PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 067
ocen
8,1 10 1 6067
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

bo w chicago sa powroty jak w pierwszej milosci odszedl Antonio i powrocil....teraz erin i pytanie kiedy wroci...
poza pewnymi watkami chicago p.d zanim wejda do domu to mowia ..po co by zlodziej uciekl...a jak mmaja mowic nie mowia...albo stoj strzelam to po co zabijac jak moga w rece badz noge trafic ..poza tymi detalami serial jest kozacki w calej serii moze 1 odcinek jest lekko slaby od pozostalych innych.

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

Antonio powrócił bo serial do którego odszedł(Chicago Law) został skasowany, a Erin raczej nie wróci ponieważ jak pisano w sieci aktorka Sophia Bush odeszła z powodu Jason Beghe który ma problemy z kontrolą gniewu i podobno dawał jej w kość.

matek24

To raczej plotka o dawaniu w kość przez Beghe i to stuprocentowa
Odeszła, bo nie chciała już grać w tym serialu i komplikowało jej to z innymi produkcjami filmowymi, w których chciała zagrać.
Ale prawdą jest, że już nie wróci, ewentualnie ( na chwilę) gdy wątek będzie kontynuowany w sprawie zabicia tego gościa przez Olinskiego, ona miałaby być świadkiem.

ocenił(a) serial na 8
TikiBar

Dlatego napisałem "podobno", ale to że Beghe ma problemy z gniewem to prawda i sam się przyznał oficjalnie.
Teraz dam cytat z jednego podcastu w którym udział wzięła Sophia, poniża wypowiedz padła na spotkaniu Sophi z szefami między sezonem 3. a 4
„Oto z czym do was przychodzę. Jeśli coś naprawdę drastycznego nie ulegnie zmianie, odchodzę wraz z końcem roku. Wiem, jak działa ten system i jak się tutaj traktuje kobiety. I nie będę przewracać rzeczy czy rzucać lampami z krzykiem, że nigdy nie wrócę. Daje wam 23 odcinki na wypowiedzenie – aż tyle czasu. Nie będzie opowiadania, że byłam histeryczką, że byłam irracjonalną kobietą, czy w jakiekolwiek inne słowa chcecie to jeszcze ubrać. Bo siedzę tu przed wami w pełnym spokoju. I jeśli to się nie zmieni do następnych świąt, z końcem roku będziecie mieć 100% pewności, że w kwietniu już mnie tu nie będzie”.(zródło: naekranie.pl)
Grać chciała, ale coś było nie tak.

ocenił(a) serial na 8
matek24

może za bardzo wszedł w rolę? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones