PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 084
oceny
8,1 10 1 6084
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Orientuję się ktoś ile ten sezon ma mieć odcinków?
15 czy 22 bo słyszałam różne wersje :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Z racji tego że dzięki grypie wpadłam w nałóg Chicago PD i nie jestem w temacie może mi ktoś odpowiedzieć jak to jest z tymi odcinkami drugiego sezonu? Wiadomo oficjalnie ile ich ma być?

p_o_n_

Oficjalnie (chyba) 22 , na pewno znacznie więcej niż miał sezon 1 :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

To super, serial jest świetny więc bardzo się ciesze że będzie więcej odcinków :) Dziękuje za informacje ;)

p_o_n_

na którym jesteś odcinku ?;>
Nie ma za co,też się ciesze :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Na bieżąco już jestem :) Mając przed sobą wizje pisania pracy lub oglądania jakiegoś serialu z gorączką wybrałam to drugie i przypadkiem trafiłam na Chicago PD. Musze przyznać że pierwszy odcinek jakoś mnie nie porwał i gdyby nie porwanie syna Antonia to może bym odpuściła ale teraz dziękuję twórcą że go porwali :D

p_o_n_

Eh u mnie tak samo,kolosy się piętrzą,a zamiast notatek patrze na serial po raz kolejny ;d
Mi się drugi odcinek tak średnio podobał ale faktycznie że to pokazało że odcinki się ze sobą łącza czasami i są różne historie poza sprawami kryminalnymi,więc racja gdyby nie drug odcinek..... ;D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ciężkie jest życie studenta z tymi wszystkimi serialami :D
Jedyne co mi nie pasuje w Chicago PD to to że rozwalili rodzinę Antonia :/

p_o_n_

Może jeszcze jakoś się ona uratuje,tak naprawdę to w tej jednostce praktycznie nikt nie ma zbyt udanego życia miłosnego,albo choć ogólnie prywatnego :d

Serio to jedyne co cię denerwuje ?O kurczaki! prawdziwie oddana fanka :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No w sumie racja, miałam nadzieje że Erin i Jay będą razem ale jakoś słabo to widzę. Za to lubie Ruzka i Burgees :D

Powiem Ci że jedynie tyle bo za szybko obejrzałam ten serial żeby się bardziej skupiać na szczegółach. W sumie jeszcze nie lubię połączeń z Chicago Fire bo tego drugiego nie oglądam, ale zastanawiam się również nad tym serialem :) Może po napisaniu pracy się na niego skusze :)

p_o_n_

Chicago fire jest fajne. Dwa pierwsze sezony przynajmniej bo potem niektórzy bohaterowie robia się wkurzajacy. Przynajmniej dla mnie. No tez mam taka nadzieje. To połączenie między nimi ma być podtrzymanie wiec może pod koniec któregoś tAM sezonu w końcu to dostaniemy; d mnie wkurza atwater.nie Lubie go. I wkurza mnie ze tak duzo dzieje sievwokół Erin. Za dużo rzeczy się na niej skupia. i choć ja Lubie i to bardzo zaczyna mnie to męczyć. NatomiastjJay wszystko rekompensuje. Ta postac jest wyborna!.Pojawiał się tez w Chicago Fire wiec musialam obejrzeć no i alvin. Go tez uwielbiam :dszkoda ze na kolejny odcinek trzeba tyle czekać!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Atwatrer też mnie denerwuje czasami. Co do Erin to racja, strasznie dużo się wokół niej dzieje. Ja Ruzka i Jaya uwielbiam, nie zaprzeczę że ich piękne obrazki bardzo motywowały mnie do oglądania ;) A co do Alvina to taka dobra duszyczka, wszystkich ich lubię prawie :D NO niestety jeszcze 2tyg czekania :(

p_o_n_

No u mnie jest tak samo,niektórych wręcz nie da się nie kochać,a zauważyłam że Atwater w ogóle cieszy się mają sympatią. No i jeszcze Roman. Go też nie lubię. Niczym mnie nie zainteresował;d
zazwyczaj oglądam serial ze wzgl. np na jedną postać i okej może i tutaj po części też tak jest i oglądam go ze względu na Jay'a, ale wszystkich pozostałych lubię na tyle że nawet jak w odcinku by nie było mojego ulubieńca i tak chętnie bym go obejrzała. to rzadkość żeby obsada była tak fajnie skonstruowana,nie mniej jeśli Erin nadal będzie tak faworyzowana to chyba przestanę ją lubić.
Alvin faktycznie,naprawdę kochany wszystkim pomoże i wszystkich pocieszy. A Adama też lubię ,taki duży dzieciak z niego choć zabawnie się ubiera,tak kolorowo :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

O o o, właśnie Roman to mnie drażni najbardziej ale sama nie wiem czemu, jakoś od początku mi nie spodobał się (może to wina aktora).
Wg mnie Erin po Hanku jest najważniejsza postacią i może dlatego się tak na niej skupiają. Jak dla mnie mogą się na niej skupiać ale niech już będzie z Jay'em ;)
Adam kolorowo się ubiera? Chyba tego nie wychwyciłam.

p_o_n_

no jakoś tak mi wpadło w oko bo ostatnio chyba miał czerwone spodnie i niebieska bluzkę,czy żółte spodnie i czerwona bluzkę,coś takiego hahah:D
nie wiem czemu tak mi się jakoś w oczy rzuciło i skojarzyło z modelem;d
Mnie tak samo,facet nic nie zawinił,po prostu go nie lubię,może gdyby był inny aktor faktycznie,on ma nieprzyjemną buzię, taka niesympatyczną. chyba nigdy nie widziałam by się uśmiechnął.

Czemu ona jest po Hanku najważniejsza?No w S1 nie było wokół niej tyle szumu...ale może masz rację. NIe no spoko niech się coś na niej skupia ale nie aż tyle;d w S1 każda z postaci chyba równą ilość historii miała,no może Antonio nieco więcej ale nie tyle ile teraz ma Erin...\ haha są razem,ale na razie tylko prywatnie : :(
No tak mogliby już być razem w serialu! Na miejscu Erin każda chyba kobieta by poleciała na Jaya;d ale wątpię by to nastąpiło jakoś szybko, pewnie nie w tym sezonie chociaż podobno miała powrócić ta chemia między nimi a jakoś nie zauważyłam by wróciła, przynajmniej nie w takim stopniu jak w S1.
Może to i dobrze, związek by znacznie zmienił ich relację a lubię ich jako partnerów.
Myślisz ze Erin odejdzie z jednostki?;>

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Nie pamiętam tego stroju ale on dla mnie jest jak z obrazka, zaraz za nim Jay ;)

Oglądając ten serial odniosłam takie wrażenie, no bo w sumie to tak jakby wychowana przez Hanka no i sporo się kreci wokół nich. Ale jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo więc mogą ograniczyć Erin :D

Sophia i Jesse są razem?? Nie wiedziałam o tym. Czyli jednak widać pasują do siebie :D

Co do nowej pracy Erin to w związku z tym że serial przedłużony to może odejść na pare odcinków z jednostki a potem wrócić ale teraz w sumie nie widze powodu dla którego miałaby wrócić skoro zdecydowałaby się odejść... Za dużo gdybania jak na jedno zdanie :)

p_o_n_

Hahaha No nie ma co narzekać na przystojniaków w tym serialu,tu się zgodzę :d

Zobaczymy co tam dalej z nią będą wyczyniać,jeszcze połowa sezonu więc może teraz Erin zejdzie nieco ze sceny i wejdzie na nią reszta postaci :)

Tak, od kilku miesięcy podobno ;d co się dziwić,musieli udawać że coś do siebie mają w serialu to w końcu stwierdzili ze faktycznie coś do siebie mają i wyszło szydło z worka,to słodkie biorąc pod uwagę fakt jakie role mają w serialu :D

Dokładnie, jeśli odejdzie i wróci będzie potrzebować dobrego powodu i wcześniej sobie tak myślałam że odejdzie i może w jakiejś akcji Jay zostanie ranny i wróci bo jako jego partnerka będzie czuć się zle że nie chroniła jego pleców,plus wiemy że ktoś zostanie postrzelony ale to będzie w tym odcinku co ma być za 2 tyg a to za wcześnie by Erin wróciła bo nawet nie odeszła więc... Nie mam pojęcia dlaczego niby by miała wrócić w takim razie...
tak w ogóle to oddział specjalny co to jest dokładnie? Myślałam że to coś jak SWAT, w sensie wchodzą tacy w mundurach ,przeszukują teren czy tam unieszkodliwiają wrogów i wychodzą.
jeśli tak jest to Erin jakoś średniawo pasuje do takiej roli,wiem że jest dobra itp ale jakoś bardziej by mi pasował na takie stanowisko Alvin czy Jay,umieją się bić,nie mówiąc że mają wojskowe przeszkolenia co zresztą niejednokrotnie widać w serialu,szczególnie w przypadku Jay'a.
No chyba że ten oddział specjalny to jest coś innego niż ja myślę. Bo jeżeli tp praca taka podobna do Hankowej no to Erin chyba się nadaje :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Wyszło szydło z worka :D

Wydaje mi się że Alvin zostanie postrzelony, ale w sumie jakby Jaya postrzelili to by było ciekawiej :D

Sama nie wiem, w sumie to co opisałaś to mogło by być ale kiedys ten koleś mówił do Erin że będzie zapobiegać zbrodnią a nie szukać morderców. Może coś takiego że maja kogoś na oku i będa zapobiegać temu czemuś co chce zrobić :D Troche to nie jasno opisałam ale nie wiem jak można inaczej...

p_o_n_

w sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby to był Jay:D I też zastanawiam się nad Alvinem bo historia nawet pasuje ale, jakieś ptaszki mi szepczą, że to będzie twój Pan z Obrazka :P


Rozumiem co masz na myśli..czyli to nie jest jednostka..ee akcji że tak to ujmę? no jeśli tak to w sumie Erin się nadaje,ja myślałam że to taka typowa jednostka,jak oddział wojska:D dlatego mi nie pasowało że ją tak bardzo tam chcą,ale jeśli inaczej to nawet zgrabnie,tylko ciekawe jak to rozegrają żeby wróciła do jednostki.


ocenił(a) serial na 8
drarry55

Mój Pan z Obrazka... hmmm... no w sumie jakby oberwał naprzykład osłaniając Alvina czy kogoś innego to by mu nadało taka nutkę heroizmu :D Ale żeby nie wyszło to z jakiejś sytuacji gdzie zachowa się nadpobudliwie jak miał w zwyczaju w pierwszych odcinkach. W sumie ta scenę jak Alvin przyszedł kogoś wybrać do jednostki to chyba zapamiętam na bardzo długo :D

No właśnie wydaje mi sie że to taka zapobiegawcza jednostka a nie wojskowa ;)

p_o_n_

No tak od razu było widać że ma temperament!
może,w końcu promo wygląda na odcinek o Alvinie i ta sytuacja u niego w domu więc jednostka na bank mu będzie jakoś pomagać wię twój scenariusz jest bardzo możliwy. wiemy że Ruzek i Alvin są blisko :)

Ah,trzeba nam czekać i zobaczyć co to wymyślą :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

A najlepsze będzie jak postrzelą Erin, bo nikt na nią nie stawia :D

p_o_n_

no nie strasz mnie..... to już będzie jedna kropla za dużo...

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Racja, podobnie jakby Antonio oberwał... Już nie mogę sie doczekać tego odcinka :D

p_o_n_

Myślę że Antonio wyczerpał Limit zdrowotnych urazów chwilowo,licząc strzelanie do niego zarówno w Chicago PD jak i Fire ....wtedy bym pomyślała że reżyser się na niego uwziął chyba :D

ja też! A tu jeszcze 10 dni :( zdecydowanie za długo

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja widziałam Antonia tylko w PD wiec jezeli jeszcze oberwał w Fire to kolorowo :D

Haha odliczanie :D Już tylko 8dni zostało :D

p_o_n_

No oberwał i to jak,podziurawili go jak sitko :D
aż osiem dni! ale jutro już czwartek więc.... :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Hahaha :D podziurawiony jak sitko :D
Czwartek czyli jeszcze tylko tydzień ;)

p_o_n_

jeszcze tylko dzień!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Myślałam że już przestałaś odliczać ;) Czy ja dobrze sprawdzałam że po tym odcinku będzie dopiero długaśna przerwa? :/
I tak odbiegając od liczenia muszę przyznać że na zdjęciach Jay wychodzi zdecydowanie lepiej niż mój Ruzek :D

p_o_n_

oczywiście że nie przestałam,szczególnie w tym tygodniu kiedy już tak blisko.
Tak! przerwa ale na szczęście tylko do styczni,o ile się nie mylę serial wraca gdzieś początkiem stycznia?
a jakie zdjęcia masz na myśli? eh..za każdym razem jak widzę go na zdjęciach zaczynam wątpić czy to kobiety powinno się nazywać płcią piękną ;d
Ruzek jest słodki! Ale Jay..cóż. to Jay. On ogólnie wygląda DOBRZE na ekranie ....
Nie mogę doczekać się nowego odcinka,mam nadzieję ze będzie dobry i będzie dużo naszych panów...
bo wyczytałam po tytule odcinka 14, że Erin znów wróci na pierwszy plan po przerwie,kompletnie mnie to zraziło muszę przyznać.


ocenił(a) serial na 8
drarry55

Nawet początek stycznia to będzie długi okres czasu ;)
Zdjęcia na fb na stronie Chicago PD i Jessego :) No tak, dla nas co innego (inna płeć) jest piękne :D
Pewnie będzie się toczyć ta sprawa czy odchodzi, czy wraca, czy zostaje czy co innego tam jeszcze może zrobić...
Żeby było ciekawiej niech któryś z naszych panów oberwie dziś :D

p_o_n_

Wiem , ale lepszy miesiąc niż np trzy,niektóre seriale mają takie długie przerwy gdy dzielą sezon na dwa,więc nie narzekam,szybko minie,święta i patrz,już po świętach i już PD wróci:)

No te zdjęcia umilają mi dni w oczekiwaniu na nowy odcinek który będzie już jutro! jak tylko wstanie to go przejrzę żeby zobaczyć co się wydarzy i kto oberwie kulkę.

No pewnie tak,ale wzorowałam się na tym że 14 odcinek nazywa się Erin's Mom.
Więc wygląda na jakąś nową historię wokół niej...znów :D
nie wiem co to za nagonka na jej postać w tym sezonie.
Ciekawe czy jej mama spotka się z Voightem.

Któryś ma oberwać. Stawiam na twojego Adama.
Wątpię by to był Jay chociaż przyznam że bym chciała (mam takie skrzywienie że to lubię ) nie wiem czy się orientujesz w temacie Fanfiction,ale w 95% tych opowiadań Jay jest takim workiem treningowym który lobią ranić;d
Gdyby to był Jay Erin miałaby powód by zostać lub wrócić do jednostki, ale.. wkurzę się jak się okaże ze żaden nie oberwie. Albo że to jakaś powierzchowna raba typu draśniecie,al bo jak zmarnują kulkę na jakąś postać..typu Kevin czy Roman:D

Od dawna mam wrażenie że mają świetne pomysły z których tak dużo mogliby wyciągnąć, ale tego nie robią,nie wiem czy się boją czy co ale zazwyczaj tak dziwnie ucinają wydarzenia alb o rozwiązują w taki najbardziej bezpieczny czy prosty sposób...szkoda.,

drarry55

Skąd info, że 14 odcinek ma się nazywać Erin's Mom?

Kismet_

Przeczytałam na jakiejś angielskiej stronie ze spoilerami serialowymi,chcesz mogę ci poszukać, ale tam jest tylko tytuł podany :)

drarry55

nie trzeba, wierzę :D byłam ciekawa po prostu :P
jesteś już po 9?

Kismet_

Nie,znaczy nie do końca.
przejrzałam pobieżnie co się wydarzy ale nie ma jeszcze napisów więc nie wiem wszystkiego,ale najważniejsze momenty oczywiście już zobaczyłam,nie mogłam się powstrzymać,a ty?;)

drarry55

Ja oglądałam :D i powiem tak: zaskoczyło mnie w sumie kto ale nie podoba mi się jak, bo już to raz widzieliśmy.

Kismet_

No tak,sposób identyczny jak wcześniej racja!
przyznam że jak tak przeglądałam odcinek to zapomniałam całkiem o tej kulce póki sie nie zorientowałam że została minuta do końca a wszyscy cali i zdrowi,a tutaj bum! teoretycznie podejrzewałam wcześniej że to może być ta osoba ale potem przeszłam na inne typu i ją wykluczyłam.
Hmm nie wiem czy nie powinnyśmy przejść z tą rozmową do wątku o 9 odcinku by nikomu nie spoilerować a tam będzie można pisać imionami itp:)
Mnie najbardziej podobał sie początek gdy nasi chłopcy udawali złodziei,pięknie im to wyszło, i widać że mieli z tego uciechę,szczególnie Jay:D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Wiem niestety coś o tych ogromnych przerwach bo jestem serialomaniaczką :D
A co do kulki to żadnej z nas się nie udało trafić, ta osoba mi nawet przez myśl nie przeszła...

p_o_n_

Ja tak samo. Bez seriali nie ma życia!
Mnie przeszła ale potem ją odrzuciłam wiec w sumie racja, żadna z nas nie trafiła. Nie wiem dlaczego z góry zakładałam że to będzie któryś z panów..
ciekawe co wydarzy się dalej,mam nadzieje że Kim przeżyje.Lubię ją plus szkoda by było Adama,bo na pewno byłby załamany!
Mam jednak nadzieję że do jednostki nie wejdzie Roman albo ta jego stara partnerka...
Choć teraz jednostka składa się z samych facetów:D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja jej wogóle nie brałam pod uwagę.
Ona musi przeżyć, bo inaczej się zdenerwuje. Jak w Chirurgach umarła jedna postać którą lubiłam to przestałam oglądać :D
Nie wiem o jakiej starej partnerce mówisz bo nie oglądałam jeszcze tego odcinka :P Ale Romana to ja tam napewno nie chce widzieć...

p_o_n_

No jakby umarła to musieliby chyba wprowadzać nową postać,jej mam nadzieję że to nie będzie ta Jen,ex Romana?!
No nie dziwię się jakby tutaj umarła moja ulubiona postać to też bym chyba nie oglądała dalej;d

No w jednostce już są sami panowie ale podejrzewam że Erin szybko wróci,więc jestem spokojna i nie sądze by zabili Burgess. taka dramaturgia mi tu jakoś nie pasuje do tego serialu choć w odcinku 1 zabili partnerkę Antonia,to fakt..
no ale Ruzek byłby załamany!
kurcze czekać miesiąc na wyjaśnienie,tragedia.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja niestety dalej nie oglądałam odcinka bo nie miałam czasu, pewnie dopiero w następnym tygodniu to zrobie :(

No tak Erin wróci bo podejrzewam że wiele osób ogląda PD ze względu na Sophie.
Tak to zabójstwo partnerki Antonia mnie zszokowało, pierwszy odcinek a tam takie rzeczy....
Scenariusz po śmierci Burgess byłby taki że mój Adam by się może podłamał, latał za innymi albo inne cuda wyczyniał, mnie by to denerwowało i bym przestała oglądać może. Już trochę tej ekipy uśmiercili więc niech narazie dadzą sobie spokój. Jak już chcą to niech się Romana pozbędą, nie będę za nim płakać :D

p_o_n_

Ja wlasnie obejrzalam.
ahaha podejrzewalam ze napiszesz cos takiego;d Kevin lub roman jak dla mnie mogą odpłynąć w kierunku zachodzącego słońca. Ale myślę ze kim przeżyje. Erin wróci i wszystko będzie jak dawniej. Przeraża mnie ze mój Jay teraz chyba bezie partnerował z Kevinem. Więcej Kevina na ekranie to cos czego nie. Chce. Chociaz Jay chyba kostkę skręcił z tego co słyszałam to go może tez niego oszczędza ;d wiadomo. Bez Erin to nie to samo a teraz tym bardziej wiadomo ze kim nie wskoczył na jej miejsce raczej wiec. . . ciekawe co skłoni Erin do powrotu.
Mysle ze ruzek swoje przygnebienie by okazywal w malo rozsądny sposób. To mogłaby być całkiem niezła akcja tak na marginesie ;d jak jednostka i Chlopcy próbują mu pomoc i tak dalej!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Uwielbiam czytać Twoje wypowiedzi :D
Ja Kevina przeżyje, bardziej jest mi obojętny. Jakby Jay miał pracować z Romanem to bym fikła podczas oglądanie z nerwów.
Ruzek to ogólnie mało rozsądny człowiek :D Ale NIE NIE i jeszcze raz NIE, nie chce takich akcji :)

p_o_n_

Hahaha czemu? Jak to komplement to dzięki ;d
No dobra mnie kevcio tez jest obojętny ale dziwne zestawienie. Jay i Kevin nie sadzisz? Ten drugi wydaje się. . no nie wiem malo mobilny jak dla jaya. Ale zobaczymy.
No ale ruzek dzieki temu ze jest malo rozsądny jest uroczy trzeba to przyznać. I takie zachowanie do niego pasuje. Nie bym chciała Żeby spotkała go taka Krzywka ale chętnie bym obejrzała jakaś dobra akcje z nim i jego brakiem rozsądku ;)
W zasadzie to mam nadzieje ze zobaczymy teraz więcej połączeń skoro Jay jest bez partnera. Chyba nigdy nie widziałam jak on pracuje z Adamem. A nie.raz czy dwa w s1ale to krótko było. I z Antonio. A Antonia i Adama chyba nigdy nie widziałam razem;d

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Komplement, komplement ;) Po prostu świetnie piszesz :)

Tak Jay i Kevin to dwa różne światy :D A jakby nasi panowie razem pracowali to ja bym się rozpływała przed ekranem <3
Adam i Antonio to by mi jakoś nie pasowało razem, Antonio jest zbyt Antoniowaty i nie pasuje mi do Ruzka.

p_o_n_

Oh,nie miałabym nic przeciwko żeby pracowali razem chociaż do czasu do czasu.... w sumie widzieliśmy ich razem tylko w ostatnim odcinku S1i to krótko a wyszło fajnie.
Antonio chyba jest zbyt poważny dla takiego Adama racja :D

Jak tu wytrzymać do 7 stycznia!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Nawet sobie nie przypominam co oni w tamtym odcinku razem robili. W wolnej chwili muszę zerknąć :)
Oj ja niestety mam co robić wiec czas mi szybko zleci ale to czekanie czy przeżyje czy nie jest najgorsze. Tak wogole to w styczniu będę mieć oprócz PD jeszcze jeden serial gdzie czekam czy bohater przeżyje czy nie (a ten drugi należy do takich co mogę się zdenerwować i przestać oglądać jeżeli umrze)

p_o_n_

Tez nirstety mam co robic poza tym 7 wracam na uczelnie i pewnie zleci szybciej niz bym chciala;d ale dopiero byla taka dluga przerwa dlatego sie wydaje tak dluuugo. Mimo zajec fajnie by bylo zerknac na nowy odcinek w czwartek a tu balon bo nic nie ma ;d jaki to ten drugi serial? Może znam?;dno pracowali razem nad ta sprawa charliego. Ja ost ogladalam od podatku pd z koleżanka więc mam pamięć odświeżona.była zachwycona cwiadomo jakimi osobami ;d
No myślę ze jej nie zabija ale potem nachodzi mnie taka sprawa ze lubia nagle kogoś uśmiercić. Chociaż kim jest bardziej popularna niż Jules czy jin. He wszyscy co umarli mieli imiona na j ;d dobre ze Jay w takim razie jest bezpieczny;d
W ogóle nie wydaje ci się ze w poprzednim sezonie było więcej akcji.strzelania i tak dalej?mimo ze w 2 i 7odcinku tego sezonu bym dobry pościg to dawno nie widziałam takiej mega strzelaniny czy walki jaka była np z munozem. . . brakuje mi tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones