Chirurdzy
powrót do forum 10 sezonu

sezon 10 - promo

ocenił(a) serial na 9

http://www.youtube.com/watch?v=ilK0lZ83wgI

ocenił(a) serial na 10
LaReinaDelSur

Ciekawe kogo zabiją :/

ocenił(a) serial na 8
Magdalena_42

Strzelam, że nie przeżyje Myszowata. W 16-17 sekundzie widać jak ktoś uderza głową o jakiś generator czy coś i pierwszą osobą, która przyszła mi na myśl to Brooks. W końcu nie podpisała kontraktu na ten sezon, a znając Rhimes można się domyślić jak to się skończy :(

ocenił(a) serial na 10
Hinvest

Słyszałam plotki że Christina, bo Sandra Oh ponoć nie podpisała kotraktu... Ale nie daję temu wiary.

ocenił(a) serial na 8
Magdalena_42

ja czytałam że 10 sezon jest jej ostatnim... a nie wiecie czy są jakieś tyci tyci szanse na to żeby Izzie wróciła?

ocenił(a) serial na 7
Magdalena_42

Sandra Oh ochodzi z Chirurgów po 10 sezonie - http://chirurdzy.blog.onet.pl/2013/08/14/sandra-oh-opuszcza-chirurgow/

ocenił(a) serial na 10
crushtheflowers

Jedenasty sezon raczej nie powstanie... ale jeśli tak, to bez Christiny to już w ogóle nię będą "Grejsi"

ocenił(a) serial na 7
Magdalena_42

powstanie :D nie wydaje mi się, ze stacja abc tak łatwo zrezygnuje z serialu, który przynosi im zysk. tez uwazam, ze bez cristiny to juz nie bedzie to samo i powinni zakonczyc serial w wielkim stylu, ale z tego co wiem Ellen i Patrick już negocjują dalsze kontrakty.

ocenił(a) serial na 10
crushtheflowers

Czytałam że Patric też ogłosił iż to jego ostatni sezon... Kurczę, uważam tak jak Ty, powinni zakonczyc serial w wielkim stylu :)

ocenił(a) serial na 8
Magdalena_42

Patrick powiedział, że jeśli jest taka możliwość to chciałby zmniejszyć ilość scen z udziałem Dereka. Shonda Rhimes oglosiła, że będzie ciągnęła serial nawet jak odejdzie cała "oryginalna" obsada. Chirurdzy mają ponad 9 milionową widownie co tydzień. Stacja ABC tak łatwo nie odpuści...

A Sandry szkoda :( Jedna z moich ulubionych postaci mimo, że ostatnio jej wątki nie były zachwycające.

ocenił(a) serial na 10
Hinvest

". Shonda Rhimes oglosiła, że będzie ciągnęła serial nawet jak odejdzie cała "oryginalna" obsada. Chirurdzy mają ponad 9 milionową widownie co tydzień" Wątpię czy im się to utrzyma jeśli wszyscy odejdą. Dla mnie Grey's to Cristina,Merdedith,Derek, Alex już od osmiu lat bez nich też "opuszczę" serial.

ocenił(a) serial na 8
Magdalena_42

Ja pewnie będę oglądał dalej... Choćby z sentymentu, w końcu minęło już tyle lat, że ciężko mi sobie wyobrazić sobotni wieczór bez nowego odcinka Greysów.

ocenił(a) serial na 10
Hinvest

Taaak... chyba tak.. pewnie i ja, ale tylko z sentymentu.

ocenił(a) serial na 10
LaReinaDelSur

masz może jeszcze jakiś inny link do promo? ten nie działa :(

estta

http://www.youtube.com/watch?v=KVW9jxOCg2I

ocenił(a) serial na 8
paulina_b88

Wygląda jak by to Webber miał umrzeć.

ocenił(a) serial na 10
luizka3

moim zdaniem to będzie Myszowata. w której sekundzie widać jak krótkie,blond włosy (oczywiście razem z głowa ;d) uderzają o ściane albo jaką szafke. A tylko Myszowata ma taką fryzure.

użytkownik usunięty
estta

myszowata i weber maja podpisany kontrakt na sezon 10.

ocenił(a) serial na 8

Aaaaaa, po kimś wszyscy na trailerze rozpaczają, to musi być ktoś ważny .

użytkownik usunięty
luizka3

oooł, popier.. mi się aktorki, jednak o myszowatej ani słowa, więc pewnie rzeczywiście to ona

ocenił(a) serial na 8

tu jest sneak peek, który wiele wyjaśnia http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LejP0GJ7Pow

ocenił(a) serial na 10

myszowatej nie będzie w obsadzie w 10sezonie, już było to wałkowane na filmwebie, aktorka ma inne zobowiązania aktorskie..

ocenił(a) serial na 10
fnh81

A ja czytałem ze aktorka ma pojawiać się gościnnie .już nie wiadomo kto ma rację

LaReinaDelSur

http://www.youtube.com/watch?v=3ynhR6aHzAc&feature=youtu.be&annotation_id=annota tion_2623353339&feature=iv&src_vid=YtjrlbocyzQ sneak peek- narada
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3947326777&feature=iv&src_ vid=LejP0GJ7Pow&v=YtjrlbocyzQ - początek kolejnego odcinka

Szybko zleciało, mam nadzieję, że ten sezon będzie dobry:)

ocenił(a) serial na 10
alien_2

Nie mogę się doczekać :D ale Cali dowaliła Arizonie !!

papatka01

niech Arizona wreszcie wykorkuje, bo mam jej serdecznie dość...

ocenił(a) serial na 10
mruffa

zgadzam się!
zdradziłaś mnie >obcięłaś mi nogę

ocenił(a) serial na 7
justjust

Dla mnie Arizona generalnie jest idiotką... Dobrze, może Callie nie przeżyła katastrofy samolotowej jak ona, chociaż na pewno w tej sytuacji zżerało ją zmartwienie o ukochaną + przyjaciół z pracy, ale cofnijmy się trochę wstecz - Callie omal nie straciła życia i ukochanej nienarodzonej córki w wyniku wypadku, który, notabene, spowodowała właśnie niewinna Arizona, biedaczka, która zdradziła, bo przecież nie ma nóżki, to jej wolno zdradzić, szczególnie Calliopie, która jej nóżkę zabrała (serio, mówi o tym, jakby Torres jej zdrową nogę odcięła dla funu), nieważne, że tylko dzięki temu mogła przeżyć. Do tego wszystkiego dodajmy utratę ojca, który postanowił się odwrócić od Callie, kiedy dowiedział się o jej związku z Arizoną - a to ją wybrała, a nie jego, oraz bolesną stratę najlepszego przyjaciela w katastrofie samolotowej.

ocenił(a) serial na 10
agata8095

Dobrze prawi polać jej !

ocenił(a) serial na 7
papatka01

Ha, lepszej odpowiedzi oczekiwać nie mogłam :D

agata8095

szkoda, że na filmwebie nie ma przycisku "Lubię to", bo bym kliknęła pod postem Agaty :D nic dodać, nic ująć

mruffa

Ja też! Nienawidzę Arizony za to co odwala! Po pierwsze- Callie nie spowodowała katastrofy samolotowej, a ta durna pipa zachowuje się jakby tak było. Ona kiedyś prawie Callie zabiła! I ciekawe co by było gdyby wtedy Callie nogę straciła, na pewno nie robiłaby takich scen. Callie zawsze ją wspierała, uratowała jej życie, znosiła jej fochy, dzięki Callie ma córkę i jeszcze poszła na bok! Będzie bardzo cierpiała, że nie doceniła Callie, oj będzie ryczała. Taką mam nadzieję. A Callie powinna sobie w końcu ułożyć życie, ona nie straciła tylko Marka, pamiętajcie o George'u. Po wielu zawirowaniach jednak dobrze ze sobą żyli no i w końcu byli małżeństwem. Przeżyła tyle tragedii i nie obarczała nimi wszystkich dookoła. A Arizona zamiast być wdzięczna, że przeżyła, że ma przy sobie kochającą osobę to drze mordę co odcinek. Oby Callie uniosła się honorem i kazała tej blond-lafiryndzie spieprzać.

ocenił(a) serial na 10
agata8095

oraz fakt, że Arizona zostawiła Callie,bo nie emocjonowała się za bardzo wyjazdem do Afryki - przecież powinna skakać pod niebiosa że Arizona ją tam zabiera...

jeśli Callie jej wybaczy bardzo straci w moich oczach... tyle ile ona przeszła to chyba tylko Mer może jej dorównac

ocenił(a) serial na 7
fnh81

Dokładnie.
Ja nawet nie umiem wyobrazić sobie bycia tak bardzo skupionym tylko i wyłącznie na sobie jak Arizona.

LaReinaDelSur

Ja chcę Addison Montgomery z powrotem!!!

ocenił(a) serial na 10
kfilich

Addison wiedzie szczęśliwe życie u boku Jake'a w Oceanside Wellness ;)
Zostawmy ją tam :)

idrilka_idri

Jestem w końcówce piątego sezonu z PP, ale ja oponuję za przeprowadzką obu lekarzy do Seattle :D To byłoby super!

ocenił(a) serial na 9
kfilich

podobno trwają rozmowy, i jest taki pomysł żeby ją sprowadzić do chirurgów z powrotem, w co wątpię bo aktorka dostała nowy serial w tym roku i pewnie nie będzie miała czasu.

Kate Walsh pożegnała się z Chirurgami po ich trzecim sezonie i przez następne sześć lat kontynuowała odgrywanie roli doktor Addison Montgomery w spin-offie pt. Prywatna praktyka. Zaraz po emisji jego ostatniego odcinka w sieci zaczęły pojawiać się pogłoski o jej możliwym powrocie do macierzystej serii. W odpowiedzi na pytanie zadane kilka dni temu przez jedną z fanek na Twitterze, pomysłodawczyni Grey’s zadeklarowała, że ma zamiar sprowadzić Addison z powrotem! Miejmy nadzieję, że dopnie swego.

ocenił(a) serial na 10
werty222

o tak było by genialnie! ale wtedy gdyby wróciła z Jake`em i Henry`m :))

fnh81

To byłoby spełnienie moich Greysowych marzeń. Uwielbiam Addison :D

ocenił(a) serial na 10
kfilich

ja również i uwielbiam ją z PP :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones