Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 18 Chirurdzy sezon 18, odcinek 5
odcinek Chirurdzy (2005)

Nagły wybuch

Bottle Up and Explode! 44m
7,7 111
ocen
7,7 10 1 111
Chirurdzy
powrót do forum s18e5

Jeżeli zrobią lesbijkę z Amelii to będzie najgorszy pomysł w tym serialu EVER. Żenada. Dopiero co urodziła dziecko, które miała z Linkiem. Szczerze nie oglądam już tego serialu (po tym okropnym sezonie z covidem), ale widziałam jakiś fragment i wygląda na to że chcą ją sparować z jakąś nową doktorką. Szok. No ale w końcu po odejściu Callie czy Arizony w serialu nie ma lesbijki, a przecież homoseksualizm trzeba promować.

ocenił(a) serial na 8
Paula_TV

Promować? Serial przedstawia relacje, które mają miejsce również w realnym świecie. Równie dobrze można napisać, że promują heteroseksualizm (brzmi głupio co?). Myślę, że nikogo normalnego nie dziwi istnienie związków międzyludzkich, nie ważne czy hetero czy homo - ważne żeby para była szczęśliwa. Tak czy inaczej akurat w przypadku Amelii to słaby pomysł, kompletnie nie pasuje do tej postaci.

ocenił(a) serial na 3
Paula_TV

Serial sięgnął już dna. Naprawdę szkoda, bo pierwsze sezony były dobre. Ale lewacki bełkot od kilku sezonów jedzie pełną parą. Już dawno przestałam go oglądać, ale fragmenty widzę na youtube i niestety coraz gorsze g… promują.

aksa12

dlatego dziwi mnie, że w USA ten serial jest jeszcze popularny... ludzie chyba oglądają z przyzwyczajenia. Ja sama przyznam, że oglądałam sezon 13 czy 14 z przyzwyczajenia, ale dalej już nie dałam rady właśnie przez coraz gorsze pomysły scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones