PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 071
ocen
8,1 10 1 6071
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

cos za malo zganow i jak nie zginie ktos to nudne to bedize ogldanie tych samych postaci jak ncis,ba az przewidywalne sie to zrobi ze nikt nie zginie..ja bym od strzelil Kevina strasznie mnie drazni i cwaniaaka zgrywa ,potem KIM ktra nic nie wnosi do serialu jest dretwa jak kloda i wkurzajaca,no i wazniaka Jay`a ten to mnie wkurza i drazni od poczatku serialu i gdzie by sie nie pojawil jak np Lekarz mafii gdzie tez gral..

ocenił(a) serial na 6
Mar_28

Nie koniecznie zgadzam się ze stanowiskiem, że któraś postać musi umrzeć, aby zapobiec nudzie. Są inne sposoby na zaciekawienie widza, a śmierć bohatera jest teraz oklepanym tropem w serialach. Jednak jeśli scenarzyści będą chcieli kogoś uśmiercić to bardzo, BARDZO proszę żeby to była Erin Lindsay. Najgorsza postać kobieca w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
eve_roarke

hihi moz ei oklepane le cos sie dzieje a nie wiesz jzu na poczatku odcinka ze nikt nie zginie bez sensu,ale faky erin tez bym skasowal nic nie wnosi,ale kevin kim i jay pierwsi jacy oni sa wkurzacy masakra najlpeszy jest hank ruzek, antonio a czekaj jego juz tam nie ma ,to jeszcze dodajmy tego nowego co byl na chwile za ruzaka ten z roswell i revenge,zapomnialem jak sie nazywa tez spoko zagral na chwile jak pamietam ,Maysz niech tez wraca .

Mar_28

Burgess, a właściwie aktorka Marina Squerciati jest w ciąży i to już dość widocznej. Zauważcie jak zawsze zakrywa ją ktoś, lub coś :)
Zapewne niedługo nie będzie pojawiać się w serialu

TikiBar


I NIE ZGADNIECIE KTO BĘDZIE OJCEM DZIECKA!
Serialowy ADAM RUZEK (Patrick Flueger)
Poznali się na planie serialu i zostali parą, w kwietniu mają powitać swoje pierwsze dziecko. Oh i ahh :)

ocenił(a) serial na 8
TikiBar

e no co ty nasz Ruzek tatusiem fiu fiu co tu sie kroji widze hihi

Mar_28

noo szok haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones