PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 083
oceny
8,1 10 1 6083
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Wiecie,gdziem można oglądnąć go online lub chociażby ściągnąć napisy angielskie do niego?
szukam od rana niestety bezskutecznie. będe wdzięczna za pomoc:)

froggie_filmweb

Ale z tego co wiem odcinka nr 6 jeszcze nie ma dostępnego w sieci w ogóle?
Z tego co wiem wychodzi za tydzień. W tym tygodniu jest przerwa ponieważ za dwa tygodnie będzie crossover :)

drarry55

Tez tak myslalam,ale sprawdzilam daty emisji i wychodzi na to,ze emisja tego odcinka w stanach byla wczoraj. No chyba, ze ktos sie pomylil.

froggie_filmweb

Tak wiem też tak myślałam ale wczoraj na twitterze nawet aktorka która gra Burgess pisała coś w stylu że ,,dzisiejszy wieczór bez Chicago PD "więc wychodzi na to że faktycznie będzie dopiero za tydzień co jest dobijające że musimy czekać dwa tygodnie,a aż trzy na crossover a już wypuścili zwiastun. Wiedzą jak ludziom zaostrzyć apetyt :)

drarry55

Aa. Dzieki za informacje w takim razie.

ocenił(a) serial na 10
drarry55

Więc ejstem bardzo zdziwiona, bo jeszcze przed środą sprawdzałam w "NBC schedule" i normalnie Chicago PD było uwzględnione. :/

HollyLune

na twitterze widziałam jak ktoś zapytał Dereka Hass czy planuje teraz jakaś przerwę w Chicago PD i odpowiedział że będzie przed świętami ale nie wie kiedy dokładnie.
Nic nie wspominał o tym tygodniu dlatego to dziwniejsze,ale odcinka nie ma i nie będzie do czwartku niestety.
To tortura;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones