PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 222
oceny
6,5 10 1 6222
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

TRAGICZNY MONTAŻ

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko ja zauważyłem, że montaż tego serialu utrudnia (bądź całkowicie uniemożliwia jak dla mnie) jego oglądanie? Wszystkie sceny są pokazywane z każdego możliwego ujęcia kamery. Co więcej każde następne ujęcie PRZESKAKUJE co sekundę.

Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty OD DOŁU
ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki
UJĘCIE CHODNIKA!!
Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki

Wszystkie te elementy w ciągu minuty...

Ogłaszam wszem i wobec że człowiek odpowiedzialny za montaż skopał robotę.

Kepke333

mnie wkur...te ruszanie kamery,można dostać oczo-pląsu :D :D

ocenił(a) serial na 7
Kepke333

Popieram, kamera latała jak szalona i naprawdę ciężko było się skupić... Pytanie tylko-po co zastosowano taki zabieg?Żeby nabrać dynamiki? Trochę nie wyszła ta dynamika...

użytkownik usunięty
Kepke333

zgadzam się, cholernie wkurzające, dlatego już nie mogę oglądać tego serialu, pomimo tego, że oryginalny scenariusz (no... nie całkiem, ale pomysł z innej kategorii na serial ;) ). oczy bolą!

@Knut haha, reżyser chyba nie wie co to dynamika. chce wkurzyć widza? o.O

ocenił(a) serial na 5
Kepke333

Dynamika na siłę, aż oczy bolą.

Kepke333

montaz na sile, ze niby najwyzszych lotow...ale to taki w kinie sensacji a nie w takim badziewie. swego czasu widzialam taki w boston public, to myslalam ze wykorkuje. sadze, ze takich rzeczy to robie ludzie, ktorzy non stop siedza przed ekranem i nie wiedza jak wyglada patrzenie w normalnym swiecie. tylko nerwica ....
takie rzeczy powinny byc pokazywane w szkole filmowej jako wyklad z 'fatalnego montazu' bo ktos mial pieniadze i kupil sobie o dwie kamery wiecej.

ocenił(a) serial na 7
Kepke333

Uważam, że montaż i obsada to najmocniejsze atuty tego serialu. Scena z fontanną (rozmowa kochanka Elżbiety z Joanną) jest boska.

ocenił(a) serial na 4
Kepke333

Oj zgadzam sie! Do tego przesadne zbliżenia.. Oszalec można!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones