Chirurdzy
powrót do forum 13 sezonu

Widziałam zwiastuny i sneakpeaki, a że jak wspomniałam w tytule, nadzieja umiera ostatnia to:
1. Mam nadzieję, że to będzie ostatni sezon, dobry ostatni sezon serialu, z którym naprawdę spędziłam wiele godzin swojego życia.
2. Mam nadzieję, że nie popsują postaci Aleksa, bo widać, że serwują mu kolejną dramę, ukochana mu ściemnia, a on raz przywala facetowi a ten ląduje umierający w szpitalu. Aleks masz pecha - mam nadzieję, że nie trafisz do więzienia, że nie wywalą Cię z roboty i jak już tak kochasz Jo (choć nie wiem dlaczego?), to że z nią będziesz.
3. Mam nadzieję, że April będzie Jacksonem, ale będzie przy tym mało mówić i pojawiać się na antenie bo jest niezwykle irytująca
4. Mam nadzieję, że Mer nie będzie się miotać przez cały sezon
5. Mam nadzieję, że nie będę oglądać co chwilę oglądać sprzeczek małżeńskich Bailey
Ogólnie mam nadzieję, że to będzie po prostu"oglądalny" sezon, bo ostatni przetrwałam resztkami sił:(

grampiana

po 1 odc 13 sezonu sądzę że Mer będzie się miotać przez cały sezon, bo w tym odcinku miotała się gorzej niż przez cały 12 sezon.

grampiana

Są jakieś potwierdzone informacje czy to już ostatni sezon? Czuję że oglądam go już głównie z "obowiązku"... Wymyślają coraz to bardziej naciągane dramaty, za niedługo nie będzie się już tego dało oglądać :<
Całym sercem kibicuję Aleksowi! Myślę że nie bez powodu Bailey nie chce nikogo zatrudnić na jego miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones