PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 120 954
oceny
7,9 10 1 120954
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

s11e20

ocenił(a) serial na 10

Dlatego własnie nie lubie oglądać seriali na bieżąco, kolejny tydzien czekania na to aby sie dowiedziec co sie stało z Derekiem :P Jak myslicie? Przyjechała policja, chca zebysmy mysleli ze z wieściami w stylu "Pani mąż nie żyje" ale nie jestem w stanie w to uwierzyć... A ktos może gdzies wyczytal wczesniej ze ten aktor bedzie do konca sezonu na pewno? :D

Swoją drogą to jest aż śmieszne widzieć, ile osób przeżywa w chirurgach katastrofy lotnicze..:) Wiadomo, że to tylko serial a nie życie no ale jednak dalekie są to sceny od realizmu a na taki sie ten serial kreuje w końcu :D

ocenił(a) serial na 10
olamiko

Patrick Dempsey podpisał, z tego co czytałam, kontrakt na 13 sezonów, ale to wcale nie znaczy, że musi być żywy w czasie gry, jeśli rozumiesz o co mi chodzi XD Odcinek bardzo fajny, i to oczekiwanie Meredith było świetne. Obejrzałam sobie promo następnego odcinka i oprócz tego, że się prawie popłakałam przez piosenkę w tle, to nie wytrzymam do za tydzień, żeby obejrzeć :(

ocenił(a) serial na 9
littleliar

Nawet nie czytam....nie ogladalam jeszcze. Macie moze napisy? :) moga byc po angielsku....

ocenił(a) serial na 10
kinomonia

Oglądałam w oryginale, więc nie wiem niestety, czy są napisy ;/

ocenił(a) serial na 9
littleliar

Jaki tytuł jest tej piosenki co leci w promo następnego odcinka ?

ocenił(a) serial na 9
littleliar

Jaki tytuł jest tej piosenki co leci w tle zwiastunie następnego odcinka ?

ocenił(a) serial na 8
fanser92

o ile się nie mylę: The Fray - How to Save a Life

ocenił(a) serial na 9
marzena_g

Dzięki :) właśnie o tą piosenkę mi chodziło, nie pamiętałam tytułu :)

ocenił(a) serial na 10
fanser92

Jeśli chodzi o piosenkę z promo, to jest to "How to save a life" The Fray. Jedna z najbardziej "grejsowych" piosenek, z pamiętnego odcinka, w którym zmarło 6 pacjentów, a Izzie martwiła się o operację Danny'ego. Ale mam wątpliwości czy rzeczywiście o nią chodzi, w końcu chyba każdy fan "Chirurgów" ją zna na pamięć;-)

ocenił(a) serial na 4
tom_evans

Była też w przepięknym odcinku musicalowym.

ocenił(a) serial na 10
Dziubla

Celowo o tym nie napisałem, bo udaję przed sobą, że ten odcinek nie istnieje;-) Dla mnie nie był przepiękny.

ocenił(a) serial na 4
tom_evans

Kwestia gustu i wrażliwości :).

ocenił(a) serial na 10
Dziubla

Bardzo lubię musicale, ale w tym odcinku panował spory chaos, a większość aktorów męczyła się grając sceny śpiewane. To spowodowało taki a nie inny odbiór przeze mnie tego odcinka. Zawiodłem się, bo czekałem z niecierpliwością. Ale przyznać trzeba, że Sara Ramirez świetnie śpiewa i ona czuła się tam jak ryba w wodzie:-)

ocenił(a) serial na 4
tom_evans

I dla niej właśnie do niego wracam. A piosenka "The Story" w jej wykonaniu to mój numer jeden od kilku lat, ciary i łzy w oczach. Reszta jest milczeniem (i porykującym Huntem :D).

Dziubla

który to odcinek >>? bo to jedyny, który przegapiałam, bo jak go zaczełam to się wydał groteskowy, a teraz chyab obejrze..

ocenił(a) serial na 4
luza

7x18 Song Beneath the Song

Dziubla

dziéki, a wiesz tez może, w którmy odcinku na kocu było to 'bending over backwards' - jak Alex sié zaczyna śmiać strasznie pierwszy raz z richardem
Ze dwoje ludzi dal siebie nadstawia karku, co mżoé te znaczy się pieprzy.. o jakiejs parze ?

ocenił(a) serial na 4
luza

Nie wiem, ale znalazłam to:
https://www.youtube.com/watch?v=qyGlW-OOaoQ
:D

ocenił(a) serial na 10
tom_evans

był porażką

ocenił(a) serial na 9
olamiko

Oglądałam wersje bez zajawki następnego odcinka więc nie wiem czy moje domysły są słuszne, ale pamiętam jak po strzelaninie w szpitalu Derek miał skłonność do szybkiej jazdy. Może tym razem też poszalał, wpakowali go do aresztu i nie miał jak zadzwonić do żony, abo po prostu miał jakiś wypadek i właściwie nic mu się nie stało, ale minęło trochę czasu zanim ktoś go znalazł? Nie sądzę by w ogóle wsiadł do jakiegoś samolotu.

ocenił(a) serial na 8
olamiko

na zwiastunie kolejnego odcinka, widac ze Derek był swiadkiem jakiegos wypadku samochodowego i pomagał rannym, pewnie to go zatrzymało :) a odcinek swietny, szkoda mi troche Owena i Amelii, mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec :( do tego rozwalały mnie miny Kepner jak słuchała opowiesci Webbera :D

ocenił(a) serial na 10
olamiko

Dla Dereka miał bym kilka pomysłów: 1. kontynuacja romansu, albo nowy romans...2. porwanie przez terrorystów...3. wypadek i utrata pamięci, albo śpiączka.... 4. więzienie CIA, za zdradę, może niesłuszną... :)... Ale skoro pomagał przy wypadku, to będzie nudno(ciut).

Prorockus

porwanie Dereka przez terrorystów (przez to że myślą że dalej robi coś ważnego dla prezydenta) byłoby super wątkiem i znacznie lepszym niż nie wiadomo który już wypadek w GA, może ocaliło by to 11 sezon, bo jak na razie całość jest jak odgrzewany kotlet

ocenił(a) serial na 9
ecate

no wlasnie. A zamiast tego go usmiercaja. No bo pozostaje jedynie opcja, ze po odlaczeniu od aparatu i smierci nagle w nastepnym odcinku sie okaze, ze to byl sen Mery. W sumie Derek nic takiego nie wnosil ostatnio do serialu. Dlatego musieli cos wykombinowac.

olamiko

Odcinek był zły. Zły znaczy się kiepski w najgorszym tego słowa znaczeniu. Nudny, niedopracowany, szmirowaty. Bardzo podoba mi sie jedenasty sezon ogółem, ale niestety ten odcinek ogromnie mnie rozczarował. Na początek, kłótnia Amelii i Owena, seriously? Ile razy można odgrzewać ten sam kotlet, tzn. wojny przez wpływ związku na prace, ile par w GA przez to przechodziło? Odp. wszystkie. Jest to już po prostu nuuuudne. Następnie, przez cały czas w odcinku jest mowa o katastrofie lotniczej ale nie wiadomo jaki samolot sie rozbił i kto w nim leciał, mimo to Meredith sie zamartwia zamiast po prostu dowiedzieć sie co to za samolot? Cała ta sytuacja "katastrofy"... nie czułam tego w tym odcinku, wszystko wydawało sie naiwnie sztuczne. Nie było nawet pokazane o tym samolocie w mediach a fajnie bo rozbił sie w centrum miasta więc na pewno zginęło wielu przypadkowych ludzi. Mimo iż byłam ciekawa co z Derekiem to odcinek mnie znudził, był przegadany i to kiepskimi dialogami (bardzo słabymi jak na GA), nie czułam żadnych emocji, suspensu, niczego. A pamiętam jak niektóre odcinki GA wgniatały w fotel. Słabiutko i mam nadzieje że koniec sezonu będzie lepszy.

ocenił(a) serial na 9
Izabell673

Jak nie wiadomo o samolocie ? :d To jakaś awionetka była i Sam z tą laską sami lecieli tyle że wlecieli na tą ulicę :)

ocenił(a) serial na 9
Izabell673

chyba nie oglądałaś zbyt dokłądnie . Samolotem lecieli Sam i ta dziewczyna, która chwilowo utraciła pamięć. Ona opowiadała, że to była ich pierwsza randka i on ją zabrał właśnie na lot samolotem, a w trakcie lotu dostał zawału i ona próbowała pilotować ale nieudolnie niestety, uderzyli jakoś niedaleko w ośrodek, w którym odbywała się joga dla ciężarnych kobiet

ocenił(a) serial na 7
olamiko

Od kilku co najmniej odcinków scenarzyści chca, moim zdaniem, na siłę przyciągnąć telewidza do kolejnego odcinka. Na końcu pojawia się jakaś zagadka / problem i czekamy tydzień tylko po to, żeby znowu na końcu się wyjaśniło albo jeszcze bardziej zagmatwalo. Słabe to.

ocenił(a) serial na 9
Camilllla

To racja. Ale dobrze, że chociaż są te odcinki z tygodnia na tydzień a nie jak się skończyło z April Averym i ich dzieckiem przed tą dłuugaśna przerwa, to byłobardzo irytujące dla mnie :d

ocenił(a) serial na 9
olamiko

o nie no mam nadzieje,że nie będzie w jakiejś śpiączce i będzie się to ciągnęło nie wiadomo ile...

ocenił(a) serial na 6
olamiko

Derek nie żyje - miał wypadek, a nieudolność i brak komunikacji lekarzy w innym ośrodku niż Sloan/Grey Memorial Hospital spowodowała, że nastąpiła śmierć mózgu. Meredith wydała zgodę na pobranie narządów i odłączono Dereka od sprzętu medycznego.

ocenił(a) serial na 9
olamiko

umiera w nastepnym odcinku :/ ja nie wiem co to bedzie. I co teraz zrobi Grey....

olamiko

Nie wierzę w to. Nie wierzę, że Derek nie żyje. Cholera, Shonda: ostatnio wprawiła w osłupienie miliony telewidzów i jednocześnie straciła mnóstwo, mnóstwo fanów. Bo wcześniej - w swoim innym, bardzo lubianym serialu pt. 'Skandal' (w USA kochają ten serial, ale w Polsce nie przeszedł) zabiła jedną z najbardziej lubianych postaci (akurat nie lubianą przeze mnie, ale i tak zrobiło mi się trochę smutno).
Już nie będę oglądać GA. Bez George'a, Izzy, Burke'a (dla mnie tworzył z Yang o wiele lepszą parę niż Crowen) i Sloan'a od dawna nie jest to ten sam cudowny serial co kiedyś. A teraz nie ma ani Cristiny ani Dereka. Cristina była moją najukochańszą postacią w serialu, zaś Dreke i Mereidth byli jedną z moich najbardziej ulubionych serialowych par :<
Shonda jak dla mnie zmienia się powoli w George'a R.R. Martina. Pewnie ostaną się tylko ci, których nienawidzę np. Arizona, Amelia, Jo itd.
Wolę zapamiętać tylko pięć, sześć pierwszych sezonów GA. Wtedy miało swój genialny klimat.

ocenił(a) serial na 10
isobel

http://www.hypable.com/greys-anatomy-season-11-episode-21-recap/
niestety zdaje sie ze to prawda:(

olamiko

wiem,że to prawda. napisałam tego posta po przeczytaniu artykułu na plotku (nie osądzaj mnie:P - zaglądam tam dla zabicia czasu). pisali w tym artykule o zrozpaczonych fankach, wrzucających swoje zapłakane zdjęcia po obejrzeniu szokującego odcinka - w którym umarł Derek. nie wiem kiedy pojawi się u nas ten odcinek, ale ja go na pewno nie obejrzę.


pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones