziałem że taka polska strona istnieje :p

Raczej stricte nie da błogosławieństwa, a raczej w sowim stylu "zaakceptuje" ich związek. Na pewno po tym co sie wydarzy nie będzie już stał an drodze ich związku.

Powiem ci że mnie zaciekawiłaś tym czy reszta ekipy coś wie o Erin i Jayu, jak dłużej pomyśle to chyba nie, bo od początku serialu ta dwójka była w takich bliskich relacjach, partnerzy i przyjaciele. A w pracy i tak nie okazywali uczyć jako para bo bali sie Hanka.

Gdyby nie to że Erin potrzebuje pomocy ze swoim życiem to po tej akcji z porwaniem Jaya to koniec odcinka powinien wyglądać tak że jednostka pracuje sama a Halstead w bandażach siedzi na kanapie otoczony przez puste butelki po piwie a jedna trzyma w reku i patrzy przez siebie z tępym wyrazem twarzy :)

Tak dziwne, ale my nie wiem jak czas leci w serialu czy miedzy odcinkami
Narzekaj ile się da bo tylko tyle możemy :p

matek24

Nie ma za co :)

mam nadzieję bo też się obawiam czy jak zobaczy że Erin poruszyło bardzo to co się stało Jayowi,czy znów nie przypomni mu tej swojej słynnej groźby że nie lubi się powtarzać xd
Zaczyna mnie już denerwować. Wiem że nie chce mieć problemów podczas pracy i tak dalej ale skoro traktuje Erin jak córkę to na bank widzi że Jay jest dla niej odpowiedni łagodnie mówiąc. Plus takie wtrącanie się do prywatnego życia z jego strony zakrawa na chamstwo nieco xd

Tez tak myślę,nikt nic nigdy nie powiedział więc chyba nie są świadomi ale może teraz im coś w głowie zaświta.

Dokładnie,pamiętam że w S1 po tej sprawie z tym świrem którego Jay nachodził w domu za śmierć Bena, ani Erin ani Antonio go nie odwiedzili jak został zawieszony.
Tylko Alvin którego wtedy bardzo polubiłam bo okazał się prawdziwie w porządku.
Natomiast jak sie coś dzieje to Jay zawsze jest z Erin i to pokazują... mogli wtedy bardziej sie postarać,mogła do niego zajrzeć a Antonio jeszcze mu przywalił ;d

Kto wie,może tak będzie jednak wyglądać ta końcówka, wolę taką końcówkę niż widok jak Erin mówi przez radio wezwijcie karetkę a potem rozmawia z hankiem o wróceniu do pracy i tyle,koniec odcinka a w 2 Jay wraca do pracy.
Licze na widok co się stało zaraz po tym jak go uratowali.
W końcu pokazali Erin w szpitalu, i Burgess w szpitalu a to nie przywilej tylko dla babek :D

Masz rację,narzekanie to jedyne co mamy :)

drarry55

kolejne spoilery!

1. Will we found out more about Jay's mom? > No plans as of yet but we will find out more about his past with Mouse.

2.burzek or linstead?? > I have high hopes for both of those crazy couples.

3. what can you tell us about Antonio? > It's the Antonio show today! I can tell you that cases with victim kids get to him.

4. Will Voight give his blessing to Linstead? > This question will be answered in CPD 302 and not before!

5. Will it get better or worse between Voight and Linstead this season? > You'll know his attitude by the end of 301.

6. what can u tell us about ChicagoPD? > Everyone's favorite Bunny is back, wreaking havoc at a new level.

7. does PD pick up where we left off or will there a time jump of some kind? > About a 3 week time jump.

8. what's coming up for Atwater > His past will enter his present.

9. Will we ever meet Jay's dad? > Magic 8 ball says a great chance of that, yes.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No i to rozumiem przeszłość z woja :) I do tego jego ojciec, to też bezie fajne bo nie maja za dobrych relacji ze sobą. super

Ruszy się nawet coś z Atwater, coś z gangsterami będzie, też fajnie.

Punkt 6 niestety zwistuje same dobre rzeczy :D Kurcze Derek pojechał sarkazmem LOL Niech ja lepiej ze scenariusza wymaże,a nie robi na złość całej widowni xD


matek24

Tak, i voight wypowie sie o Linstead juz w 1-2 odcinku z tego co pisze ;) wie dość szybko i na pewno bd to powiązane z tym co sie stanie w odcinku 1
Ciekawi mnie czemu Jay nie rozmawia od roku-dwóch z tatą
No i dla Antonia coś mają , 4 odcinek i pewnie jaską nową historię :D
Podejrzewam że wymazać Bunny ze scenariusza to juz za późno,w sumie troszkę jak dla mnie dziwny pomysł z jakas dziwna matka co ciągnie córkę na zla stronę i lubi jak ćpa i pije,jakiś taki,mega naciągany ..plus to zwiastuje znów dużo erin,co mnie nie pociesza :D
co do Erin i Bunny czytałam że jakiś facet chyba wyjdzie z więzienia który ich zna,czy od którego kupowały towar,jakoś tak,więc pewnie jakieś kłopoty z którymi jednak Voight sobie jestem pewna poradzi :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Było wspomniane chyba przez brata że ojciec obwinia że wyjechał na misje jak matka była chora czy nie wrócił jak umierała, cos takiego było.

No Bunny znowu sprowadzi na Erin kłopoty LOL, a Hank będzie rozwiązywał ten problem po czym na końcu znowu postraszy i opieprzy Bunny czyli normalna relacja miedzy tą fantastyczna rodzinką :D

Ciesze się że dla każdego cos szykują tylko żeby nie zacząć i nie spieprzyc tego jakimś płytkim zakończeniem jak bylo z nagroda za glowe Jaya.

matek24

Dokładnie,tego się obawiam żeby nie zrobili tak samo. W odcinku z ta nagroda,mogła być taka fajna akcja,po zwiastunie pamiętam liczyłam na coś super a tu tak zakończyli jakby się bali zrobić czegoś bardziej widowiskowego..
więc niech wyciągają lekcje lepiej. Obawiam się właśnie że w pierwszym odcinku nowego sezonu z tym porwaniem też zakończą to jakoś ciapowato...mam nadzieję że się mylę.

Poważnie? Kurcze,pamiętam że Will coś mówił o jaya że odszedł i Jay tłumaczył właśnie że na wojnę, a potem dodał że widział się z ojcem. Jay miał wtedy taką złą minę;d
Nie pamiętam żeby mówili coś o tym obwinianiu ale w zasadzie to może tak być,prawdopodobnie dowiemy się tego gdzieś w 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Podeslesz mi proszę też linka? :D ja tam się już nie wypowiadam. .. już czwarty raz od początku serial oglądam. .. chyba się uzaleznilam :/

ocenił(a) serial na 10
guzik_misia

"Halstead refuses to believe she would do this. There's a line coming up where he says, 'Tell me to my face that you're done with this.' And when she tells him, he says, 'I don't know who you are, but if you ever see Lindsay again, tell her she made me a better cop.' So, he doesn't even know who this person is anymore." On jest dla mnie ideałem facet :D <3

guzik_misia

Dziwnym trafem dla mnie też,zupełnie nie wiem dlaczego :D
Najfajniejsza postać z jednostki,najbardziej w S1 mi się podobało że jako jedyny odstawał,w sensie stawiał się Voightowi no i był taki...e moralny,że nie zgadzał się z jego metodami,fajnie jakby od czasu do czasu to powróciło :)

Pewnie,tylko musisz mnie do znajomych przyjąć bo inaczej PM nie wyślę,a tu linki nie wchodzą :)

drarry55

www.nbc.com/chicago-pd/photos/sneak-peek-life-is-fluid/2482261

tutaj są zdjęcia z pierwszego odcinka 3 sezonus :)

ocenił(a) serial na 10
drarry55

https://www.youtube.com/watch?v=Yowq12NVO98 widziały panie? ;)

guzik_misia

Wow... nie widziałam tego w ogóle! Najlepszy moment jak jej zabrał okulary :D
Przyznam że świetna wymiana zdań, i bardzo mi szkoda Jay'a. Ciągle się stara,a Erin nic.
Nie mniej rozumiem że to jest spowodowane tym razem przez smutek,mam jednak nadzieję że na koniec odcinka 1 w końcu zobaczymy jak to ona się stara dla niego. Mam na myśli że go przeprosi,albo zajrzy do niego żeby sprawdzić jak się czuje :) Wtedy zacznę go lubić od nowa xd
Nie mogę się doczekać czwartku rano żeby obejrzeć ten odcinek!

ocenił(a) serial na 10
drarry55

No moment z okularami najlepszy :D
Eirn wygląda katastroficznie... No, ale będzie lepiej na pewno ;) Czytałam coś, że w 3 odcinku będzie jakiś motyw z Bunny i jej "przeszłością" :/ A już myślałam, że ona wyparuje...
Też już się nie mogę doczekać z rozpaczy zaczęłam oglądać "Pogodę na miłość" z Sophią :D akurat 9 sezonów do czwartku opanuję :D

guzik_misia

A czytałam jak Derek Hass mówił że Jay ściągnie Erin okulary z nosa,ale myślałam że to jakaś przenośnia,widać nie :D Człowiek ma zawsze jakieś odpowiedzi z podwójnym dnem!
Taaak są już opisy od 1 do 3 odcinka i coś tam jest że Bunny chyba pod koniec 2 się już pojawi i coś Hankowi nabroi xd Więc nie ma co liczyć że zniknie,ciekawe czy to w ogóle możliwe żeby kobieta dała sobie spokój :)
Myślałam też żę Erin wróci w odcinku 1 ale potem do jednostki po kilku,ale to chyba też już przeszłość bo w drugim i trzecim już jest w jednostce ponownie jednak wiem że Hank postawił jej pewne warunki powrotu,no i najlepsze, widziałam z nią wywiad jak opowiada że Erin do jednostki nie wróciła dla siebie ale dla kogoś kogo kocha,a wiadomo że chodzi o Jaya,słodkie. Mam nadzieję że się nieco teraz postara :) Jay na to zasługuje.

Też to kiedyś oglądałam ale do 4 sezonu chyba bo potem jakieś dziwne było ;p
a ja zaczęłam z 4 dni temu od początku Chicago PD ,i dziś już jestem na 19 odcinku drugiego sezonu,takie odświeżenie przed 3 :D

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Podobno Voight wyśle też ją do psychologa z Chicago Med (dr. Charles).
Na początku będzie się chciała wywinąć na zasadzie "Pan podpisze, że ja tu byłam i miejmy to z głowy".
Więc zapewne jeden z warunków powrotu.

guzik_misia

Erin i wizyty u psychologa ;d w sumie,może być ciekawie
Doczytałam dziś że bd jej też kazać wykonywać co jakiś czas testy na narkotyki.
Przyznam że warunki uczciwe i bardzo fajnie że to zrobili,ponieważ jakby tak od ręki ją przyjął znów z powrotem nie byłoby to ani wiarygodne ani fajne,a naciągane.
Tak więc mi to odpowiada :)
Tylko,bardzo bym chciała żebyśmy w tym sezonie poznali hmmm problemy czy też uczucia reszty jednostki. Bo na razie to takie emocjonalne sprawy jak problemy były tylko przy Erin.
Ale każdy ma jakieś tam problemy i liczę że zobaczymy życie reszty jednostki poza pracą bo o ile Erin już jest bardzo dużo,to reszta ludzi w tej jednostce też żyje więc mogliby to rozwinąć:)

Tak z innej beczki z racji że oglądam PD po raz 2 albo 3 zauwazyłam pewną zależność.
Wiecie że już połowa jednostki w którymś momencie została zawieszona i pozbawiona odznaki?:D
Hank,wiadomo, Potem Jay,potem Antonio, Roman, (Erin nie licze bo ona już 2 razy odeszła i wróciła ) więc zostanie Ruzek i Alvin i Burgess, zastanawiające czy ktoś też straci odznakę na jeden odcinek w tym sezonie :D

Zauważyłam też że jeśli chodzi o pójście gdzieś pod przykrywką to najwięcej chyba ma tego na koncie Antonio, a Jay się najwięcej bije i wykonuje pościgi ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones