Chirurdzy
powrót do forum 9 sezonu

Aż chce się rzec "seriously?"
Artykuł, w którym Shonda Rhimes, ujawnia, że chce w 9 sezonie przywrócić na plan
zabawę, miłość i ogólnie "fun":
http://tvline.com/2012/09/05/greys-anatomy-derek-meredith-sex-season-9/

Ja rozumiem, że ludzie potrafią się wygrzebać z każdego bagna i żyć dalej (chodzi mi o
katastrofę). Nie rozumiem tylko jednego. Skoro taki był zamysł na 9 serię, to dlaczego
zrobili na koniec 8 jedną z najbardziej dramatycznych scen spośród wszystkich
odcinków? Nie mogli po prostu związać Marka i Lexie jako szczęśliwą parę i
oddelegować ich razem z serialu gdzieś daleko ?

Po prostu irytuje mnie coraz większa bezmyślność scenarzystów i nieprawdopodobność
tego serialu. Uwielbiałam go w początkowych sezonach, nawet dramatyczne sceny
strzelaniny, czy śmierci Georga bardzo mi się podobały i bardzo mnie poruszyły. Ale tego
już za wiele.
Katastrofa samolotu, mimo, że bardzo dramatyczna, była po prostu najgłupszym
pomysłem ever.

ocenił(a) serial na 10
aniah88

Akcja sezonu dziewiątego będzie się działa jakiś czas po katastrofie. Scenarzyści chcieli uniknąć powtórki z odcinków po strzelanie. Więcej na ten temat znajdziesz na http://chirurdzy.blog.onet.pl/ :)

ocenił(a) serial na 6
Jxnay

Może i dobrze, bo takiego mroku więcej bym nie zniosła :P Ale dalej uważam że katastrofa była głupim pomysłem i w dodatku głupiutko i naiwnie zrealizowanym. Jak już ktoś tutaj na forum pisał, jeżeli samolot byłby tak rozwalony jak w serialu, to nikt nie miał prawa przeżyć. I jeszcze to jak im zgasło na koniec ognisko to już w ogóle było przegięcie:P

ocenił(a) serial na 7
aniah88

Dokładnie,a najbardziej rozwaliło mnie,kiedy Shonda zapowiedziała finał sezonu 8 jako happy end dla Marka i Lex. Ona chyba jakoś inaczej postrzega szczęśliwe zakończenia,więc może w 9 sezonie też czekają nas podobnego typu 'niespodzianki' :| W każdym razie mam nadzieję,że jakoś to sensownie rozpiszą i nowe postacie wniosą coś świeżego i wesołego do tego sezonu,bo wśród pozostałych bohaterów może nie być za wesoło po tej katastrofie,mimo,że robią przeskok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones