PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 061
ocen
8,1 10 1 6061
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Czy jest równie dobry jak Chicago Fire? Jak oglądać, w jakiej kolejności?. Właśnie skończyłem 1 sezon Chicago Fire. Czy Chicago Med też warto czy jednak nie?

igorano250

Nie jest równie dobry jak Chicago Fire. Jest lepszy. Przynajmniej moim zdaniem P.D. to faworyt wśród tej trójki.
Chicago Med też warto. Ogólnie cała ta seria jest udana. Minusem jest natomiast to, że twórcy "skaczą" po serialach, tzn. zaczynają wątek np. w Fire, a kończą go w P.D. przy czym nic w Fire nie wyjaśniają - wyjątkowo irytujące, ale zdarza się na szczęście rzadko.
Co do kolejności - ja oglądałam Fire, P.D. i na końcu Med, bo taka jest kolejność ukazywania się seriali. Ale równie dobrze możesz oglądać inaczej. Serio to nie ma znaczenia, bo wątki w poszczególnych odcinkach i tak nawiązują do siebie, np. wątek X przewija się przez jakiś odcinek 4 sezonu P.D. i 6 sezonu Fire, ale przecież nikt nie będzie oglądał jednocześnie trzech seriali na wyrywkowe odcinki. Tzn. oczywiście może, ale sensu w tym dużego nie ma.

ocenił(a) serial na 8
igorano250

Witam. Jeśli to kogoś zainteresuje to proszę bardzo. Spis czterech seriali w kolejności chronologicznej: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AG4S-A2kwyUFsovoliXuCUMfxRrZ4agfcwtwZ6CU D4s/edit?usp=drivesdk
W ten sposób można oglądać cztery super seriale jednocześnie.

andrzej0671

O królu złoty! Dopiero się za to zabieram i tu taka miła niespodzianka

ocenił(a) serial na 8
Marta_Jarzynska

Nie ma sprawy

andrzej0671

Na podstawie czego sporządziłeś tą listę? Bo widziałem podobną na anglojęzycznej stronie ale spora część odcinków jest w innej kolejności niż u Ciebie.

ocenił(a) serial na 8
VoirS

Nie zagłębiałem się w fabułę. Sam jeszcze jestem w trakcie oglądania tych seriali. To nie jest moja kolejność, tylko twórców seriali. Spis sporządziłem na podstawie chronologii premier emisji poszczególnych odcinków. Każdy może dowolnie oglądać te filmy. Ja akurat oglądam według tego spisu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones