Chirurdzy
powrót do forum 17 sezonu

17 sezonu się nie da obejrzeć, chcesz człowieku odpocząć, a tu znowu covid, rasizm i poprawność polityczna, do porzygu.

sylwia_91_fw

Dokładnie !!! Mnie najbardziej odrzuca goebbelsowska propaganda covidowa - nachalne pranie mózgów !!!

ocenił(a) serial na 8
sylwia_91_fw

Stety niestety muszę się zgodzić, jak już wprowadzili protesty BLM w 12 odcinku, to koniec. Uwielbiałam ten serial, ale nie jestem w stanie go oglądać, zaraz to ja się stanę rasistką.

butterfly86

Tak, to był moment kulminacyjny, też przestałam oglądać.

sylwia_91_fw

To nie oglądajcie. Nikt nie zmusza...

ocenił(a) serial na 8
wino1901

Nikt nie zmusza, racja. Kilkanaście lat przyzwyczajenia robi swoje. Tym bardziej jest przykre, bo z fajnego serialu obyczajowo - medycznego robi się papkę polityczną na temat BLM.

kkaska2

kiedy jesteś rasistą, ale masz niespodziankę, bo okazuje się, że twórcy twoich ulubionych seriali nie są :D

ocenił(a) serial na 8
sylwia_91_fw

W odcinku 14 z ust Avery'ego pada hasło "white supremacy"... Co oni zrobili z tym serialem?

sylwia_91_fw

Przede wszystkim jest nudny w cholerę a motyw z Meredith i Derekiem to koszmarny wypełniacz bezradnych scenarzystów.

piciu6

Co racja, to racja.

ocenił(a) serial na 10
sylwia_91_fw

Gdzie oglądacie 17 sezon? Ja wszędzie szukam i nie mogę znaleźć :( stanęłam na 7 odcinku

ocenił(a) serial na 8
zenczita

sieć p2p, linki do nowych odcinków są od razu po premierze. Jednak szczerze nie warto. Akcja się tak wlecze że jakby ktoś nie oglądał to nic nie straci.
Kolejni aktorzy rezygnują i im się nie dziwię.

zenczita

Ja oglądalam na filman kropka cc, bez zakładania konta i innych cyrków, filmy też często przed premierą można upolować

ocenił(a) serial na 7
sylwia_91_fw

Popieram, też widzę że akcja mocno zwolniła i ciągle tylko wspominki jak Grey's jest nieprzytomna. Za dużo tego. Ale ten serial już trochę wcześniej zaczął wrzucać politykę, mianowicie jak zaczęli nachalnie promować słuszność wojny w Iraku, już wtedy było dla mnie jasne że to ustawka

użytkownik usunięty
sylwia_91_fw

Jak sama Ellen Pompeo powiedziała jak tematyka serialu się komuś nie podoba to nie musi oglądać, bo ona nie chce konserwatywnych fanów. Jak to powiedział mój znajomy seriale medyczne są dla liberalnych lasek i gejów. I to jest prawda. Dla mnie jedynym problemem tego sezonu jest to że jest meganudny. Już nie oglądam serialu tak jak kiedyś. Teraz leci sobie w tle a ja zajmuję się innymi sprawami.

Tolerancja według lewaków czyli zero tolerancji dla myślących inaczej niż oni sami.

sylwia_91_fw

sezon 18 Mały Leo Hunt jest wychowywany neutralnie płciowo i chodzi w sukience księżniczki. Także i taki wątek został już odhaczony przez scenarzystów. Nie dziwi nic.

klara_borowka

Poważnie? Cyrk pełną parą :D

sylwia_91_fw

Poważnie. Teddy zaczęła się martwić, że Leo będzie miał ciężko w życiu, ale Owen stwierdził, że skoro jest szczęśliwy, to niech nosi sukienki i będzie tym kim chce. Czyli 3 letni synek wybrał bycie córeczką. Był też wątek jakiejś znanej neurolog/neurologa, o którym mówi się oni- zaimek they. Padłam przy polskich napisach, gdzie nazwali go neurolożem. Oczywiście jest znowu wątek rasizmu tym razem przy przeszczepach nerek u czarnych. Ten super medyczny serial, pełen życiowych perypetii bohaterów już dawno się skończył. Może powrót Addison Montgomery trochę uratuje ten sezon. Powrót w następnym odcinku czyli 3.

klara_borowka

Addison wraca? No cóż, może się skuszę na ten sezon, chociaż odpychają na każdym kroku z tego co powiedziałaś :D

sylwia_91_fw

nawet powrót Addison nic nie da, ten sezon jak i wcześniejszy to porażka.

ocenił(a) serial na 8
klara_borowka

Dzięki za info, upewniłam się, że nie chcę oglądać już tego serialu, niestety się nie da.

butterfly86

ja też już nie oglądam, serial jest przesiąknięty jakimiś polityczno-poglądowymi wątkami. To już nie jest normalny serial, który ogląda się w celach rozrywkowych. Oby to był ostatni sezon, bo z każdym kolejnym niszczą ten serial.

I jak tu ocenić ten serial jako całość, skoro pierwszych powiedzmy 12 sezonów jest ok, a reszta, zwłaszcza ten covidowy nie zasługuje nawet na ocenę 5.

Paula_TV

Na szczęście da się ocenic każdy sezon osobno, dla mnie poprzedni na 2 :/ nawet nie bardzo mam ochotę zabrać się za obecny

butterfly86

Jak ogląda się serial od tylu lat, to ciężko jest przestać, ale obecny sezon to istna męczarnia. Niech już skończą. Czuję się jak masochistka- oglądanie sprawia mi ból. Addison była ale się po 2 odcinkach zmyła. A teraz szykuje się romans Amelii z niebinarnym '' neurolożem''. Polacy nie gęsi i swój język znają, a jednak w polskich napisach neuroloż ( ktokolwiek to jest) mówi tak- byłom, zrobiłom, wziełom. Ja pierniczę. Litości.

ocenił(a) serial na 8
klara_borowka

Podzielomx Twojx opinię;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones